Elfstedenhal Gewestelijke Wedstrijd Alle Cat.

Leeuwarden (NED) 11 October 2020 Source: inschrijven.schaatsen.nl

500m Ladies 11 October 2020

Rank Name Country Time
1 Berit HUITING LA2 NED NED 42,78 SB
2 Ankie IJTSMA L35 NED NED 44,19 SB
3 Marika de GLEE LC1 NED NED 44,26 PR SB
4 Kimberley de LANG LC2 NED NED 44,90 SB
5 Zenna KOOPMAN LA2 NED NED 44,97 SB
6 Tijn BORST LC2 NED NED 45,19 SB
7 Nanne BOUMA LB2 NED NED 45,51 SB
8 Simone VEENSTRA LN1 NED NED 46,02 SB
9 Imke VALKENBURG LA1 NED NED 46,37 SB
10 Marloes LEISTRA LB1 NED NED 47,11 SB
11 Lieke HIJLKEMA LC1 NED NED 47,13 PR SB
12 Nynke VISSER (2006) LC2 NED NED 47,61 SB
13 Maren de GRAAF LB1 NED NED 47,62 SB
14 Elbrich NICOLAY LC2 NED NED 47,71 SB
15 Alicia van der TEMPEL LC2 NED NED 47,88 SB
16 Nynke TINGA LC2 NED NED 47,89 PR SB
17 Roos de VRIES LB1 NED NED 47,99 SB
18 Nienke VALKENBURG LC1 NED NED 49,28 SB
19 Danieke STAVLEU LB2 NED NED 49,36 SB
20 Anna BOERSMA LN1 NED NED 49,69 SB
21 Joska HIJLKEMA LC2 NED NED 49,93 SB
22 Daniek SIPMA LB2 NED NED 50,55 SB
23 Jenieke KUIKEN LB1 NED NED 51,11 SB
24 Sanne-Marije TIESMA LC1 NED NED 51,72 SB
25 Femke BOSKMA LC1 NED NED 52,65 SB
26 Jelly HIEMSTRA LC1 NED NED 53,58 SB

PR - Personal Record, SB - Season Best

1000m Ladies 11 October 2020

Rank Name Country Time
1 Anna BOERSMA LN1 NED NED 1.23,33 SB
2 Berit HUITING LA2 NED NED 1.24,62 SB
3 Marika de GLEE LC1 NED NED 1.29,78 PR SB
4 Zenna KOOPMAN LA2 NED NED 1.30,96 SB
5 Kimberley de LANG LC2 NED NED 1.31,90 SB
6 Imke VALKENBURG LA1 NED NED 1.32,92 SB
7 Alicia van der TEMPEL LC2 NED NED 1.37,95 SB
8 Lieke HIJLKEMA LC1 NED NED 1.39,18 SB
9 Nynke VISSER (2006) LC2 NED NED 1.39,30 SB
10 Joska HIJLKEMA LC2 NED NED 1.41,39 SB
11 Nienke VALKENBURG LC1 NED NED 1.42,14 SB
12 Jelly HIEMSTRA LC1 NED NED 1.54,18 PR SB

PR - Personal Record, SB - Season Best

1500m Ladies 11 October 2020

Rank Name Country Time
1 Ankie IJTSMA L35 NED NED 2.09,83 SB
2 Nanne BOUMA LB2 NED NED 2.17,93 SB
3 Simone VEENSTRA LN1 NED NED 2.19,99 PR SB
4 Tijn BORST LC2 NED NED 2.21,72 SB
5 Elbrich NICOLAY LC2 NED NED 2.23,21 SB
6 Marloes LEISTRA LB1 NED NED 2.26,63 SB
7 Roos de VRIES LB1 NED NED 2.32,15 SB
8 Maren de GRAAF LB1 NED NED 2.35,50 PR SB
9 Danieke STAVLEU LB2 NED NED 2.36,23 SB
10 Daniek SIPMA LB2 NED NED 2.39,23 SB
11 Nynke TINGA LC2 NED NED 2.39,41 SB
12 Jenieke KUIKEN LB1 NED NED 2.41,20 PR SB
13 Femke BOSKMA LC1 NED NED 2.45,19 PR SB
14 Sanne-Marije TIESMA LC1 NED NED 2.48,28 PR SB

