Open Inschrijving Alle Categorieen

Amsterdam (NED) 10 October 2020 Source: inschrijven.schaatsen.nl

Men

Name 500m 1500m 100m 100m 300m 300m
Tom EGBERTSEN MB2 NED NED 38,92 (1) 10,66 (1) SB 25,22 (1) SB
Tom JONKMANS MA2 NED NED 40,14 (2) 1.57,65 (1) PR
Levy KRAMER MN3 NED NED 40,28 (3) 2.02,28 (2) SB
Thijs WAGENAAR MN1 NED NED 41,44 (4) SB 11,51 (9) SB 26,53 (4) SB
Morris WITKAM MB2 NED NED 42,41 (5) 11,53 (10) SB 27,59 (9) SB
Jordy van WIJNBERGEN MA1 NED NED 43,42 (6) 12,04 (16) SB 28,51 (12) SB
Lars WAGENAAR MB2 NED NED 45,12 (7) 12,48 (21) SB 29,24 (18) SB
Jorrit WYNIA MB1 NED NED 45,22 (8) 12,27 (20) SB 29,32 (19) SB
Max SPIN MC2 NED NED 50,37 (9) SB 12,77 (24) SB 31,51 (25) SB
Moos van HALL MYB NED NED 51,78 (10) SB 13,18 (28) SB 32,97 (27) SB
Joris ONINK MYA NED NED 53,68 (11) SB 13,31 (30) SB 34,10 (30) SB
Vigho ROODENBURG MYA NED NED 1.00,69 (12) PR 14,40 (37) SB 37,51 (35) SB
Zirk SELJEE MB2 NED NED 11,02 (2) SB 11,14 (3) 26,48 (3) SB 26,31 (1) SB
Sander BRANDSE MB2 NED NED 11,04 (3) SB 11,12 (2) 26,24 (2) SB 26,51 (2)
Tobias ELSHOF MC2 NED NED 11,09 (4) SB 11,02 (1) SB 26,63 (5) SB 26,51 (2) SB
Sven van den OUTENAAR MB1 NED NED 11,32 (5) SB 11,49 (5) 26,96 (8) SB 27,12 (5)
Renzo SCHIPPER MB1 NED NED 11,36 (6) SB 11,53 (6) 26,67 (6) SB 27,13 (6)
Ruben SCHEL MN4 NED NED 11,38 (7) SB 12,16 (12) 26,95 (7) SB 26,94 (4) SB
Jaco MOERMAN M40 NED NED 11,39 (8) SB 11,38 (4) SB 27,63 (10) SB 27,43 (7) SB
Stijn VERKADE MB1 NED NED 11,73 (11) SB 11,85 (9) 28,88 (13) SB 28,98 (11)
Luuk van STUIJVENBERG MC2 NED NED 11,77 (12) SB 11,80 (7) 29,16 (17) SB 29,03 (12) SB
Thomas LANDMAN MC1 NED NED 11,83 (13) SB 11,82 (8) SB 27,82 (11) SB 27,93 (8)
Vester DEMOED MC2 NED NED 11,95 (14) SB 12,15 (11) 28,88 (13) SB 28,67 (9) SB
Tom MEIJER MC2 NED NED 11,99 (15) SB 12,14 (10) 28,96 (15) SB 28,94 (10) SB
Robin BADER MC2 NED NED 12,09 (17) SB 12,29 (14) 28,99 (16) SB 29,25 (13)
Sjors ZAUTSEN MC1 NED NED 12,15 (18) SB 12,17 (13) 29,73 (22) SB 29,96 (16)
Lieuwe ter HOEVE MC1 NED NED 12,20 (19) SB 12,39 (15) 29,63 (21) SB 30,14 (17)
Mateo NIESSINK MC1 NED NED 12,59 (22) SB 12,40 (16) SB 29,35 (20) SB 29,45 (14)
Samuel GUNNINK MC1 NED NED 12,70 (23) SB 12,51 (17) SB 30,21 (23) SB 29,86 (15) SB
Niels BRANDT MYA NED NED 12,78 (25) SB 12,87 (18) 30,73 (24) SB 30,89 (18)
Marco ROOS M55 NED NED 12,79 (26) SB 13,03 (19) DNS DNS
Sietse van der WERFF M65 NED NED 13,06 (27) SB 13,09 (20) DNS DNS
Friso van VLIET MYA NED NED 13,26 (29) SB 13,48 (21) 32,66 (26) 32,88 (19)
Hannes van de WETERING MYC NED NED 13,33 (31) SB 13,68 (23) 34,44 (31) SB DNS
Floris TAS MYC NED NED 13,67 (32) SB 13,60 (22) SB 33,97 (29) SB 35,11 (21)
Fjodor AQUINA MC1 NED NED 13,70 (33) SB 13,90 (25) 33,53 (28) SB 34,12 (20)
Timme van de WETERING MYD NED NED 13,75 (34) SB 13,82 (24) 35,06 (32) SB DNS
Jesse HERMANS MC1 NED NED 14,10 (35) SB 14,04 (26) SB 36,55 (34) SB DNS
Benjamin van NISPEN MYC NED NED 14,14 (36) SB 14,22 (27) 35,40 (33) SB DNS
Tygo MEIJER MYC NED NED 15,01 (38) SB 14,85 (28) SB 42,15 (37) SB 42,50 (22)
Fabian ELSHOF MYC NED NED 15,46 (39) SB 15,77 (29) 41,89 (36) SB 42,69 (24)
Jonah KOEMAN MYC NED NED 16,51 (40) SB 16,15 (30) SB 42,74 (38) SB 42,53 (23) SB

PR - Personal Record, SB - Season Best

Native Language Names