Summer Competition - Mayor's Cup
Letnie Zawody Łyżwiarstwa Szybkiego o Puchar Prezydenta Miasta Tomaszowa Mazowieckiego
Tomaszów-Mazowiecki (POL)
30 - 31 July 2022

500m Women - 30 July 2022
1	Tomczak, Alicja           	LB2	POL	1.04,96	SB

1000m Women - 30 July 2022
DQ	Tomczak, Alicja           	LB2	POL	DQ	

500m Women - Junior C2 - 30 July 2022
1	Chachuła, Natalia         	LC2	POL	47,94	SB
2	Rusek, Amelia             	LC2	POL	48,21	SB
3	Stapińska, Anna           	LC2	POL	49,72	SB
4	Romanowska, Maria         	LC2	POL	1.03,03	PR SB

1000m Women - Junior C2 - 30 July 2022
1	Chachuła, Natalia         	LC2	POL	1.39,27	SB
2	Rusek, Amelia             	LC2	POL	1.39,37	SB
3	Stapińska, Anna           	LC2	POL	1.39,43	SB
4	Romanowska, Maria         	LC2	POL	2.15,77	PR SB

500m Women - Junior C1 - 30 July 2022
1	Węglarska, Lena           	LC1	POL	43,85	SB
2	Krawiec, Julita           	LC1	POL	43,96	SB
3	Gołos, Julia              	LC1	POL	44,31	SB
4	Nowak, Olimpia            	LC1	POL	44,40	SB
5	Budzan, Lena              	LC1	POL	45,45	SB
6	Papis, Hania              	LC1	POL	46,79	SB
7	Wrońska, Jagna            	LC1	POL	48,12	SB
8	Polak, Kinga              	LC1	POL	48,24	SB
9	Wójcik, Maja              	LC1	POL	48,71	SB
10	Wróbel, Brygida           	LC1	POL	49,56	SB
11	Weryszko, Lena            	LC1	POL	51,12	SB
12	Grzyb, Natalia            	LC1	POL	52,82	PR SB
13	Kaczmarczyk, Wiktoria     	LC1	POL	55,37	SB
14	Walczak, Łucja            	LC1	POL	55,83	SB
15	Bouma, Foske              	LC1	NED	56,85	SB
16	Kuklińska, Martyna        	LC1	POL	1.01,28	PR SB

1000m Women - Junior C1 - 30 July 2022
1	Krawiec, Julita           	LC1	POL	1.26,79	SB
2	Węglarska, Lena           	LC1	POL	1.28,99	PR SB
3	Gołos, Julia              	LC1	POL	1.30,19	PR SB
4	Nowak, Olimpia            	LC1	POL	1.30,20	PR SB
5	Budzan, Lena              	LC1	POL	1.33,89	PR SB
6	Papis, Hania              	LC1	POL	1.36,07	PR SB
7	Wrońska, Jagna            	LC1	POL	1.40,09	SB
8	Polak, Kinga              	LC1	POL	1.40,21	SB
9	Wróbel, Brygida           	LC1	POL	1.40,41	PR SB
10	Weryszko, Lena            	LC1	POL	1.44,03	PR SB
11	Wójcik, Maja              	LC1	POL	1.52,66	SB
12	Grzyb, Natalia            	LC1	POL	1.53,25	PR SB
13	Bouma, Foske              	LC1	NED	1.54,80	PR SB
14	Kaczmarczyk, Wiktoria     	LC1	POL	1.54,95	SB
15	Walczak, Łucja            	LC1	POL	1.56,43	SB
16	Kuklińska, Martyna        	LC1	POL	2.06,86	PR SB

500m Women - Junior D2 - 30 July 2022
1	Syguła, Sandra            	LYA	POL	45,54	SB
2	Rudnicka, Lena            	LYA	POL	47,61	PR SB
3	Marszałek, Zofia          	LYA	POL	47,72	PR SB
4	Staśkiewicz, Julia        	LYA	POL	48,84	PR SB
5	Dudek, Wiktoria           	LYA	POL	49,10	PR SB
6	Goworek, Michalina        	LYA	POL	49,38	SB
7	Kaczor, Amelia            	LYA	POL	49,53	SB
8	Borkowska, Julia          	LYA	POL	49,71	SB
9	Jóźwik, Julia             	LYA	POL	49,89	SB
10	Lejman, Nadia             	LYA	POL	50,39	SB
11	Meszka, Dominika          	LYA	POL	51,96	PR SB
12	Pawlik, Zofia             	LYA	POL	53,91	SB
13	Wrona, Lena               	LYA	POL	55,86	SB
14	Charyton, Julia           	LYA	POL	55,92	SB
15	Krzyżewska, Lena          	LYA	POL	56,03	PR SB
16	Właszyn, Lena             	LYA	POL	56,14	PR SB
17	Biłyk, Pola               	LYA	POL	57,74	PR SB
18	Zygadło, Zofia            	LYA	POL	57,80	PR SB
19	Yüksek, Zuzanna           	LYA	POL	1.03,22	PR SB
DNS	Kaczor, Julia             	LYA	POL	DNS	

