Kampioenschap van Amsterdam - Junioren
Amsterdam (NED) 20 March 2022 Source: inschrijven.schaatsen.nl
500m Women - Junioren A/B 20 March 2022
Rank | Name | Country | Time | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Julia de VOS | LB1 | NED | 44,14 | ||
2 | Emma KOSTER | LA1 | NED | 44,66 | ||
3 | Roos SCHIEMAN | LB2 | NED | 45,44 | ||
4 | Cleo ELENBAAS | LB1 | NED | 46,31 | ||
5 | Sophie MOERMAN (2005) | LB2 | NED | 47,12 | ||
6 | Jitte SCHUITEMAKER | LB2 | NED | 47,68 | ||
7 | Valerie VINKEN | LB1 | NED | 47,71 | ||
8 | Cecile RASHID | LA1 | NED | 55,06 | PR SB | |
DNF | Donna HIJKOOP | LA2 | NED | DNF |
PR - Personal Record, SB - Season Best
1500m Women - Junioren A/B 20 March 2022
Rank | Name | Country | Time | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Emma KOSTER | LA1 | NED | 2.18,58 | ||
2 | Julia de VOS | LB1 | NED | 2.23,14 | ||
3 | Roos SCHIEMAN | LB2 | NED | 2.24,11 | ||
4 | Cleo ELENBAAS | LB1 | NED | 2.25,05 | ||
5 | Sophie MOERMAN (2005) | LB2 | NED | 2.25,52 | ||
6 | Jitte SCHUITEMAKER | LB2 | NED | 2.28,25 | ||
7 | Valerie VINKEN | LB1 | NED | 2.28,83 | ||
8 | Donna HIJKOOP | LA2 | NED | 2.41,60 | SB | |
9 | Cecile RASHID | LA1 | NED | 3.02,25 | PR SB |
PR - Personal Record, SB - Season Best
500m Women - Junioren C 20 March 2022
Rank | Name | Country | Time | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Quinty HERSI | LC1 | NED | 45,74 | ||
2 | Mimi van HALL | LC2 | NED | 46,08 | ||
3 | Ilse BIERMA | LC2 | NED | 46,59 | ||
4 | Iris VERBEEK | LC2 | NED | 47,28 | ||
5 | Yara KOK | LC1 | NED | 47,52 | ||
6 | Esmée MEIJER (2007) | LC2 | NED | 49,10 | ||
7 | Anna SIJBRANDIJ (2006) | LC2 | NED | 49,40 | ||
8 | Wende SMIT | LC1 | NED | 49,87 | ||
9 | Yfke de BOCK | LC2 | NED | 50,17 | PR SB | |
10 | Kiara ten NAPEL | LC2 | NED | 51,52 | ||
11 | Imari HOOGEWOONINK | LC2 | NED | 55,87 | PR SB | |
12 | Dieuwer ELICH | LC1 | NED | 1.01,23 | PR SB | |
13 | Lieke VISSER | LC1 | NED | 1.01,67 |
PR - Personal Record, SB - Season Best
1500m Women - Junioren C 20 March 2022
Rank | Name | Country | Time | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Iris VERBEEK | LC2 | NED | 2.25,39 | ||
2 | Ilse BIERMA | LC2 | NED | 2.27,29 | ||
3 | Mimi van HALL | LC2 | NED | 2.29,73 | ||
4 | Yara KOK | LC1 | NED | 2.33,80 | ||
5 | Anna SIJBRANDIJ (2006) | LC2 | NED | 2.36,45 | ||
6 | Wende SMIT | LC1 | NED | 2.39,05 | ||
7 | Esmée MEIJER (2007) | LC2 | NED | 2.45,75 | ||
8 | Quinty HERSI | LC1 | NED | 2.47,04 | ||
9 | Yfke de BOCK | LC2 | NED | 2.50,04 | PR SB | |
10 | Imari HOOGEWOONINK | LC2 | NED | 2.57,65 | PR SB | |
11 | Kiara ten NAPEL | LC2 | NED | 3.08,81 | PR SB | |
12 | Dieuwer ELICH | LC1 | NED | 3.25,35 | ||
13 | Lieke VISSER | LC1 | NED | 3.33,20 |
PR - Personal Record, SB - Season Best
Native Language Names