Saint Petersburg (RUS)

Track Records

500m 39,35 Irina ARSHINOVA Ирина Аршинова RUS RUS 26 November 2020
1000m 1.20,91 Olga GRAF Ольга Граф RUS RUS 14 November 2018
1500m 2.02,77 Olga GRAF Ольга Граф RUS RUS 13 November 2018
3000m 4.22,89 Olga GRAF Ольга Граф RUS RUS 14 November 2018

Click on distance for history

500m 35,78 Timur KARAMOV Тимур Карамов RUS RUS 23 November 2020
1000m 1.11,49 Mikhail KOZLOV (1991) Михаил Козлов RUS RUS 14 November 2018
1500m 1.50,90 Mikhail KOZLOV (1991) Михаил Козлов RUS RUS 13 November 2018
3000m 4.02,88 Daniil CHMUTOV Даниил Чмутов RUS RUS 20 January 2019
5000m 6.32,02 Alexander RUMYANTSEV Александр Румянцев RUS RUS 26 November 2020

Click on distance for history

Season Bests 2020-2021

500m 39,35 Irina ARSHINOVA Ирина Аршинова L30 RUS RUS Nevsky Ice Всероссийских Соревнований по Конькобежному Сспорту - Невский Лёд
Saint Petersburg (RUS) 26 November 2020
1000m 1.22,45 Irina ARSHINOVA Ирина Аршинова L30 RUS RUS Nevsky Ice Всероссийских Соревнований по Конькобежному Сспорту - Невский Лёд
Saint Petersburg (RUS) 27 November 2020
1500m 2.07,73 Ekaterina KOSHELEVA Екатерина Кошелева LN2 RUS RUS Nevsky Ice Всероссийских Соревнований по Конькобежному Сспорту - Невский Лёд
Saint Petersburg (RUS) 28 November 2020
3000m 4.27,90 Ekaterina KOSHELEVA Екатерина Кошелева LN2 RUS RUS Nevsky Ice Всероссийских Соревнований по Конькобежному Сспорту - Невский Лёд
Saint Petersburg (RUS) 26 November 2020
100m 11,56 Darya SAVELEVA (2007) Дарья Савельева LYA RUS RUS Kolpinsky District Junior D Championships Первенства Колпинского Района Санкт-Петербурга по Конькобежному Спорту (Девочки Мальчики 11-13 лет)
Saint Petersburg (RUS) 17 February 2021
300m 29,65 Darya SAVELEVA (2007) Дарья Савельева LYA RUS RUS Kolpinsky District Junior D Championships Первенства Колпинского Района Санкт-Петербурга по Конькобежному Спорту (Девочки Мальчики 11-13 лет)
Saint Petersburg (RUS) 16 February 2021

Click on distance to see Track Top 20

500m 35,78 Timur KARAMOV Тимур Карамов MA2 RUS RUS B. A. Shilkov Memorial Всероссийские Соревнования по Конькобежному Спорту - Памяти Б.А.Шилкова
Saint Petersburg (RUS) 23 November 2020
1000m 1.12,70 Timur KARAMOV Тимур Карамов MA2 RUS RUS B. A. Shilkov Memorial Всероссийские Соревнования по Конькобежному Спорту - Памяти Б.А.Шилкова
Saint Petersburg (RUS) 24 November 2020
1500m 1.53,21 Ruslan ZAKHAROV (1987) Руслан Захаров M30 RUS RUS Nevsky Ice Всероссийских Соревнований по Конькобежному Сспорту - Невский Лёд
Saint Petersburg (RUS) 28 November 2020
3000m 4.15,99 Kirill BULYSHEV Кирилл Булышев MB2 RUS RUS North-West Federal District Junior B/C Championships Первенство Северо-Западного Федерального Округа по Конькобежному Спорту (Девушки, Юноши 13 -17 лет)
Saint Petersburg (RUS) 22 January 2021
5000m 6.32,02 Alexander RUMYANTSEV Александр Румянцев M30 RUS RUS Nevsky Ice Всероссийских Соревнований по Конькобежному Сспорту - Невский Лёд
Saint Petersburg (RUS) 26 November 2020
300m 29,46 Artem KUZNECZOV (2) Артем Кузнецов M? RUS RUS S. Zhurova Prize Всероссийские Соревнования На Призы Олимпийской Чемпионки С.Журовой по Конькобежному Спорту
Saint Petersburg (RUS) 26 February 2021

Click on distance to see Track Top 20

Results

Native Language Names