500m (2) Women - Junior D2 - 30 July 2022
1	Syguła, Sandra            	LYA	POL	46,09	
2	Rudnicka, Lena            	LYA	POL	48,73	
2	Staśkiewicz, Julia        	LYA	POL	48,73	PR SB
4	Borkowska, Julia          	LYA	POL	49,11	PR SB
5	Goworek, Michalina        	LYA	POL	49,43	
6	Dudek, Wiktoria           	LYA	POL	49,52	
7	Lejman, Nadia             	LYA	POL	49,65	SB
8	Jóźwik, Julia             	LYA	POL	50,27	
9	Kaczor, Amelia            	LYA	POL	50,28	
10	Pawlik, Zofia             	LYA	POL	52,28	PR SB
11	Meszka, Dominika          	LYA	POL	52,43	
12	Charyton, Julia           	LYA	POL	55,41	SB
13	Właszyn, Lena             	LYA	POL	56,03	PR SB
14	Wrona, Lena               	LYA	POL	56,58	
15	Zygadło, Zofia            	LYA	POL	57,17	PR SB
16	Biłyk, Pola               	LYA	POL	57,21	PR SB
17	Krzyżewska, Lena          	LYA	POL	57,22	
18	Marszałek, Zofia          	LYA	POL	57,57	
19	Yüksek, Zuzanna           	LYA	POL	1.03,82	
DNS	Kaczor, Julia             	LYA	POL	DNS	

500m Women - Junior D1 - 30 July 2022
1	Kobus, Agata              	LYB	POL	47,39	SB
2	Czech, Dominika           	LYB	POL	48,89	PR SB
3	Dydek, Oliwia             	LYB	POL	49,05	SB
4	Polak, Roksana            	LYB	POL	50,04	SB
5	Machnicka, Małgorzata     	LYB	POL	50,06	PR SB
6	Ostrowska, Maja           	LYB	POL	50,31	PR SB
7	Chamielec, Jadwiga        	LYB	GER	52,19	SB
8	Stec, Julia               	LYB	POL	52,28	SB
9	Fuławka, Nela             	LYB	POL	52,53	PR SB
10	Jeske, Zofia              	LYB	POL	52,84	PR SB
11	Socha, Magdalena          	LYB	POL	55,01	PR SB
12	Lewandowska, Zuzanna      	LYB	POL	59,52	PR SB
13	Błaszczyk, Maja           	LYC	POL	1.00,20	PR SB
14	Biernacka, Anna           	LYB	POL	1.00,54	PR SB
15	Błażejewska, Hanna        	LYA	POL	1.00,64	SB
16	Orczyc-Musiałek, Julia    	LYB	POL	1.05,45	SB
17	Prożek, Maja              	LYB	POL	1.06,25	PR SB
18	Tutajewicz, Urszula       	LYB	POL	1.07,87	PR SB
19	Litwitz, Małgorzata       	LYB	POL	1.08,35	SB
20	Shtefn, Maja              	L?	POL	1.09,72	PR SB
21	Malesza, Nadia            	LYB	POL	1.13,25	PR SB
22	Skopek, Mlena             	L?	POL	1.21,85	PR SB
23	Pluta, Natalia            	LYB	POL	1.23,64	SB
24	Rutecka, Pola             	LYB	POL	1.23,88	PR SB

500m (2) Women - Junior D1 - 30 July 2022
1	Kobus, Agata              	LYB	POL	47,59	
2	Czech, Dominika           	LYB	POL	48,02	PR SB
3	Dydek, Oliwia             	LYB	POL	48,99	SB
4	Polak, Roksana            	LYB	POL	49,46	SB
5	Ostrowska, Maja           	LYB	POL	50,09	PR SB
6	Machnicka, Małgorzata     	LYB	POL	50,36	
7	Stec, Julia               	LYB	POL	51,86	PR SB
8	Fuławka, Nela             	LYB	POL	52,16	PR SB
9	Jeske, Zofia              	LYB	POL	52,36	PR SB
10	Chamielec, Jadwiga        	LYB	GER	53,59	
11	Orczyc-Musiałek, Julia    	LYB	POL	54,74	PR SB
12	Socha, Magdalena          	LYB	POL	55,46	
13	Litwitz, Małgorzata       	LYB	POL	56,54	SB
14	Błaszczyk, Maja           	LYC	POL	59,08	PR SB
15	Błażejewska, Hanna        	LYA	POL	59,35	PR SB
16	Biernacka, Anna           	LYB	POL	1.00,36	PR SB
17	Lewandowska, Zuzanna      	LYB	POL	1.02,36	
18	Prożek, Maja              	LYB	POL	1.07,10	
19	Tutajewicz, Urszula       	LYB	POL	1.07,18	PR SB
20	Shtefn, Maja              	L?	POL	1.07,53	PR SB
21	Pluta, Natalia            	LYB	POL	1.12,36	SB
22	Malesza, Nadia            	LYB	POL	1.14,55	
23	Rutecka, Pola             	LYB	POL	1.23,73	PR SB
24	Skopek, Mlena             	L?	POL	1.24,72	

100m Women - Junior E2 - 30 July 2022
1	Kaczor, Natasza           	LYC	POL	12,58	SB
2	Strzyż, Liliana           	LYC	POL	12,61	SB
3	Podskarbi, Alicja         	LYC	POL	13,37	SB
4	Ludwicka, Antonina        	LYC	POL	13,56	SB
5	Szczęsna, Zofia           	LYC	POL	13,74	SB
6	Dąbrowska, Nikola         	LYC	POL	13,85	SB
7	Żmudzińska, Iga           	LYC	POL	14,22	SB
8	Nowak, Maja               	LYC	POL	14,23	SB
9	Witkowska, Zuzanna        	LYC	POL	14,75	SB
10	Kuta, Natalia             	LYC	POL	14,76	SB
11	Milewska, Magdalena       	LYC	POL	14,88	SB
12	Lewicka, Maja             	LYC	POL	15,09	SB
13	Banasik, Aleksandra       	LYC	POL	15,19	SB
14	Spanier, Antonina         	LYC	POL	15,40	SB
15	Jaworska, Antonina        	LYC	POL	15,59	SB
16	Borawska, Aleksandra      	LYC	POL	16,01	SB
17	Grad, Hanna               	LYC	POL	16,71	SB
17	Chorzempa, Hanna          	LYC	POL	16,71	SB
19	Machnicka, Oliwia         	L?	POL	22,19	SB

