Salty Cup #1
Salt Lake City (USA)
13 - 14 November 2020

Women
Name                     			500m 		1000m  		3000m  		500m 		1500m  		
                         			13 Nov 		13 Nov 		13 Nov 		14 Nov 		14 Nov 		
Jackson, Erin            	LSA	USA	37,37  	1   SB 	1.18,45	5      	       	       	       	       	2.08,55	7   SB 	
Bowe, Brittany           	L30	USA	37,71  	2   SB 	1.13,75	1      	       	       	       	       	1.52,79	1   SB 	
Goetz, Kimi              	LSA	USA	38,17  	3      	1.15,10	2      	       	       	       	       	1.57,48	3   SB 	
Bocox, Brianna           	LSA	USA	38,76  	4      	1.15,98	3      	       	       	       	       	1.58,68	4   SB 	
Warren, Sarah            	LSA	USA	40,04  	5   SB 	1.19,48	6   SB 	       	       	       	       	2.03,70	6   PR 	
Schwartzburg, Paige      	L30	USA	       	       	1.17,86	4   SB 	       	       	       	       	2.01,10	5   SB 	
Kilburg, Mia             	L30	USA	       	       	       	       	4.09,45	1      	       	       	1.55,39	2   PR 	
Jurak, Jamie             	LSA	USA	       	       	       	       	4.23,77	2   PR 	41,87  	1      	       	       	
Staehle, Thalia          	LB2	USA	       	       	       	       	4.37,42	3   PR 	43,45  	5      	       	       	
Rodriguez, Laura Michelle	LC2	COL	       	       	       	       	       	       	42,77  	2   NRJ	       	       	
Sorenson, Abigail        	LA1	USA	       	       	       	       	       	       	42,88  	3   PR 	       	       	
Weigel, Dessie           	LSA	USA	       	       	       	       	       	       	43,09  	4   SB 	       	       	
Shobe, Ilsa              	LN3	USA	       	       	       	       	       	       	43,88  	6   SB 	2.14,15	8      	
Paes, Larissa            	LSA	BRA	       	       	       	       	       	       	45,02  	7   SB 	       	       	
May, Lexi                	LA2	USA	       	       	       	       	       	       	47,51  	8   PR 	2.25,36	9   PR 	
Vargas Rodriguez, Isabela	LC1	COL	       	       	       	       	       	       	50,44  	9   PR 	       	       	
Hinckley, Ema            	LN1	POR	       	       	       	       	       	       	       	DNS    	       	DNS    	
Valencia, Natalia        	LN3	COL	       	       	       	       	       	       	       	DNS    	       	       	

Men
Name                     			500m 		1000m  		5000m  		500m 		1500m  		
                         			13 Nov 		13 Nov 		13 Nov 		14 Nov 		14 Nov 		
Griffin, Kimani          	M30	USA	35,14  	1   SB 	1.08,89	2      	       	       	       	       	       	       	
Kleba, Austin            	MN2	USA	35,33  	2   SB 	1.09,93	4      	       	       	       	       	1.48,53	5   PR 	
McLeod, Cooper           	MA2	USA	35,45  	3      	1.10,77	5      	       	       	       	       	       	       	
McDermott-Mostowy, Conor 	MN3	USA	35,96  	4   PR 	1.09,36	3      	       	       	       	       	1.48,93	6   PR 	
Stoppelmoor, Zach        	MN3	USA	36,00  	5   PR 	1.10,88	7   PR 	       	       	       	       	       	       	
Perry, Brett             	MSA	USA	36,13  	6   SB 	1.11,75	9   SB 	       	       	       	       	1.52,84	9   SB 	
Amaya, Diego             	MA1	COL	36,40  	7   NRJ	1.11,29	8   SB 	       	       	       	       	       	       	
Gebauer, William         	MN3	USA	36,54  	8      	1.10,85	6   SB 	       	       	       	       	1.50,40	8   SB 	
Mantia, Joey             	M35	USA	       	       	1.07,76	1   SB 	       	       	       	       	1.43,54	1   MB 	
Frederick, Ian           	MA2	USA	       	       	1.13,94	10     	       	       	37,82  	3      	       	       	
Dawson, Casey            	MN1	USA	       	       	       	       	6.20,94	1   PR 	       	       	1.45,31	3      	
Lehman, Emery            	MSA	USA	       	       	       	       	6.21,23	2   SB 	       	       	1.44,75	2      	
Cepuran, Ethan           	MN2	USA	       	       	       	       	6.22,90	3   PR 	       	       	1.46,19	4   PR 	
Quinn, Ian               	MSA	USA	       	       	       	       	6.33,13	4   SB 	       	       	1.49,27	7   SB 	
Tirado, German           	MSA	COL	       	       	       	       	6.37,33	5   PR 	       	       	       	       	
Dunfee, Kelin            	M30	USA	       	       	       	       	6.49,55	6      	       	       	1.54,46	10     	
Wakefield, Caleb         	MSA	USA	       	       	       	       	6.52,61	7      	38,35  	6      	       	       	
Harbison, Herbert        	MSA	USA	       	       	       	       	7.01,04	8   PR 	38,09  	4      	       	       	
Worley, Tanner           	MN4	USA	       	       	       	       	       	       	37,63  	1      	       	       	
LeBauer, Shaner          	MSA	USA	       	       	       	       	       	       	37,76  	2      	1.59,97	12  SB 	
Muir, Stephen            	MSA	USA	       	       	       	       	       	       	38,27  	5   PR 	1.58,58	11  PR 	
Woodbury, Dylan          	MB1	USA	       	       	       	       	       	       	38,82  	7   PR 	       	       	
Miller, Nathan           	MSA	USA	       	       	       	       	       	       	39,09  	8      	       	       	
Yanagihara, Mark         	M45	USA	       	       	       	       	       	       	42,30  	9      	       	       	
Lopes Moraes, Éder      	M35	BRA	       	       	       	       	       	       	       	DNS    	       	       	

    
                

Native Language Names