Baancompetitie (Neo)Senioren en Masters / Sprintwedstrijd Jun. A en B Groep 1 en 2
Den Haag (NED)
1 December 2019

500m Ladies - (Neo)Senioren - 1 December 2019
1	de Beer, Dominique   	LN2	NED	45,31	
2	Maas, Melanie        	LN4	NED	45,95	
3	van der Beek, Mirthe 	LN2	NED	48,15	SB
4	Jaarsma, Shirley     	L35	NED	49,43	
5	Docter, Heleen       	LN3	NED	49,61	
6	Oostdam, Wendy       	LSA	NED	50,50	SB
WDR	van der Hulst, Heleen	LSA	NED	WDR	

1500m Ladies - (Neo)Senioren - 1 December 2019
1	de Beer, Dominique   	LN2	NED	2.23,77	SB
2	Maas, Melanie        	LN4	NED	2.24,15	
3	van der Beek, Mirthe 	LN2	NED	2.26,42	SB
4	Docter, Heleen       	LN3	NED	2.31,01	
5	Jaarsma, Shirley     	L35	NED	2.34,15	SB
6	Oostdam, Wendy       	LSA	NED	2.36,03	
WDR	van der Hulst, Heleen	LSA	NED	WDR	

500m Ladies - Junioren A/B - 1 December 2019
1	Sloot, Nola          	LA2	NED	46,81	
2	van Vuuren, Nerena   	LA1	NED	48,12	
3	van der Hoorn, Jessy 	LA2	NED	48,24	SB
4	Zuijderwijk, Milou   	LA2	NED	48,33	
5	Koek, Kely           	LA1	NED	49,42	
6	Persoon, Fay         	LB2	NED	49,80	
7	Haaring, Nienke      	LA1	NED	49,83	
8	Akerboom, Suus       	LB2	NED	52,20	
WDR	Koot, Rianne         	LA1	NED	WDR	

100m Ladies - Junioren A/B - 1 December 2019
1	Zuijderwijk, Milou   	LA2	NED	12,26	SB
2	van der Hoorn, Jessy 	LA2	NED	12,58	SB
3	Persoon, Fay         	LB2	NED	12,98	SB
4	Koek, Kely           	LA1	NED	12,99	SB
5	van Vuuren, Nerena   	LA1	NED	13,03	SB
6	Akerboom, Suus       	LB2	NED	13,04	SB
7	Haaring, Nienke      	LA1	NED	13,13	SB
WDR	Koot, Rianne         	LA1	NED	WDR	

300m Ladies - Junioren A/B - 1 December 2019
1	Zuijderwijk, Milou   	LA2	NED	29,88	SB
2	van Vuuren, Nerena   	LA1	NED	30,60	SB
3	van der Hoorn, Jessy 	LA2	NED	30,77	SB
4	Sloot, Nola          	LA2	NED	30,81	
5	Haaring, Nienke      	LA1	NED	30,82	SB
6	Koek, Kely           	LA1	NED	31,00	SB
7	Persoon, Fay         	LB2	NED	31,21	SB
8	Akerboom, Suus       	LB2	NED	32,44	SB

500m Men - (Neo)Senioren - 1 December 2019
1	Verhoog, Dion        	MSA	NED	41,04	
2	van der Geer, Wouter 	MN2	NED	41,26	
3	van Zaal, Cornel     	MSA	NED	42,36	
4	Lamboo, Dennis       	M30	NED	43,28	
5	Banken, Herman       	MSA	NED	43,38	
6	Oostdam, Bart        	MSA	NED	43,47	
7	Feijen, Leon         	MN3	NED	43,81	SB
8	Koekkoek, Aron       	MN4	NED	44,50	
9	Bussman, Stef        	MN1	NED	47,12	
DNS	Goldman, Brian       	M30	NED	DNS	
WDR	Nieuwenhuijse, Marc  	M35	NED	WDR	

1500m Men - (Neo)Senioren - 1 December 2019
1	van der Geer, Wouter 	MN2	NED	2.09,39	
2	Oostdam, Bart        	MSA	NED	2.10,95	
3	Banken, Herman       	MSA	NED	2.11,18	
4	van Zaal, Cornel     	MSA	NED	2.11,91	SB
5	Verhoog, Dion        	MSA	NED	2.12,86	
6	Lamboo, Dennis       	M30	NED	2.13,37	
7	Koekkoek, Aron       	MN4	NED	2.22,15	SB
8	Feijen, Leon         	MN3	NED	2.26,52	SB
9	Bussman, Stef        	MN1	NED	2.35,84	SB
DNS	Goldman, Brian       	M30	NED	DNS	
WDR	Nieuwenhuijse, Marc  	M35	NED	WDR	

