Districtskampioenschap Junioren in Hoorn
Hoorn (NED)
2 March 2019

Ladies - Junioren A
Name                   			500m 		1500m  		
Paul, Mirthe           	LA1	NED	43,90  	1      	2.22,04	2      	
Zuiderduin, Sosha      	LA1	NED	45,20  	2      	2.19,62	1      	
Hoogenboom, Iris       	LA2	NED	49,30  	3      	2.43,99	3      	
Butter, Iris           	LA1	NED	52,03  	4      	2.46,82	4   PR 	
Vermeulen, Romy        	LA1	NED	       	DNS    	       	DNS    	

Ladies - Junioren B
Name                   			500m 		1500m  		
Koot, Rianne           	LB2	NED	45,75  	1      	2.24,83	1      	
Butter, Milou          	LB2	NED	45,92  	2      	2.28,94	3      	
Zwetsloot, Mijke       	LB1	NED	46,06  	3   PR 	2.32,53	5      	
Heemskerk, Avery       	LB1	NED	46,60  	4   PR 	2.38,27	9      	
van Schie, Tessa       	LB2	NED	47,19  	5      	2.25,18	2      	
Koek, Kely             	LB2	NED	47,52  	6      	2.35,94	8      	
van der Spek, Marije   	LB1	NED	47,69  	7      	2.29,58	4      	
Duineveld, Mendy       	LB1	NED	49,20  	8   PR 	2.41,76	10  PR 	
Akerboom, Suus         	LB1	NED	49,70  	9   PR 	2.34,46	6      	
Fredrikze, Nikita      	LB2	NED	50,57  	10     	2.35,88	7      	
Tukker, Meike          	LB2	NED	50,84  	11  PR 	2.44,38	11     	
van Rijn, Ronja        	LB1	NED	       	DNS    	       	DNS    	
Klavert-Onnen, Eva     	LB2	NED	       	DNS    	       	DNS    	

Ladies - Junioren C
Name                   			500m 		1000m  		
Kraaijeveld, Sophie    	LC2	NED	45,03  	1      	1.27,59	1      	
de Blois, June         	LC1	NED	45,45  	2   PR 	1.32,52	2   PR 	
Blaauw, Shelley        	LC1	NED	46,07  	3      	1.34,67	3   PR 	
Linssen, Laura         	LC1	NED	46,20  	4      	1.37,86	7      	
van Klink, FĂ©line      	LC1	NED	46,99  	5      	1.35,06	4      	
van Santen, Guusje     	LC1	NED	47,04  	6      	1.35,66	5   PR 	
de Jong, Indy          	LC2	NED	48,24  	7      	1.36,41	6   PR 	
Obdam, Anouk           	LC2	NED	49,14  	8      	1.39,92	8   PR 	
de Roos, Joelle        	LC1	NED	49,93  	9   PR 	1.48,23	9   SB 	
Hogenboom, Famke       	LC1	NED	52,32  	10  PR 	1.48,76	10  PR 	
Koek, Ruby             	LC2	NED	52,85  	11  PR 	1.49,21	11     	
Zegers, Tessa          	LC1	NED	53,31  	12     	1.49,72	12  PR 	
van Dooren, Fien       	LC2	NED	       	DNS    	       	DNS    	

Ladies - Pupillen
Name                   			500m 		1000m  		
van Driel, Linda       	LYA	NED	45,52  	1   PR 	1.35,07	1      	
Kleijbeuker, Sanne     	LYA	NED	51,48  	2   PR 	       	DNF    	

Ladies - Zonder Licentie
Name                   			500m   		1000m  		
de Rover, Anna         	LB1	NED	50,32  	1   PR 	1.41,96	1   PR 	
van Delft, Amy         	L?	NED	52,15  	2   PR 	1.53,26	3   PR 	
van den Bosch, Isabelle	LB2	NED	53,80  	3   PR 	1.49,54	2   PR 	
Ebbink, Jessica        	LC2	NED	55,29  	4   PR 	1.54,53	4   PR 	
Rijnsburger, Iris      	LC1	NED	59,01  	5      	2.06,07	7   PR 	
Menken, Merel          	LB2	NED	1.01,56	6   PR 	2.04,12	5   PR 	
Roubos, Isa            	LC1	NED	1.03,24	7   PR 	2.05,45	6   PR 	
Buiteenhek, Rosa-Li    	LC2	NED	1.16,60	8   PR 	2.15,71	8   PR 	