300m Women - Junior E2 - 30 July 2022
1	Strzyż, Liliana           	LYC	POL	31,07	SB
2	Kaczor, Natasza           	LYC	POL	31,72	SB
3	Lewicka, Maja             	LYC	POL	33,08	SB
4	Ludwicka, Antonina        	LYC	POL	33,44	SB
5	Podskarbi, Alicja         	LYC	POL	33,76	SB
6	Szczęsna, Zofia           	LYC	POL	33,83	SB
7	Żmudzińska, Iga           	LYC	POL	35,34	SB
8	Dąbrowska, Nikola         	LYC	POL	36,28	SB
9	Banasik, Aleksandra       	LYC	POL	37,87	SB
10	Milewska, Magdalena       	LYC	POL	38,06	SB
11	Witkowska, Zuzanna        	LYC	POL	38,85	SB
12	Kuta, Natalia             	LYC	POL	39,47	SB
13	Jaworska, Antonina        	LYC	POL	39,91	SB
14	Borawska, Aleksandra      	LYC	POL	40,03	SB
15	Spanier, Antonina         	LYC	POL	41,46	SB
16	Machnicka, Oliwia         	L?	POL	43,03	SB
17	Grad, Hanna               	LYC	POL	44,61	SB
18	Chorzempa, Hanna          	LYC	POL	45,50	SB
19	Nowak, Maja               	LYC	POL	46,92	SB

100m Women - Junior E1 - 30 July 2022
1	Gawron, Hanna             	LYD	POL	12,57	SB
2	Kudrycka, Julia           	LYD	POL	13,85	SB
3	Lenart, Maja              	LYD	POL	14,08	SB
4	Radzikowska, Maja         	LYD	POL	14,33	SB
5	Wójcik, Hanna             	L?	POL	14,56	SB
6	Bierć, Hanna              	LYD	POL	14,86	SB
7	Lisiecka, Aleksandra      	L?	POL	15,15	SB
8	Gieras, Weronika          	LYD	POL	15,42	SB
9	Ozimek, Lena              	L?	POL	15,56	SB
10	Wirszewska, Aniela        	L?	POL	17,27	SB
11	Ciagadlak, Zuzanna        	LYD	POL	17,47	SB
12	Grałek, Alina             	L?	POL	18,15	SB
13	Węglińska, Martyna        	LYD	POL	19,05	SB
14	Szczepańska, Ewa          	LYD	POL	24,48	SB

300m Women - Junior E1 - 30 July 2022
1	Gawron, Hanna             	LYD	POL	30,97	SB
2	Kudrycka, Julia           	LYD	POL	34,74	SB
3	Radzikowska, Maja         	LYD	POL	36,61	SB
4	Bierć, Hanna              	LYD	POL	37,87	SB
5	Lenart, Maja              	LYD	POL	38,42	SB
6	Lisiecka, Aleksandra      	L?	POL	41,39	SB
7	Szczepańska, Ewa          	LYD	POL	42,83	SB
8	Ozimek, Lena              	L?	POL	44,33	SB
9	Ciagadlak, Zuzanna        	LYD	POL	46,06	SB
10	Wirszewska, Aniela        	L?	POL	48,85	SB
11	Gieras, Weronika          	LYD	POL	50,51	SB
12	Węglińska, Martyna        	LYD	POL	53,77	SB
13	Wójcik, Hanna             	L?	POL	58,36	SB
DNS	Grałek, Alina             	L?	POL	DNS	

100m Women - Junior F2 - 30 July 2022
1	Adamczyk, Tatiana         	LYE	POL	14,11	SB
2	Nowakowska, Marcelina     	LYE	POL	14,28	SB
3	Mokrogólska, Martyna      	LYE	POL	14,38	SB
4	Neroj, Alicja             	LYE	POL	15,23	SB
5	Stryjewska, Zuzanna       	LYE	POL	15,40	SB
6	Lejman, Tola              	LYE	POL	15,42	SB
7	Ziółkowska, Martyna       	LYE	POL	15,48	SB
8	Stawiana, Lidia           	LYE	POL	15,85	SB
9	Sobczak, Alicja (2013)    	LYE	POL	16,10	SB
10	Orczyc-Musiałek, Łucja    	LYE	POL	16,32	SB
11	Czech, Juliana            	LYE	POL	16,35	SB
12	Jabłońska, Tola           	LYE	POL	16,56	SB
13	Leszczyńska, Natalia      	LYE	POL	24,37	SB
DNS	Zborowska, Małgorzata     	LYE	POL	DNS	

