Gewestelijke Wedstrijd Pupillen / A junioren en Ouder

Heerenveen (NED) 11 October 2021 Source: inschrijven.schaatsen.nl

500m Men 11 October 2021

Rank Name Country Time
1 Michiel de JONG MA2 NED NED 37,91 PR SB
2 Prokop STODOLA MA2 CZE CZE 38,73 SB
3 Sipke SIJTSEMA MA2 NED NED 39,89 SB
4 Tomás BOHUMSKY M? CZE CZE 40,11 PR SB
5 Simon BIGLER MN1 DEN DEN 40,15 SB
6 Ties ROEMERS MA1 NED NED 40,19 PR SB
7 Johanco VELDSMAN MN2 GBR GBR 40,29 PR SB
8 Johannes de GROOT (1976) M45 NED NED 40,45 SB
9 Gijs LUIJTEN MA2 BEL BEL 40,56 SB
10 Samuel MORRIS M? GBR GBR 40,86 PR SB
11 Ruud WILLEMS M40 NED NED 42,47 SB
12 Jan van der STOUWE M55 NED NED 42,92 SB
13 Laurens TAEKEMA M40 NED NED 43,37 SB
14 Michael EGBERTS M40 NED NED 44,66 SB
15 Tudor PRISADA MA2 FIN FIN 44,97 SB
16 Stefan van der MEER MN2 NED NED 45,87 SB
17 Bertus NIEZING M70 NED NED 52,31 SB
DNF Willem BEKKEMA MA1 NED NED DNF
WDR Lars MEIJER MA1 NED NED WDR

PR - Personal Record, SB - Season Best

1000m Men 11 October 2021

Rank Name Country Time
1 Michiel de JONG MA2 NED NED 1.15,83
2 Sipke SIJTSEMA MA2 NED NED 1.17,73 SB
3 Johannes de GROOT (1976) M45 NED NED 1.19,53 SB
4 Gijs LUIJTEN MA2 BEL BEL 1.20,11 SB
5 Simon BIGLER MN1 DEN DEN 1.20,23 SB
6 Willem BEKKEMA MA1 NED NED 1.24,21
7 Ruud WILLEMS M40 NED NED 1.24,61 SB
8 Jan van der STOUWE M55 NED NED 1.28,41 SB
9 Tudor PRISADA MA2 FIN FIN 1.31,88 SB
10 Bertus NIEZING M70 NED NED 1.47,08 SB

SB - Season Best

1500m Men 11 October 2021

Rank Name Country Time
1 Prokop STODOLA MA2 CZE CZE 1.57,72 SB
2 Samuel MORRIS M? GBR GBR 2.05,58 PR SB
3 Ties ROEMERS MA1 NED NED 2.06,87
4 Tomás BOHUMSKY M? CZE CZE 2.07,58 PR SB
5 Johanco VELDSMAN MN2 GBR GBR 2.07,97 PR SB
6 Laurens TAEKEMA M40 NED NED 2.09,63 SB
7 Stefan van der MEER MN2 NED NED 2.12,72 SB
8 Michael EGBERTS M40 NED NED 2.16,45
WDR Lars MEIJER MA1 NED NED WDR

PR - Personal Record, SB - Season Best

3000m Men 11 October 2021

Rank Name Country Time
1 Jasper TINGA MA1 NED NED 3.59,49 PR SB
2 Sil van der VEEN MB1 NED NED 4.02,91 PR SB
3 Mats BENDIJK MB1 NED NED 4.03,19 PR SB
4 Klaas POORTINGA MN2 NED NED 4.07,94 SB
5 Sietse de VRIES MB1 NED NED 4.16,51 PR SB
6 Johan BOUWHUIS MB1 NED NED 4.17,08 PR SB
7 Robbert Jan van HARDEVELD MB1 NED NED 4.17,82 PR SB
8 Jurjen HIEMSTRA MB2 NED NED 4.27,47 PR SB
9 Cor BORST MA1 NED NED 4.32,78 PR SB
10 Tjibbe de VRIES MA1 NED NED 4.34,44 PR SB
11 Willem de VRIES (2002) MA2 NED NED 4.41,97 PR SB
12 Jasper KNULST M45 NED NED 4.51,62 SB

PR - Personal Record, SB - Season Best

5000m Men 11 October 2021

Rank Name Country Time
1 Otto van de POL M40 NED NED 6.59,08 SB
2 Sjoerd KLEINHUIS MSA NED NED 6.59,25 SB
3 Finn ten HOVE MSA NED NED 7.02,02 PR SB
4 Ole ten HOVE MN3 NED NED 7.13,36 PR SB

PR - Personal Record, SB - Season Best

500m Men - Pupillen 11 October 2021

Rank Name Country Time
1 Johannes HOOMANS MYB NED NED 48,53 PR SB
2 Jente KIWIET MYA NED NED 50,70 PR SB
3 Wester van der HEIDE MYA NED NED 53,37 PR SB
4 Tijmen KIWIET MYA NED NED 53,70
5 Jeroen WESSELS MYB NED NED 54,47
6 Luca STROETINGA MYB NED NED 56,49 PR SB
7 Jurre WIND MYB NED NED 1.02,71 PR SB
8 Senn Yaniek KOEMAN MYB NED NED 1.03,78 PR SB
9 Jorrit KIESTRA (2) MYA NED NED 1.04,72 PR SB
10 Hidde OORD MYB NED NED 1.07,07 PR SB
11 Jurre POSTMA MYB NED NED 1.07,78 PR SB

PR - Personal Record, SB - Season Best

100m Men - Pupillen 11 October 2021

Rank Name Country Time
1 Mads KUIKEN MA2 NED NED 10,41 SB
2 Wester van der HEIDE MYA NED NED 12,82 SB
3 Anton BOERSMA MYC NED NED 13,77 SB
4 Jurre VALKENBURG MYE NED NED 14,38 SB
5 Senn Yaniek KOEMAN MYB NED NED 14,51 SB
6 Tieme BOUMA MYC NED NED 14,57 SB
7 Jurre POSTMA MYB NED NED 14,62 SB
8 Jurre WIND MYB NED NED 14,74 SB
9 Mylan KOEMAN MYE NED NED 14,93 SB
10 Jorrit KIESTRA (2) MYA NED NED 15,15 SB
11 Hidde OORD MYB NED NED 15,73 SB
12 Matthijs JACOBS-MONSEES MYE NED NED 17,02 SB
13 Teije OORD MYD NED NED 17,52 SB

SB - Season Best

300m Men - Pupillen 11 October 2021

Rank Name Country Time
1 Mads KUIKEN MA2 NED NED 24,44 SB
2 Johannes HOOMANS MYB NED NED 30,43
3 Jente KIWIET MYA NED NED 32,10 SB
4 Tijmen KIWIET MYA NED NED 33,00
5 Jeroen WESSELS MYB NED NED 34,35
6 Anton BOERSMA MYC NED NED 34,87 SB
7 Luca STROETINGA MYB NED NED 34,97 SB
8 Tieme BOUMA MYC NED NED 38,85 SB
9 Jurre VALKENBURG MYE NED NED 39,95
10 Mylan KOEMAN MYE NED NED 41,37 SB
11 Matthijs JACOBS-MONSEES MYE NED NED 45,78
12 Teije OORD MYD NED NED 48,03 SB

SB - Season Best

Native Language Names