Clubwedstrijd Groep 1 op 7

Heerenveen (NED) 7 November 2021 Source: inschrijven.schaatsen.nl

500m Men 7 November 2021

Rank Name Country Time
1 Peter RICHES MN1 GBR GBR 37,34 SB
2 Jan HAMERS (1996) MSA NED NED 37,82 SB
3 Michiel de JONG MA2 NED NED 37,96
4 Bart VALENTIJN MN4 NED NED 38,05
5 Jesse de LANGE MN1 NED NED 38,24 PR SB
6 Prokop STODOLA MA2 CZE CZE 38,70
7 Willem BEKKEMA MA1 NED NED 39,13
8 Bart SEFFINGA M40 NED NED 39,20
9 Jurjen HIEMSTRA MB2 NED NED 39,24
10 Hylke de BOER MA1 NED NED 39,35 SB
11 Robbert-Jan van HARDEVELD MB1 NED NED 39,62
12 Mika KOLDER MB1 NED NED 39,67 PR SB
13 Sietse de VRIES MB1 NED NED 40,08
14 Manuel LEITO M35 NED NED 40,11
15 Jeroen de KROON MN1 NED NED 40,31 SB
16 Sil van der VEEN MB1 NED NED 40,42 PR SB
17 Johanco VELDSMAN MN2 GBR GBR 40,65
18 Vishwaraj JADEJA M35 IND IND 40,96
18 Stefan de WILDE M30 NED NED 40,96
20 Chris de VELDE MB1 NED NED 41,09
21 Samuel MORRIS MA2 GBR GBR 41,21
22 Laurens TAEKEMA M40 NED NED 41,90 SB
23 Jarno HAITJEMA MC2 NED NED 42,35
24 Tudor PRISADA MA2 FIN FIN 42,74
25 Wopko FABER M50 NED NED 43,55 SB
26 Pieter SIEMONSMA M65 NED NED 44,06 SB
27 Joop SINNEMA MC2 NED NED 44,41 PR SB
28 Michael EGBERTS M40 NED NED 44,62 SB
29 Sytse de VRIES MN4 NED NED 45,31 PR SB
30 Huub ADEMA MC1 NED NED 45,53
31 Jelte HELLINGA MC1 NED NED 45,88 PR SB
32 Christian GROENHOF MC2 NED NED 47,70 PR SB
33 Klaas JONGEMA M55 NED NED 47,73 SB
34 Stefan HUIZINGA MC2 NED NED 49,46 PR SB
35 Jan BOELEN M75 NED NED 49,68 SB
36 Daniel KRAAIJEVELD MB2 NED NED 50,31 PR SB
37 Jordy EMMINK MB1 NED NED 50,50 SB
38 Ilyas TEMEL MC2 NED NED 55,79
39 Han KAVELAARS M60 NED NED 1.00,63 PR SB
40 Steven HITMAN MC1 NED NED 1.10,64 SB
DNF Floris van HARDEVELD MC1 NED NED DNF
WDR Jacco EFDÉ MN3 NED NED WDR

PR - Personal Record, SB - Season Best

1000m Men 7 November 2021

Rank Name Country Time
1 Mika KOLDER MB1 NED NED 1.16,61 PR SB
2 Prokop STODOLA MA2 CZE CZE 1.17,17
3 Sil van der VEEN MB1 NED NED 1.17,89 SB
4 Bart SEFFINGA M40 NED NED 1.18,08
5 Willem BEKKEMA MA1 NED NED 1.20,48 PR SB
6 Jeroen de KROON MN1 NED NED 1.22,76 SB
7 Jarno HAITJEMA MC2 NED NED 1.26,05 PR SB
8 Floris van HARDEVELD MC1 NED NED 1.27,00 PR SB
9 Joop SINNEMA MC2 NED NED 1.27,43
10 Jelte HELLINGA MC1 NED NED 1.30,95 PR SB
11 Tudor PRISADA MA2 FIN FIN 1.31,56
12 Jan BOELEN M75 NED NED 1.41,47 SB
13 Stefan HUIZINGA MC2 NED NED 1.41,52 PR SB
14 Daniel KRAAIJEVELD MB2 NED NED 1.42,57 PR SB
15 Ilyas TEMEL MC2 NED NED 1.59,69 PR SB
16 Steven HITMAN MC1 NED NED 2.01,00 PR SB
DNF Jordy EMMINK MB1 NED NED DNF
WDR Jacco EFDÉ MN3 NED NED WDR