100m (2) Women - Junior F2 - 30 July 2022
1	Nowakowska, Marcelina     	LYE	POL	14,32	
2	Adamczyk, Tatiana         	LYE	POL	14,43	
3	Mokrogólska, Martyna      	LYE	POL	14,49	
4	Lejman, Tola              	LYE	POL	15,34	SB
5	Czech, Juliana            	LYE	POL	15,40	SB
6	Stawiana, Lidia           	LYE	POL	15,83	SB
7	Ziółkowska, Martyna       	LYE	POL	15,85	
8	Orczyc-Musiałek, Łucja    	LYE	POL	16,23	SB
9	Sobczak, Alicja (2013)    	LYE	POL	16,64	
10	Jabłońska, Tola           	LYE	POL	16,92	
11	Leszczyńska, Natalia      	LYE	POL	18,11	SB
12	Neroj, Alicja             	LYE	POL	20,78	
13	Stryjewska, Zuzanna       	LYE	POL	22,21	
DNS	Zborowska, Małgorzata     	LYE	POL	DNS	

100m Women - Junior F1 - 30 July 2022
1	Nowak, Wiktoria           	LYF	POL	14,72	SB
2	Sobczak, Agata (2014)     	LYF	POL	15,16	SB
3	Mordaka, Laura            	LYF	POL	16,54	SB
4	Polakowska, Julia         	LYF	POL	17,13	SB
5	Gieras, Martyna           	LYF	POL	17,39	SB
6	Kowalczyk, Kamila         	LYF	POL	18,19	SB
7	Kubacka, Lila             	L?	POL	18,83	SB
8	Ordzińska, Kaja           	L?	POL	19,10	SB
9	Kuta, Klaudia             	L?	POL	20,46	SB
10	Juszczyłska, Ęmlia        	L?	POL	20,64	SB
11	Łapińska, Katarzyna       	LYF	POL	27,77	SB
12	Borkowska, Gabriela       	L?	POL	28,26	SB
13	Grałek, Agnieszka         	L?	POL	44,71	SB
14	Fuławka, Sara             	L?	POL	52,31	SB
DNS	Kozłowska, Hanna          	L?	POL	DNS	

100m (2) Women - Junior F1 - 30 July 2022
1	Nowak, Wiktoria           	LYF	POL	14,52	SB
2	Sobczak, Agata (2014)     	LYF	POL	14,54	SB
3	Mordaka, Laura            	LYF	POL	16,07	SB
4	Kuta, Klaudia             	L?	POL	17,32	SB
5	Gieras, Martyna           	LYF	POL	18,06	
6	Ordzińska, Kaja           	L?	POL	18,48	SB
7	Kubacka, Lila             	L?	POL	18,51	SB
8	Kowalczyk, Kamila         	LYF	POL	18,71	
9	Łapińska, Katarzyna       	LYF	POL	19,92	SB
10	Juszczyłska, Ęmlia        	L?	POL	20,20	SB
11	Polakowska, Julia         	LYF	POL	23,10	
12	Borkowska, Gabriela       	L?	POL	28,11	SB
13	Grałek, Agnieszka         	L?	POL	28,14	SB
DNS	Fuławka, Sara             	L?	POL	DNS	
DNS	Kozłowska, Hanna          	L?	POL	DNS	

500m Women - Junior C2 - 31 July 2022
1	Chachuła, Natalia         	LC2	POL	46,79	SB
2	Rusek, Amelia             	LC2	POL	48,02	SB

1000m Women - Junior C2 - 31 July 2022
1	Chachuła, Natalia         	LC2	POL	1.38,08	SB
2	Rusek, Amelia             	LC2	POL	1.40,73	

500m Women - Junior C1 - 31 July 2022
1	Węglarska, Lena           	LC1	POL	43,80	SB
2	Gołos, Julia              	LC1	POL	44,80	
3	Polak, Kinga              	LC1	POL	48,42	
4	Wróbel, Brygida           	LC1	POL	48,69	SB
5	Wrońska, Jagna            	LC1	POL	1.01,14	

1000m Women - Junior C1 - 31 July 2022
1	Węglarska, Lena           	LC1	POL	1.29,44	
2	Gołos, Julia              	LC1	POL	1.30,99	
3	Wrońska, Jagna            	LC1	POL	1.38,30	PR SB
4	Polak, Kinga              	LC1	POL	1.38,34	SB
5	Wróbel, Brygida           	LC1	POL	1.43,93	

500m Women - Junior D2 - 31 July 2022
1	Syguła, Sandra            	LYA	POL	45,87	
2	Staśkiewicz, Julia        	LYA	POL	47,96	PR SB
3	Marszałek, Zofia          	LYA	POL	48,29	
4	Borkowska, Julia          	LYA	POL	49,01	PR SB
5	Goworek, Michalina        	LYA	POL	49,27	SB
6	Jóźwik, Julia             	LYA	POL	49,82	SB
7	Lejman, Nadia             	LYA	POL	50,70	
8	Meszka, Dominika          	LYA	POL	51,70	PR SB
9	Pawlik, Zofia             	LYA	POL	52,95	

500m (2) Women - Junior D2 - 31 July 2022
1	Syguła, Sandra            	LYA	POL	45,53	SB
2	Staśkiewicz, Julia        	LYA	POL	48,33	
3	Marszałek, Zofia          	LYA	POL	49,18	
4	Lejman, Nadia             	LYA	POL	50,00	
5	Borkowska, Julia          	LYA	POL	50,07	
6	Jóźwik, Julia             	LYA	POL	50,54	
7	Meszka, Dominika          	LYA	POL	52,60	
8	Pawlik, Zofia             	LYA	POL	52,67	
9	Goworek, Michalina        	LYA	POL	1.05,30	

