Elfstedenhal Gewestelijke Wedstrijd Alle Cat.

Leeuwarden (NED) 11 October 2020 Source: inschrijven.schaatsen.nl

500m Men 11 October 2020

Rank Name Country Time
1 Mats BENDIJK MC2 NED NED 39,79 SB
2 Lars STRAVER MB2 NED NED 40,29
3 Mika KOLDER MC2 NED NED 40,83 PR SB
4 Ties ROEMERS MB2 NED NED 41,24 PR SB
5 Sil van der VEEN MC2 NED NED 41,92 SB
6 Jelte KAMSTRA MA2 NED NED 41,95 SB
7 Colin BREED MC1 NED NED 42,06 PR SB
8 Sietse de VRIES MC2 NED NED 42,43 SB
9 Jilles TJOELKER MB1 NED NED 42,77 SB
10 Glenn van der VEEN MB1 NED NED 43,14 SB
11 Grietsen WIJMA M60 NED NED 43,87 SB
12 Jarno HAITJEMA MC1 NED NED 43,91 PR SB
13 Chris de VELDE MC2 NED NED 44,10 SB
14 Mats WESTRA (2007) MC1 NED NED 44,49 PR SB
15 Johan BOUWHUIS MC2 NED NED 44,75 SB
16 Tjibbe de VRIES MB2 NED NED 45,19 SB
17 Marijn BLANKEN MC2 NED NED 45,44 PR SB
18 Robin METZ MC1 NED NED 46,01 PR SB
19 Joop SINNEMA MC1 NED NED 46,06 SB
20 Rick ELLING MB1 NED NED 46,82 PR SB
21 Tymen BOK MC2 NED NED 47,08 PR SB
22 Pieter ZIJLSTRA MYA NED NED 48,41 PR SB
23 Huub ADEMA MYA NED NED 49,69 SB
24 Milan RIETVELD MC1 NED NED 54,04 SB
25 Jesper FEENSTRA MC2 NED NED 1.04,58 SB

PR - Personal Record, SB - Season Best

1000m Men 11 October 2020

Rank Name Country Time
1 Mats BENDIJK MC2 NED NED 1.19,49 SB
2 Mika KOLDER MC2 NED NED 1.20,22 SB
3 Sietse de VRIES MC2 NED NED 1.23,96 SB
4 Colin BREED MC1 NED NED 1.24,40 PR SB
5 Jilles TJOELKER MB1 NED NED 1.26,33 SB
6 Chris de VELDE MC2 NED NED 1.28,18 SB
7 Jarno HAITJEMA MC1 NED NED 1.29,28 PR SB
8 Milan RIETVELD MC1 NED NED 1.29,62 SB
9 Tjibbe de VRIES MB2 NED NED 1.30,47 SB
9 Mats WESTRA (2007) MC1 NED NED 1.30,47 PR SB
11 Robin METZ MC1 NED NED 1.30,88 PR SB
12 Grietsen WIJMA M60 NED NED 1.31,06 SB
13 Joop SINNEMA MC1 NED NED 1.31,41 SB
14 Tymen BOK MC2 NED NED 1.32,36 SB
15 Marijn BLANKEN MC2 NED NED 1.32,85 PR SB
16 Rick ELLING MB1 NED NED 1.34,97 PR SB
17 Pieter ZIJLSTRA MYA NED NED 1.39,22 PR SB
18 Huub ADEMA MYA NED NED 1.44,73 PR SB
WDR Jelte KAMSTRA MA2 NED NED WDR

PR - Personal Record, SB - Season Best

1500m Men 11 October 2020

Rank Name Country Time
1 Sil van der VEEN MC2 NED NED 2.04,12 SB
2 Lars STRAVER MB2 NED NED 2.06,51 PR SB
3 Ties ROEMERS MB2 NED NED 2.08,57 SB
4 Glenn van der VEEN MB1 NED NED 2.11,45 PR SB
5 Johan BOUWHUIS MC2 NED NED 2.13,52 PR SB
DQ Jesper FEENSTRA MC2 NED NED DQ

PR - Personal Record, SB - Season Best

3000m Men 11 October 2020

Rank Name Country Time
1 Jasper TINGA MB2 NED NED 4.17,66 SB
2 Lars MEIJER MB2 NED NED 4.37,16 SB
3 Thomas OOSTERWIJK MB2 NED NED 4.46,09 SB
DQ Jurjen HIEMSTRA MB1 NED NED DQ