PR - Personal Record, SB - Season Best

1500m Men 7 November 2021

Rank Name Country Time
1 Peter RICHES MN1 GBR GBR 1.50,84 PR SB
2 Jan HAMERS (1996) MSA NED NED 1.51,22 SB
3 Bart VALENTIJN MN4 NED NED 1.51,64 SB
4 Jesse de LANGE MN1 NED NED 1.51,80 PR SB
5 Hylke de BOER MA1 NED NED 1.54,08 SB
6 Vishwaraj JADEJA M35 IND IND 2.00,99
7 Stefan de WILDE M30 NED NED 2.01,57 SB
8 Jurjen HIEMSTRA MB2 NED NED 2.01,71
9 Robbert-Jan van HARDEVELD MB1 NED NED 2.03,29
10 Sietse de VRIES MB1 NED NED 2.03,72
11 Samuel MORRIS MA2 GBR GBR 2.03,79 PR SB
12 Johanco VELDSMAN MN2 GBR GBR 2.05,28 PR SB
13 Laurens TAEKEMA M40 NED NED 2.05,91
14 Wopko FABER M50 NED NED 2.11,45 SB
15 Sytse de VRIES MN4 NED NED 2.15,10 PR SB
16 Pieter SIEMONSMA M65 NED NED 2.17,45 SB
17 Michael EGBERTS M40 NED NED 2.19,88
18 Huub ADEMA MC1 NED NED 2.20,69 PR SB
19 Klaas JONGEMA M55 NED NED 2.20,96 SB
20 Christian GROENHOF MC2 NED NED 2.30,17 PR SB
21 Han KAVELAARS M60 NED NED 2.53,00 PR SB
DNS Manuel LEITO M35 NED NED DNS
WDR Michiel de JONG MA2 NED NED WDR
WDR Chris de VELDE MB1 NED NED WDR

PR - Personal Record, SB - Season Best

3000m Men 7 November 2021

Rank Name Country Time
1 Gijs LUIJTEN MA2 BEL BEL 4.12,42
2 Johannes de GROOT (1976) M45 NED NED 4.13,73 SB
3 Tomáš BOHUMSKÝ MN1 CZE CZE 4.32,45
4 Stefan van der MEER MN2 NED NED 4.33,85 SB
5 Tjibbe de VRIES MA1 NED NED 4.35,95
6 Cor BORST MA1 NED NED 4.39,63

SB - Season Best

500m Men - Pupillen 7 November 2021

Rank Name Country Time
1 Johannes HOOMANS MYB NED NED 46,76 PR SB
2 Colin de VELDE MYB NED NED 49,93 PR SB
3 Mats RABBINGE MYA NED NED 51,96 PR SB
4 Jim BERGKAMP MYB NED NED 54,83 PR SB
5 Arjen HIEMSTRA MYB NED NED 55,21 PR SB
6 Nathan ANDRINGA MYA NED NED 56,22 PR SB
7 Jasper SLOT MYA NED NED 58,92 PR SB
8 Hidde SALOMONS MYD NED NED 1.05,20 PR SB
9 Ids HELLINGA MYC NED NED 1.06,23
10 Jurre WIND MYB NED NED 1.10,00

PR - Personal Record, SB - Season Best

100m Men - Pupillen 7 November 2021

Rank Name Country Time
1 Anton van der TOL MYA NED NED 12,79 SB
2 Anton BOERSMA MYC NED NED 13,11 SB
3 Jurre VALKENBURG MYE NED NED 14,02 SB
4 Sverre de VEGT MYD NED NED 14,24 SB
5 Fimme van DIJK MYC NED NED 14,61 SB
6 Thijmen van STEEN MYC NED NED 15,06 SB
7 Nick van der STAAL MYE NED NED 17,27 SB

SB - Season Best

300m Men - Pupillen 7 November 2021

Rank Name Country Time
1 Johannes HOOMANS MYB NED NED 30,11 SB
2 Colin de VELDE MYB NED NED 31,17 SB
3 Anton BOERSMA MYC NED NED 33,21 SB
4 Arjen HIEMSTRA MYB NED NED 33,86 SB
5 Jim BERGKAMP MYB NED NED 34,75 SB
6 Nathan ANDRINGA MYA NED NED 34,96 SB
7 Ids HELLINGA MYC NED NED 35,16 SB
8 Jasper SLOT MYA NED NED 36,01 SB
9 Sverre de VEGT MYD NED NED 37,17 SB
10 Hidde SALOMONS MYD NED NED 37,65 SB
11 Jurre WIND MYB NED NED 38,44 SB
12 Jurre VALKENBURG MYE NED NED 39,00
13 Thijmen van STEEN MYC NED NED 39,78 SB
14 Fimme van DIJK MYC NED NED 47,41 SB
15 Nick van der STAAL MYE NED NED 52,42 SB
16 Mats RABBINGE MYA NED NED 1.00,79 SB

SB - Season Best

700m Men - Pupillen 7 November 2021

Rank Name Country Time
1 Anton van der TOL MYA NED NED 1.18,68 SB

SB - Season Best

Native Language Names