500m Women - Junior D1 - 31 July 2022
1	Polak, Roksana            	LYB	POL	49,95	
2	Ostrowska, Maja           	LYB	POL	50,56	
3	Machnicka, Małgorzata     	LYB	POL	50,94	
4	Jeske, Zofia              	LYB	POL	52,13	PR SB
5	Błażejewska, Hanna        	LYA	POL	1.00,60	
6	Shtefn, Maja              	L?	POL	1.03,54	PR SB
7	Tutajewicz, Urszula       	LYB	POL	1.05,73	PR SB
8	Prożek, Maja              	LYB	POL	1.05,86	PR SB
9	Malesza, Nadia            	LYB	POL	1.26,89	
DNS	Litwitz, Małgorzata       	LYB	POL	DNS	
DNS	Skopek, Mlena             	L?	POL	DNS	

500m (2) Women - Junior D1 - 31 July 2022
1	Ostrowska, Maja           	LYB	POL	49,88	PR SB
2	Polak, Roksana            	LYB	POL	49,94	
3	Machnicka, Małgorzata     	LYB	POL	51,13	
4	Jeske, Zofia              	LYB	POL	53,40	
5	Błażejewska, Hanna        	LYA	POL	1.00,34	
6	Shtefn, Maja              	L?	POL	1.04,52	
7	Tutajewicz, Urszula       	LYB	POL	1.06,13	
8	Prożek, Maja              	LYB	POL	1.07,14	
9	Malesza, Nadia            	LYB	POL	1.13,54	
DNS	Litwitz, Małgorzata       	LYB	POL	DNS	
DNS	Skopek, Mlena             	L?	POL	DNS	

500m Women - Junior E2 - 31 July 2022
1	Podskarbi, Alicja         	LYC	POL	54,23	PR SB
2	Szczęsna, Zofia           	LYC	POL	55,70	SB
3	Żmudzińska, Iga           	LYC	POL	59,67	PR SB
4	Dąbrowska, Nikola         	LYC	POL	59,94	PR SB
5	Banasik, Aleksandra       	LYC	POL	1.02,71	PR SB
6	Witkowska, Zuzanna        	LYC	POL	1.03,76	PR SB
7	Kuta, Natalia             	LYC	POL	1.05,05	PR SB
8	Jaworska, Antonina        	LYC	POL	1.05,62	PR SB
9	Machnicka, Oliwia         	L?	POL	1.07,48	PR SB
10	Grad, Hanna               	LYC	POL	1.17,41	SB

100m Women - Junior E2 - 31 July 2022
1	Podskarbi, Alicja         	LYC	POL	13,48	
2	Szczęsna, Zofia           	LYC	POL	13,91	
3	Żmudzińska, Iga           	LYC	POL	13,95	SB
4	Dąbrowska, Nikola         	LYC	POL	13,98	
5	Witkowska, Zuzanna        	LYC	POL	14,59	SB
6	Banasik, Aleksandra       	LYC	POL	14,70	SB
7	Kuta, Natalia             	LYC	POL	14,92	
8	Jaworska, Antonina        	LYC	POL	15,29	SB
9	Machnicka, Oliwia         	L?	POL	16,22	SB
DNS	Grad, Hanna               	LYC	POL	DNS	

500m Women - Junior E1 - 31 July 2022
1	Gawron, Hanna             	LYD	POL	50,74	SB
2	Radzikowska, Maja         	LYD	POL	59,67	PR SB
3	Lenart, Maja              	LYD	POL	1.02,23	SB
4	Gieras, Weronika          	LYD	POL	1.16,55	SB
5	Wirszewska, Aniela        	L?	POL	1.19,90	PR SB
6	Grałek, Alina             	L?	POL	1.27,86	PR SB
DNS	Węglińska, Milena         	L?	POL	DNS	

100m Women - Junior E1 - 31 July 2022
1	Gawron, Hanna             	LYD	POL	12,81	
2	Radzikowska, Maja         	LYD	POL	14,07	SB
3	Lenart, Maja              	LYD	POL	14,17	
4	Gieras, Weronika          	LYD	POL	15,72	
5	Wirszewska, Aniela        	L?	POL	17,02	SB
6	Grałek, Alina             	L?	POL	17,55	SB
DNS	Węglińska, Milena         	L?	POL	DNS	

100m Women - Junior F2 - 31 July 2022
1	Adamczyk, Tatiana         	LYE	POL	13,96	SB
2	Nowakowska, Marcelina     	LYE	POL	14,32	
3	Mokrogólska, Martyna      	LYE	POL	14,41	
4	Ziółkowska, Martyna       	LYE	POL	15,16	SB
5	Lejman, Tola              	LYE	POL	15,33	SB
6	Neroj, Alicja             	LYE	POL	15,37	
7	Stawiana, Lidia           	LYE	POL	15,83	SB
8	Sobczak, Alicja (2013)    	LYE	POL	15,88	SB
9	Jabłońska, Tola           	LYE	POL	16,05	SB

100m (2) Women - Junior F2 - 31 July 2022
1	Nowakowska, Marcelina     	LYE	POL	13,89	SB
2	Adamczyk, Tatiana         	LYE	POL	14,25	
3	Mokrogólska, Martyna      	LYE	POL	14,85	
4	Neroj, Alicja             	LYE	POL	15,45	
5	Lejman, Tola              	LYE	POL	15,52	
6	Ziółkowska, Martyna       	LYE	POL	15,68	
7	Stawiana, Lidia           	LYE	POL	16,25	
8	Sobczak, Alicja (2013)    	LYE	POL	16,76	
9	Jabłońska, Tola           	LYE	POL	23,14	