SB - Season Best

5000m Men 11 October 2020

Rank Name Country Time
1 Bart de VRIES (1988) M30 NED NED 6.34,55 TR SB
2 Marco van der TUIN MSA NED NED 6.43,67 SB
3 Daan BESTEMAN MSA NED NED 6.56,81 SB

TR - Track Record, SB - Season Best

500m Men - Pupillen 11 October 2020

Rank Name Country Time
1 Sybren KAMSTRA MB2 NED NED 45,10 SB
2 Berend LANGE MYA NED NED 45,50 PR SB
3 Niek BIJMA MYA NED NED 46,67 SB
4 Mart SYPERSMA MYB NED NED 51,63 PR SB
5 Jelmer TASMA MYC NED NED 53,06 PR SB
6 Sverre BAKKER MYB NED NED 53,38 PR SB
7 Kelvin GJALTEMA MYB NED NED 54,04 SB
8 Bauke Gerben KALSBEEK MYB NED NED 54,63 PR SB
9 Jente KIWIET MYB NED NED 55,13 PR SB
10 Colin de VELDE MYC NED NED 55,88 SB
11 Melle van der ZEE MYB NED NED 56,68 PR SB
12 Jeroen WESSELS MYC NED NED 57,17 PR SB
13 Wester van der HEIDE MYB NED NED 59,59 PR SB
14 Tijmen KIWIET MYB NED NED 1.00,07 SB

PR - Personal Record, SB - Season Best

100m Men - Pupillen 11 October 2020

Rank Name Country Time
1 Niek BIJMA MYA NED NED 12,03 SB
2 Berend LANGE MYA NED NED 12,04 SB
3 Sybren KAMSTRA MB2 NED NED 12,23 SB
4 Tsjerk van der MEER MYA NED NED 12,69 SB
5 Jan-Hendrik HOEKSTRA MYA NED NED 12,85 SB
6 Jente KIWIET MYB NED NED 13,16 SB
7 Mart SYPERSMA MYB NED NED 13,22 SB
8 Melle van der ZEE MYB NED NED 13,43 SB
9 Mats WESTRA (2) MYB NED NED 13,44 SB
10 Kelvin GJALTEMA MYB NED NED 13,47 SB
10 Wester van der HEIDE MYB NED NED 13,47 SB
10 Colin de VELDE MYC NED NED 13,47 SB
13 Bauke Gerben KALSBEEK MYB NED NED 13,55 SB
14 Jelmer TASMA MYC NED NED 13,62 SB
15 Lars DIJCK MYC NED NED 13,63 SB
16 Sverre BAKKER MYB NED NED 13,64 SB
17 Niels van der WEIJ MYA NED NED 13,71 SB
18 Tijmen KIWIET MYB NED NED 13,82 SB
19 Tijn BIJMA MYC NED NED 14,06 SB
20 Anton BOERSMA MYD NED NED 14,07 SB
21 Tim POSTMA MYD NED NED 14,28 SB
22 Jurjen KRAMER MYE NED NED 14,69 SB
23 Ilmar YNTEMA MYC NED NED 14,90 SB
24 Hessel KRAMER MYC NED NED 15,49 SB
25 Jente van der WIELEN MYC NED NED 15,58 SB
26 Mark van der WEIJ MYC NED NED 15,96 SB
27 Hidde BOSKMA MYF NED NED 18,97 SB
28 Jeroen WESSELS MYC NED NED 32,43 SB

SB - Season Best

300m Men - Pupillen 11 October 2020

Rank Name Country Time
1 Lars DIJCK MYC NED NED 32,71 SB
2 Tijn BIJMA MYC NED NED 37,24 SB
3 Jurjen KRAMER MYE NED NED 37,78 SB
4 Anton BOERSMA MYD NED NED 37,99 SB
5 Ilmar YNTEMA MYC NED NED 41,44 SB
6 Hessel KRAMER MYC NED NED 41,98 SB
7 Mark van der WEIJ MYC NED NED 42,41 SB
8 Jente van der WIELEN MYC NED NED 42,96 SB
9 Tim POSTMA MYD NED NED 46,91 SB
10 Hidde BOSKMA MYF NED NED 1.01,44 SB

SB - Season Best

700m Men - Pupillen 11 October 2020

Rank Name Country Time
1 Tsjerk van der MEER MYA NED NED 1.06,58 SB
2 Jan-Hendrik HOEKSTRA MYA NED NED 1.09,02 SB
3 Niels van der WEIJ MYA NED NED 1.17,19 SB
4 Mats WESTRA (2) MYB NED NED 1.17,28 SB

SB - Season Best

Native Language Names