PR - Personal Record, SB - Season Best

3000m Ladies 11 October 2020

Rank Name Country Time
1 Sylvia de VRIES LB1 NED NED 4.43,05 PR SB
2 Sanne OOSTERWIJK LB1 NED NED 4.44,42 SB
3 Leia van der TEMPEL LB1 NED NED 4.46,81 PR SB
4 Lisan van der LINDE LA1 NED NED 4.48,79 SB
5 Megan SOKOLOV LA2 NED NED 4.49,05 SB
6 Tjitske EPPINGA LA1 NED NED 4.51,30 SB
7 Anna Marit SYBRANDI LB2 NED NED 4.52,72 PR SB
8 Marieke de VRIES LB1 NED NED 4.54,04 SB
9 Silke HIJMA LB2 NED NED 4.58,12 SB
10 Julie van der TEMPEL LA1 NED NED 4.59,71 SB

PR - Personal Record, SB - Season Best

500m Ladies - Pupillen 11 October 2020

Rank Name Country Time
1 Sietske van der MEER LB2 NED NED 45,22 SB
2 Nynke Ytje BOONSTRA LB1 NED NED 47,27 SB
3 Rozina VELDSTRA LYB NED NED 49,77 PR SB
4 Lise DIJKSTRA LYC NED NED 51,19 PR SB
5 Mariska STEGENGA LYB NED NED 51,34 SB
6 Janna Wietske van der ENDE LYC NED NED 51,52 PR SB
7 Lieke VISSER LYA NED NED 51,58 SB
8 Marit van der MEER (2008.01) LYA NED NED 51,85
9 Tessa TASMA LYA NED NED 57,73 SB
10 Sanne BRINKSMA LYC NED NED 57,86 PR SB
11 Fenna BOSMA LYA NED NED 58,78 PR SB
12 Kyra KAMSTRA LYC NED NED 1.01,98 SB
13 Evie HOEKSTRA LYA NED NED 1.03,26 PR SB
14 Eline TEENINGA LYC NED NED 1.04,91 PR SB

PR - Personal Record, SB - Season Best

100m Ladies - Pupillen 11 October 2020

Rank Name Country Time
1 Marit van der MEER (2008.01) LYA NED NED 12,46
2 Sietske van der MEER LB2 NED NED 12,49 SB
3 Rozina VELDSTRA LYB NED NED 12,52 SB
4 Nynke Ytje BOONSTRA LB1 NED NED 12,62 SB
5 Sophie KROONDIJK LYA NED NED 13,08 SB
6 Mariska STEGENGA LYB NED NED 13,10 SB
6 Kyra KAMSTRA LYC NED NED 13,10 SB
8 Janna Wietske van der ENDE LYC NED NED 13,32 SB
9 Lise DIJKSTRA LYC NED NED 13,33 SB
10 Welmoed van der WIELEN LYA NED NED 13,52 SB
11 Nine Brecht OOSTERHOF LYA NED NED 13,71 SB
12 Lieke VISSER LYA NED NED 13,73 SB
13 Antje YPMA LYD NED NED 14,00 SB
14 Tessa TASMA LYA NED NED 14,02 SB
15 Sanne BRINKSMA LYC NED NED 14,13 SB
16 Fenna BOSMA LYA NED NED 14,20 SB
17 Jildau de VRIES LYC NED NED 14,24 SB
18 Evie HOEKSTRA LYA NED NED 14,56 SB
19 Eline TEENINGA LYC NED NED 14,80 SB
20 Nynke KROL LYE NED NED 14,98 SB
21 Julia BOERSMA LYF NED NED 17,59 SB

SB - Season Best

300m Ladies - Pupillen 11 October 2020

Rank Name Country Time
1 Antje YPMA LYD NED NED 34,02 SB
2 Jildau de VRIES LYC NED NED 36,87 SB
3 Nynke KROL LYE NED NED 40,63 SB
4 Julia BOERSMA LYF NED NED 50,15 SB

SB - Season Best

700m Ladies - Pupillen 11 October 2020

Rank Name Country Time
1 Sophie KROONDIJK LYA NED NED 1.05,55 SB
2 Nine Brecht OOSTERHOF LYA NED NED 1.12,65 SB
3 Welmoed van der WIELEN LYA NED NED 1.17,92 SB

SB - Season Best

Native Language Names