100m Women - Junior F1 - 31 July 2022
1	Sobczak, Agata (2014)     	LYF	POL	14,41	SB
2	Polakowska, Julia         	LYF	POL	15,90	SB
3	Mordaka, Laura            	LYF	POL	16,19	
4	Kuta, Klaudia             	L?	POL	17,07	SB
5	Gieras, Martyna           	LYF	POL	17,45	
6	Kowalczyk, Kamila         	LYF	POL	17,72	SB
7	Łapińska, Katarzyna       	LYF	POL	18,62	SB
8	Ordzińska, Kaja           	L?	POL	18,78	
9	Juszczyłska, Ęmlia        	L?	POL	19,28	SB
10	Grałek, Agnieszka         	L?	POL	23,51	SB
11	Kubacka, Lila             	L?	POL	25,90	
12	Borkowska, Gabriela       	L?	POL	30,86	

100m (2) Women - Junior F1 - 31 July 2022
1	Sobczak, Agata (2014)     	LYF	POL	14,95	
2	Polakowska, Julia         	LYF	POL	15,99	
3	Mordaka, Laura            	LYF	POL	16,70	
4	Kuta, Klaudia             	L?	POL	17,04	SB
5	Gieras, Martyna           	LYF	POL	17,56	
6	Kowalczyk, Kamila         	LYF	POL	17,59	SB
7	Ordzińska, Kaja           	L?	POL	17,66	SB
8	Kubacka, Lila             	L?	POL	18,01	SB
9	Juszczyłska, Ęmlia        	L?	POL	18,83	SB
10	Łapińska, Katarzyna       	LYF	POL	19,01	
11	Grałek, Agnieszka         	L?	POL	25,10	
12	Borkowska, Gabriela       	L?	POL	31,46	

500m Men - 30 July 2022
1	Sylwestrzak, Mateusz      	MB1	POL	43,51	PR SB

1000m Men - 30 July 2022
1	Sylwestrzak, Mateusz      	MB1	POL	1.29,78	SB

500m Men - Junior C2 - 30 July 2022
1	Stańdo, Maciej            	MC2	POL	43,42	PR SB
2	Podskarbi, Jan            	MC2	POL	43,67	PR SB
3	Chachuła, Wiktor          	MC2	POL	46,26	SB
4	Olczak, Marcin            	MC2	POL	49,42	PR SB
5	Marszałkowski, Maksymilian	MC2	POL	56,34	PR SB
6	Kamiński, Oskar           	MC2	POL	57,13	PR SB

1000m Men - Junior C2 - 30 July 2022
1	Podskarbi, Jan            	MC2	POL	1.27,91	PR SB
2	Stańdo, Maciej            	MC2	POL	1.31,14	PR SB
3	Chachuła, Wiktor          	MC2	POL	1.37,32	SB
4	Olczak, Marcin            	MC2	POL	1.41,62	PR SB
5	Marszałkowski, Maksymilian	MC2	POL	1.53,33	PR SB
6	Kamiński, Oskar           	MC2	POL	2.09,91	PR SB

500m Men - Junior C1 - 30 July 2022
1	Cichocki, Alan            	MC1	POL	44,21	PR SB
2	Ślusarski, Miłosz         	MC1	POL	45,15	PR SB
3	Małocha, Miłosz           	MC1	POL	45,74	SB
4	Mirzałek, Filip           	MC1	POL	46,81	SB
5	Bator, Kryspin            	MC1	POL	47,96	SB
6	Dalz, Aleksander          	MC1	POL	48,40	PR SB
7	Godzik, Jakub             	MC1	POL	1.06,00	SB
DQ	Soltau, Oskar             	MC1	POL	DQ	

1000m Men - Junior C1 - 30 July 2022
1	Ślusarski, Miłosz         	MC1	POL	1.28,73	PR SB
2	Cichocki, Alan            	MC1	POL	1.29,87	PR SB
3	Mirzałek, Filip           	MC1	POL	1.33,90	SB
4	Małocha, Miłosz           	MC1	POL	1.33,91	PR SB
5	Bator, Kryspin            	MC1	POL	1.37,72	PR SB
6	Dalz, Aleksander          	MC1	POL	1.40,95	PR SB
7	Soltau, Oskar             	MC1	POL	1.46,36	PR SB
8	Godzik, Jakub             	MC1	POL	2.19,36	SB

500m Men - Junior D2 - 30 July 2022
1	Marchewka, Michał         	MYA	POL	50,26	SB
2	Strzyżowski, Antoni       	MYA	POL	50,52	PR SB
3	Rosenbajger, Kornel       	MYA	POL	51,04	PR SB
4	Morawa, Piotr             	MYA	POL	54,07	PR SB
5	Mazurek, Mateusz          	MYA	POL	54,85	SB
6	Styś, Wiktor              	MYA	POL	1.02,21	PR SB
7	Wolszczak, Szymon         	MYA	POL	1.05,03	SB
8	Kostecki, Mikołaj         	MYA	POL	1.11,16	PR SB

