Recordwedstrijd Thialf Open Inschrijving

Heerenveen (NED) 11 October 2020 Source: inschrijven.schaatsen.nl

Ladies

Name 500m 1000m 1500m 3000m
Stien VANHOUTTE LSA BEL BEL 39,87 (1) SB 1.20,78 (2) SB
Alexandra IANCULESCU LSA ROU ROU 40,84 (2) SB 1.22,47 (4) SB
Anouk KAREL LSA NED NED 41,17 (3) SB 1.23,18 (5) SB
Naomi van der WERF LN3 NED NED 41,32 (4) SB 2.03,58 (1) SB
Marit STEUNENBERG LN4 NED NED 41,38 (5) 2.06,94 (3) SB
Amber DUIZENDSTRAAL LA1 NED NED 41,63 (6) SB 2.09,19 (5) SB
Famke MINNEE LA2 NED NED 41,83 (7) 4.31,05 (4) SB
Ilka FÜZESY LB2 ROU ROU 41,84 (8) SB 1.24,60 (7) SB
Zoë TIEMENS LA2 NED NED 42,26 (9) 1.24,32 (6)
Leila MEIJER LA2 NED NED 42,48 (10) 2.07,21 (4) SB
Hanna BÍRÓ LB2 HUN HUN 42,55 (11) SB 1.24,90 (9) PR
Lotte GROENEN LB1 NED NED 42,64 (12) SB 1.24,63 (8) PR
Yasmine BOUAZIZ LB2 NED NED 42,66 (13) 1.27,62 (13)
Fenna de BOER LA1 NED NED 42,71 (14) SB 2.12,17 (7) SB
Lidia TEMPERT LN1 NED NED 43,00 (15) SB 2.10,90 (6) SB
Lotte BAKKER (2003) LB2 NED NED 43,14 (16) 1.27,44 (12)
Mayke KOSTER LA2 NED NED 43,34 (17) SB 2.12,98 (8)
Tess POSTMA LB1 NED NED 43,40 (18) SB 1.26,60 (10) SB
Sterre van SCHAIK LB1 NED NED 43,69 (19) SB 2.20,17 (15) SB
Isa MERKUUR LN2 NED NED 43,74 (20) SB 4.43,72 (6) SB
Eva SCHIPPER LA2 NED NED 43,76 (21) SB 1.30,25 (16) SB
Sanne van DUIJNHOVEN LN1 NED NED 43,81 (22) SB 2.17,35 (13) SB
Tosca MULDER LB2 NED NED 44,01 (23) 1.27,07 (11)
Fabienne DINIZ LB2 NED NED 44,35 (24) 1.29,86 (15) SB
Gwen KONTER LB2 NED NED 44,60 (25) SB 2.16,20 (10) PR
Lotte JONGEMA LSA BEL BEL 44,82 (26) SB 2.16,02 (9) SB
Nikita HOVINGH LN2 NED NED 44,82 (26) SB 1.31,93 (18) SB
Danique HAPPEL LB1 NED NED 45,05 (28) PR 1.33,85 (21) PR
Cerinthe de JONGE LB1 NED NED 45,15 (29) SB 2.28,34 (19) SB
Laura LINSSEN LB1 NED NED 45,39 (30) SB 1.33,81 (20) SB
Shelley BLAAUW LB1 NED NED 45,45 (31) SB 2.25,12 (17) SB
Renske WINTERS L40 NED NED 45,45 (31) SB 1.29,73 (14) SB
Karlijn SCHELLEKENS LC2 NED NED 45,45 (31) PR 2.19,13 (14) PR
Luna JONKERS LN2 NED NED 45,56 (34) SB 4.25,60 (2) SB
Milou ZUIJDERWIJK LN1 NED NED 45,69 (35) SB 1.31,43 (17) SB
Maartje REDDER LB1 NED NED 45,75 (36) SB 2.16,24 (11) SB
Tannika OUSSOREN LC2 NED NED 45,84 (37) PR 2.22,11 (16) PR
Fleur SMITS LC1 NED NED 46,19 (38) SB 1.32,98 (19) PR
Melissa MOOIJMAN LC2 NED NED 46,23 (39) PR 2.17,04 (12) PR
Roos SCHIEMAN LB1 NED NED 46,25 (40) SB 2.26,62 (18) SB
Emma vander LIED LB2 NED NED 47,35 (41) 2.28,88 (20) SB
Isabella TALEN LYA NED NED 47,47 (42) SB 1.34,92 (22) PR
Anne-Fleur van der LIED LC1 NED NED 47,95 (43) SB 1.39,11 (24) SB
Donna PRONK LB1 NED NED 48,15 (44) SB 1.38,89 (23) SB
Ilse BIERMA LC1 NED NED 49,22 (45) SB 1.41,20 (25) SB
Kate Lynn SCHOUTEN LC1 NED NED 1.02,81 (46) SB DNS
Sandrine TAS LSA BEL BEL DNF 1.21,59 (3) SB
Esmé STOLLENGA LSA NED NED 1.18,21 (1) SB
Nienke KLEINSMAN LSA NED NED 2.06,78 (2) SB
Sterre JONKERS LN3 NED NED 4.18,58 (1) SB
Judith KRABBENBORG LN4 NED NED 4.27,99 (3) SB
Kayleigh ter LAAK LA2 NED NED 4.32,32 (5) SB
Sterre KUIJS LB1 NED NED 4.46,86 (7) PR
Esmée BROMMER LB2 NED NED 4.59,81 (8) SB

PR - Personal Record, SB - Season Best

Native Language Names