Khabarovsk (RUS)

Track Records

500m 41,50 Yuliya LITEJKINA RUS RUS 21 February 2004
1000m 1.26,48 Oksana RAVILOVA RUS RUS 22 February 2004
1500m 2.17,96 Oksana RAVILOVA RUS RUS 21 February 2004
3000m 4.52,80 Ekaterina SAFONOVA (1986) Екатерина Сафонова RUS RUS 18 February 2006
Darya BEREZHNYKH RUS RUS 18 February 2006

Click on distance for history

500m 37,46 Evgenij STAROVOJTOV (1982) Евгений Старовойтов RUS RUS 17 February 2006
1000m 1.17,68 Aleksej PROSHIN Алексей Прошин RUS RUS 21 February 2004
1500m 2.01,13 Aleksej PROSHIN Алексей Прошин RUS RUS 21 February 2004
3000m 4.31,67 Vladimir VYSOCZKIJ Владимир Высоцкий RUS RUS 19 January 2019
5000m 7.27,96 Dmitrij DEMAKOV RUS RUS 18 February 2006

Click on distance for history

Season Bests 2019-2020

500m 47,15 Mariya VECHERENKO Мария Вечеренко LC1 RUS RUS Junior B/C Championships - Far Eastern Federal District (Stage 2) Первенство Дальневосточного Федерального Округа по Многоборью
Khabarovsk (RUS) 18 January 2020
1000m 1.38,30 Svetlana KALASHNIKOVA Светлана Калашникова LB1 RUS RUS Junior B/C Championships - Far Eastern Federal District (Stage 2) Первенство Дальневосточного Федерального Округа по Многоборью
Khabarovsk (RUS) 19 January 2020
1500m 2.34,10 Svetlana KALASHNIKOVA Светлана Калашникова LB1 RUS RUS Junior B/C Championships - Far Eastern Federal District (Stage 2) Первенство Дальневосточного Федерального Округа по Многоборью
Khabarovsk (RUS) 18 January 2020
3000m 5.27,83 Svetlana KALASHNIKOVA Светлана Калашникова LB1 RUS RUS Junior B/C Championships - Far Eastern Federal District (Stage 2) Первенство Дальневосточного Федерального Округа по Многоборью
Khabarovsk (RUS) 19 January 2020
100m 13,06 Mariya RYBNIKOVA Мария Рыбникова LYB RUS RUS V.I. Kobzev Memorial Открытое Краевое Соревнование по Конькобежному Спорту Памяти Тренера В.И. Кобзева
Khabarovsk (RUS) 18 January 2020
300m 34,22 Elizaveta KOLESNIKOVA (2007) Елизавета Колесникова LYB RUS RUS V.I. Kobzev Memorial Открытое Краевое Соревнование по Конькобежному Спорту Памяти Тренера В.И. Кобзева
Khabarovsk (RUS) 19 January 2020

Click on distance to see Track Top 20

500m 39,54 Denis BALASHOV Денис Балашов MB1 RUS RUS Junior B/C Championships - Far Eastern Federal District (Stage 2) Первенство Дальневосточного Федерального Округа по Многоборью
Khabarovsk (RUS) 18 January 2020
1000m 1.28,00 Artyom MAGOMEDOV Артём Магомедов MC2 RUS RUS Junior B/C Championships - Far Eastern Federal District (Stage 2) Первенство Дальневосточного Федерального Округа по Многоборью
Khabarovsk (RUS) 19 January 2020
1500m 2.09,25 Denis BALASHOV Денис Балашов MB1 RUS RUS Junior B/C Championships - Far Eastern Federal District (Stage 2) Первенство Дальневосточного Федерального Округа по Многоборью
Khabarovsk (RUS) 19 January 2020
3000m 4.35,98 Denis BALASHOV Денис Балашов MB1 RUS RUS Junior B/C Championships - Far Eastern Federal District (Stage 2) Первенство Дальневосточного Федерального Округа по Многоборью
Khabarovsk (RUS) 18 January 2020
5000m 8.03,54 Denis BALASHOV Денис Балашов MB1 RUS RUS Junior B/C Championships - Far Eastern Federal District (Stage 2) Первенство Дальневосточного Федерального Округа по Многоборью
Khabarovsk (RUS) 19 January 2020
100m 11,30 Klimentij SERGEEV Климентий Сергеев MYA RUS RUS V.I. Kobzev Memorial Открытое Краевое Соревнование по Конькобежному Спорту Памяти Тренера В.И. Кобзева
Khabarovsk (RUS) 18 January 2020
300m 26,92 Klimentij SERGEEV Климентий Сергеев MYA RUS RUS V.I. Kobzev Memorial Открытое Краевое Соревнование по Конькобежному Спорту Памяти Тренера В.И. Кобзева
Khabarovsk (RUS) 19 January 2020

Click on distance to see Track Top 20

Results

Native Language Names