500m (2) Men - Junior D2 - 30 July 2022
1	Marchewka, Michał         	MYA	POL	49,06	PR SB
2	Strzyżowski, Antoni       	MYA	POL	49,87	PR SB
3	Rosenbajger, Kornel       	MYA	POL	50,93	PR SB
4	Wolszczak, Szymon         	MYA	POL	52,42	PR SB
5	Morawa, Piotr             	MYA	POL	53,32	PR SB
6	Mazurek, Mateusz          	MYA	POL	55,19	
7	Styś, Wiktor              	MYA	POL	1.03,67	
8	Kostecki, Mikołaj         	MYA	POL	1.27,88	

500m Men - Junior D1 - 30 July 2022
1	Pokrywa, Kacper           	MYB	POL	51,44	PR SB
2	Modzelewski, Jan          	MYB	POL	51,74	PR SB
3	Skimina, Wojciech         	MYB	POL	56,12	PR SB
4	Prątnicki, Szymon         	MYB	POL	56,16	PR SB
5	Bouma, Tieme              	MYB	NED	57,08	SB
6	Wysokiński, Paweł         	MYB	POL	58,16	PR SB

500m (2) Men - Junior D1 - 30 July 2022
1	Pokrywa, Kacper           	MYB	POL	52,24	
2	Prątnicki, Szymon         	MYB	POL	54,84	PR SB
3	Skimina, Wojciech         	MYB	POL	56,85	
4	Wysokiński, Paweł         	MYB	POL	57,23	PR SB
5	Bouma, Tieme              	MYB	NED	57,84	
6	Modzelewski, Jan          	MYB	POL	1.03,53	

100m Men - Junior E2 - 30 July 2022
1	Jakóbczyk, Natan          	MYC	POL	12,14	SB
2	Legęncki, Wiktor          	MYC	POL	12,79	SB
3	Podczerwiński, Olaf       	MYC	POL	12,92	SB
4	Studniarek, Szymon        	MYC	POL	13,37	SB
5	Pawlik, Józef             	MYC	POL	14,12	SB
6	Kamiński, Hubert          	MYC	POL	14,40	SB
7	Hordyński, Adam           	MYC	POL	14,74	SB
8	Orłowski, Kacper          	MYC	POL	15,12	SB
9	Shtefn, Mark              	M?	POL	22,07	SB

300m Men - Junior E2 - 30 July 2022
1	Jakóbczyk, Natan          	MYC	POL	29,98	SB
2	Podczerwiński, Olaf       	MYC	POL	31,50	SB
3	Legęncki, Wiktor          	MYC	POL	31,58	SB
4	Studniarek, Szymon        	MYC	POL	35,96	SB
5	Pawlik, Józef             	MYC	POL	37,22	SB
6	Hordyński, Adam           	MYC	POL	38,65	SB
7	Orłowski, Kacper          	MYC	POL	39,81	SB
8	Kamiński, Hubert          	MYC	POL	43,90	SB
9	Shtefn, Mark              	M?	POL	58,88	SB

100m Men - Junior E1 - 30 July 2022
1	Skoneczny, Antoni         	MYD	POL	13,21	SB
2	Szczepański, Antoni       	MYD	POL	13,26	SB
3	Cieślak, Gromosław        	MYD	POL	14,34	SB
4	Marcinkowski, Filip       	MYD	POL	14,46	SB
5	Wilański, Ksawery         	MYD	POL	14,70	SB
6	Hytel, Tymoteusz          	MYD	POL	14,71	SB
7	Burakowski, Kacper        	MYD	POL	15,14	SB
8	Kostecki, Łukasz          	MYD	POL	16,06	SB
9	Godzik, Łukasz            	MYD	POL	16,65	SB

300m Men - Junior E1 - 30 July 2022
1	Szczepański, Antoni       	MYD	POL	33,41	SB
2	Skoneczny, Antoni         	MYD	POL	34,49	SB
3	Cieślak, Gromosław        	MYD	POL	37,61	SB
4	Marcinkowski, Filip       	MYD	POL	39,14	SB
5	Hytel, Tymoteusz          	MYD	POL	39,62	SB
6	Burakowski, Kacper        	MYD	POL	41,46	SB
7	Godzik, Łukasz            	MYD	POL	44,52	SB
8	Kostecki, Łukasz          	MYD	POL	51,23	SB
DNS	Wilański, Ksawery         	MYD	POL	DNS	

100m Men - Junior F2 - 30 July 2022
1	Dawiec, Piotr             	MYE	POL	15,28	SB
2	Łapiłski, Antoni          	MYE	POL	17,85	SB

100m (2) Men - Junior F2 - 30 July 2022
1	Dawiec, Piotr             	MYE	POL	15,49	
2	Łapiłski, Antoni          	MYE	POL	16,96	SB

100m Men - Junior F1 - 30 July 2022
1	Godzik, Michał            	MYF	POL	16,98	SB
2	Żmudziński, Miłosz        	MYF	POL	17,87	SB
3	Smejda, Tymoteusz         	MYF	POL	24,30	SB
4	Jurgiel, Igor             	M?	POL	27,47	SB
5	Zieliński, Szczepan       	M?	POL	32,76	SB

100m (2) Men - Junior F1 - 30 July 2022
1	Godzik, Michał            	MYF	POL	17,27	
2	Żmudziński, Miłosz        	MYF	POL	17,93	
3	Jurgiel, Igor             	M?	POL	21,71	SB
4	Smejda, Tymoteusz         	MYF	POL	21,97	SB
5	Zieliński, Szczepan       	M?	POL	30,72	SB