500m Men - Masters - 1 December 2019
1	Neven, Ard           	M45	NED	44,59	
2	Groot, Bart          	M50	NED	45,09	
3	de Kluijver, Erik    	M50	NED	45,81	
4	van Stam, Wilfred    	M50	NED	45,98	SB
5	Abeelen, Christiaan  	M45	NED	46,03	
6	Drabbels, Jos        	M55	NED	46,39	
7	Doets, Ron           	M55	NED	46,77	SB
8	Molleman, Willem Jan 	M40	NED	47,40	
9	Spek, Peter          	M45	NED	47,60	
10	Schoenmeijer, Leo    	M70	NED	47,77	
11	Vrolijk, Richard     	M55	NED	47,95	
12	von Lindern, Carl    	M55	NED	48,13	SB
12	Harkes, Marien       	M55	NED	48,13	
14	Korner, Machiel      	M55	NED	48,43	SB
15	Steenkamp, Frank     	M65	NED	48,92	
16	van Tol, Lex         	M60	NED	49,09	
17	Zijlstra, Theo       	M55	NED	50,18	
18	Hofwegen, Kees       	M50	NED	50,55	
19	Stigter, Edward      	M60	NED	51,22	
20	Engele, John         	M60	NED	52,27	SB
21	van Kleef, Aad       	M60	NED	53,84	
22	Woldendorp, Nico     	M75	NED	54,78	
23	Veerkamp, Ben        	M65	NED	58,65	
WDR	van Dijk, Patrick    	M45	NED	WDR	

1500m Men - Masters - 1 December 2019
1	Groot, Bart          	M50	NED	2.13,87	
2	Neven, Ard           	M45	NED	2.15,10	
3	Drabbels, Jos        	M55	NED	2.18,09	
4	Abeelen, Christiaan  	M45	NED	2.19,80	
5	van Stam, Wilfred    	M50	NED	2.22,97	SB
6	Harkes, Marien       	M55	NED	2.23,81	SB
7	Spek, Peter          	M45	NED	2.23,95	SB
8	Steenkamp, Frank     	M65	NED	2.24,19	
9	de Kluijver, Erik    	M50	NED	2.24,22	SB
10	Vrolijk, Richard     	M55	NED	2.25,20	SB
11	Doets, Ron           	M55	NED	2.26,61	SB
12	von Lindern, Carl    	M55	NED	2.26,73	SB
13	Schoenmeijer, Leo    	M70	NED	2.27,00	
14	Korner, Machiel      	M55	NED	2.28,18	SB
15	van Tol, Lex         	M60	NED	2.32,44	
16	Stigter, Edward      	M60	NED	2.34,59	
17	Engele, John         	M60	NED	2.36,47	SB
18	Hofwegen, Kees       	M50	NED	2.36,64	SB
19	van Kleef, Aad       	M60	NED	2.42,10	
20	Veerkamp, Ben        	M65	NED	2.43,67	SB
21	Zijlstra, Theo       	M55	NED	2.47,42	SB
22	Woldendorp, Nico     	M75	NED	2.47,74	
WDR	Molleman, Willem Jan 	M40	NED	WDR	
WDR	van Dijk, Patrick    	M45	NED	WDR	

500m Men - Junioren A/B - 1 December 2019
1	Slingerland, Ivan    	MA1	NED	40,52	
2	Kleijbeuker, Swen    	MA2	NED	41,56	
3	van Herk, Thomas     	MA1	NED	42,62	PR SB
4	Dungelmann, Guus     	MB2	NED	43,34	
5	van Deursen, Joes    	MB1	NED	43,53	
6	Bennis, Freek        	MA1	NED	43,58	
7	van der Lans, Erben  	MA1	NED	43,75	
8	Vergeer, Dennis      	MB2	NED	43,86	
9	van den Heuvel, Thijs	MB1	NED	44,06	
10	Blonk, Joost (2003)  	MB2	NED	44,13	SB
11	van Til, Tijn        	MB2	NED	44,39	SB
DNF	Post, Roel           	MA2	NED	DNF	

100m Men - Junioren A/B - 1 December 2019
1	Slingerland, Ivan    	MA1	NED	10,55	SB
2	Kleijbeuker, Swen    	MA2	NED	10,96	SB
3	Dungelmann, Guus     	MB2	NED	11,10	SB
4	van der Lans, Erben  	MA1	NED	11,23	SB
5	van Herk, Thomas     	MA1	NED	11,26	SB
6	van den Heuvel, Thijs	MB1	NED	11,30	SB
7	Blonk, Joost (2003)  	MB2	NED	11,34	SB
8	Bennis, Freek        	MA1	NED	11,41	SB
9	Vergeer, Dennis      	MB2	NED	11,52	SB
10	Post, Roel           	MA2	NED	11,59	SB
11	van Deursen, Joes    	MB1	NED	11,69	SB
12	van Til, Tijn        	MB2	NED	12,02	SB

300m Men - Junioren A/B - 1 December 2019
1	Slingerland, Ivan    	MA1	NED	25,44	SB
2	Kleijbeuker, Swen    	MA2	NED	26,12	SB
3	van Herk, Thomas     	MA1	NED	26,56	SB
4	Dungelmann, Guus     	MB2	NED	26,92	SB
5	van der Lans, Erben  	MA1	NED	27,22	
6	Vergeer, Dennis      	MB2	NED	27,37	SB
7	Bennis, Freek        	MA1	NED	27,47	SB
8	van Til, Tijn        	MB2	NED	27,88	SB
9	van den Heuvel, Thijs	MB1	NED	27,93	SB
10	van Deursen, Joes    	MB1	NED	28,13	SB
11	Post, Roel           	MA2	NED	28,16	SB
12	Blonk, Joost (2003)  	MB2	NED	28,24	SB

            

Native Language Names