Men - Junioren A
Name                   			500m 		1500m  		
Verhagen, Pim          	MA2	NED	39,14  	1      	2.00,29	1      	
Verheij, Jarno         	MA1	NED	39,49  	2      	2.01,55	3      	
Langemaire, Remco      	MA1	NED	39,58  	3      	2.00,74	2      	
van Rijn, Jelle        	MA2	NED	39,89  	4      	2.03,45	4      	
van Randeraat, Ruben   	MA1	NED	39,89  	4      	2.03,48	5      	
Hoogendoorn, Sander    	MA1	NED	40,09  	6      	2.09,78	6      	
Kleijbeuker, Swen      	MA1	NED	40,60  	7      	2.17,23	9      	
Vlagsma, Niels         	MA2	NED	42,37  	8      	2.16,30	8      	
de Boer, Jort          	MA1	NED	43,25  	9      	2.15,14	7      	
Seegers, Conor         	MA1	NED	       	DNS    	       	DNS    	

Men - Junioren B
Name                   			500m 		1500m  		
Tettero, Sjors         	MB1	NED	39,30  	1      	2.04,35	2      	
Springer, Stan         	MB2	NED	40,03  	2      	2.03,24	1      	
Leltz, Tom             	MB2	NED	40,16  	3   PR 	2.06,64	3      	
van Atten, Henk        	MB1	NED	40,46  	4      	2.06,96	4      	
van der Lans, Erben    	MB2	NED	41,59  	5      	2.17,05	6      	
Bennis, Freek          	MB2	NED	42,82  	6      	2.14,20	5      	
Blonk, Joost (2003)    	MB1	NED	43,36  	7   PR 	2.21,24	7      	
Dungelmann, Guus       	MB1	NED	43,98  	8      	2.23,88	8      	
Schrama, Sydo          	MB1	NED	47,22  	9   PR 	2.24,73	9   PR 	
Gringold, Boaz         	MB2	NED	47,79  	10  PR 	2.35,52	10     	

Men - Junioren C
Name                   			500m 		1000m  		
Dielissen, Ward        	MC1	NED	40,83  	1      	1.23,16	1      	
van Bostelen, Thijs    	MC1	NED	43,93  	2      	1.27,14	2   PR 	
de Haas, Wessel        	MC2	NED	44,13  	3      	1.30,85	3      	
Fredrikze, Luka        	MC2	NED	44,35  	4      	1.31,68	4      	
van Deursen, Joes      	MC2	NED	45,07  	5   PR 	1.32,85	5   PR 	
Jansen, Duco           	MC1	NED	45,50  	6      	1.35,18	8      	
Duivenvoorden, Cas     	MC1	NED	45,56  	7   PR 	1.33,65	6   PR 	
Dongelmans, Siem       	MC1	NED	46,14  	8      	1.33,75	7   PR 	
van Gorkom, Tim        	MC2	NED	48,98  	9   PR 	1.40,76	9   PR 	
van der Meulen, Lucas  	MC1	NED	50,13  	10     	1.43,28	11     	
Vlagsma, Roel          	MC2	NED	50,35  	11  PR 	1.45,75	12  PR 	
Heemskerk, Bart        	MC2	NED	56,37  	12     	1.42,28	10  PR 	

Men - Pupillen
Name                   			500m 		1000m  		
Roozendaal, Kevin      	MYB	NED	47,69  	1   PR 	1.41,46	2      	
Pennings, Maarten      	MYA	NED	49,58  	2   PR 	1.40,04	1   PR 	

Men - Zonder Licentie
Name                   			500m 		1000m  		
Hoogenboom, Pascal     	MB2	NED	52,46  	1   PR 	1.50,27	1   PR 	
Kaba, Hamed            	MC2	NED	53,99  	2   PR 	2.02,72	2   PR 	

    
                

Native Language Names