500m Men - Junior C2 - 31 July 2022
1	Stańdo, Maciej            	MC2	POL	43,85	
2	Podskarbi, Jan            	MC2	POL	43,99	
3	Chachuła, Wiktor          	MC2	POL	45,24	SB
4	Olczak, Marcin            	MC2	POL	49,86	
5	Kamiński, Oskar           	MC2	POL	58,18	

1000m Men - Junior C2 - 31 July 2022
1	Podskarbi, Jan            	MC2	POL	1.26,56	PR SB
2	Stańdo, Maciej            	MC2	POL	1.32,18	
3	Chachuła, Wiktor          	MC2	POL	1.35,99	SB
4	Olczak, Marcin            	MC2	POL	1.43,49	
5	Kamiński, Oskar           	MC2	POL	2.22,34	

500m Men - Junior C1 - 31 July 2022
1	Ślusarski, Miłosz         	MC1	POL	44,16	PR SB
2	Cichocki, Alan            	MC1	POL	44,20	PR SB
3	Małocha, Miłosz           	MC1	POL	58,68	
4	Godzik, Jakub             	MC1	POL	1.03,99	SB

1000m Men - Junior C1 - 31 July 2022
1	Ślusarski, Miłosz         	MC1	POL	1.29,53	
2	Cichocki, Alan            	MC1	POL	1.31,76	
3	Małocha, Miłosz           	MC1	POL	1.34,27	
4	Godzik, Jakub             	MC1	POL	2.18,12	SB

500m Men - Junior D2 - 31 July 2022
1	Marchewka, Michał         	MYA	POL	50,13	
2	Rosenbajger, Kornel       	MYA	POL	50,85	PR SB
3	Wolszczak, Szymon         	MYA	POL	52,62	
4	Mazurek, Mateusz          	MYA	POL	56,16	
DNS	Jabłoński, Franciszek     	MYA	POL	DNS	
DNS	Morawa, Piotr             	MYA	POL	DNS	

500m (2) Men - Junior D2 - 31 July 2022
1	Marchewka, Michał         	MYA	POL	50,46	
2	Rosenbajger, Kornel       	MYA	POL	50,91	
3	Wolszczak, Szymon         	MYA	POL	52,91	
4	Mazurek, Mateusz          	MYA	POL	57,29	

500m Men - Junior D1 - 31 July 2022
1	Pokrywa, Kacper           	MYB	POL	51,24	PR SB
2	Modzelewski, Jan          	MYB	POL	51,92	

500m (2) Men - Junior D1 - 31 July 2022
1	Pokrywa, Kacper           	MYB	POL	51,30	
2	Modzelewski, Jan          	MYB	POL	52,50	

500m Men - Junior E2 - 31 July 2022
1	Jakóbczyk, Natan          	MYC	POL	49,04	SB
2	Legęncki, Wiktor          	MYC	POL	50,13	PR SB
3	Studniarek, Szymon        	MYC	POL	58,82	SB
4	Kamiński, Hubert          	MYC	POL	1.01,83	PR SB
5	Pawlik, Józef             	MYC	POL	1.04,37	SB
6	Orłowski, Kacper          	MYC	POL	1.04,55	PR SB
7	Hordyński, Adam           	MYC	POL	1.11,34	SB
8	Shtefn, Mark              	M?	POL	1.45,82	PR SB

100m Men - Junior E2 - 31 July 2022
1	Jakóbczyk, Natan          	MYC	POL	12,19	
2	Legęncki, Wiktor          	MYC	POL	12,55	SB
3	Studniarek, Szymon        	MYC	POL	13,49	
4	Pawlik, Józef             	MYC	POL	14,23	
5	Kamiński, Hubert          	MYC	POL	14,30	SB
6	Hordyński, Adam           	MYC	POL	14,39	SB
7	Orłowski, Kacper          	MYC	POL	15,08	SB
8	Shtefn, Mark              	M?	POL	21,54	SB

500m Men - Junior E1 - 31 July 2022
1	Cieślak, Gromosław        	MYD	POL	1.01,41	PR SB
2	Godzik, Łukasz            	MYD	POL	1.16,22	SB
DNS	Hytel, Tymoteusz          	MYD	POL	DNS	

100m Men - Junior E1 - 31 July 2022
1	Cieślak, Gromosław        	MYD	POL	14,05	SB
2	Godzik, Łukasz            	MYD	POL	16,41	SB
DNS	Hytel, Tymoteusz          	MYD	POL	DNS	

100m Men - Junior F2 - 31 July 2022
1	Łapiłski, Antoni          	MYE	POL	17,16	

100m (2) Men - Junior F2 - 31 July 2022
1	Łapiłski, Antoni          	MYE	POL	16,86	SB

100m Men - Junior F1 - 31 July 2022
1	Godzik, Michał            	MYF	POL	16,37	SB
2	Żmudziński, Miłosz        	MYF	POL	17,42	SB
3	Smejda, Tymoteusz         	MYF	POL	20,60	SB
4	Jurgiel, Igor             	M?	POL	20,85	SB
5	Zieliński, Szczepan       	M?	POL	29,17	SB

100m (2) Men - Junior F1 - 31 July 2022
1	Żmudziński, Miłosz        	MYF	POL	17,83	
2	Smejda, Tymoteusz         	MYF	POL	20,60	SB
3	Jurgiel, Igor             	M?	POL	20,93	
4	Godzik, Michał            	MYF	POL	23,09	
5	Zieliński, Szczepan       	M?	POL	29,16	SB

            

Native Language Names