Recordwedstrijd Thialf Open Inschrijving

Heerenveen (NED) 11 October 2020 Source: inschrijven.schaatsen.nl

500m Ladies 11 October 2020

Rank Name Country Time
1 Stien VANHOUTTE LSA BEL BEL 39,87 SB
2 Alexandra IANCULESCU LSA ROU ROU 40,84 SB
3 Anouk KAREL LSA NED NED 41,17 SB
4 Naomi van der WERF LN3 NED NED 41,32 SB
5 Marit STEUNENBERG LN4 NED NED 41,38
6 Amber DUIZENDSTRAAL LA1 NED NED 41,63 SB
7 Famke MINNEE LA2 NED NED 41,83
8 Ilka FÜZESY LB2 ROU ROU 41,84 SB
9 Zoë TIEMENS LA2 NED NED 42,26
10 Leila MEIJER LA2 NED NED 42,48
11 Hanna BÍRÓ LB2 HUN HUN 42,55 SB
12 Lotte GROENEN LB1 NED NED 42,64 SB
13 Yasmine BOUAZIZ LB2 NED NED 42,66
14 Fenna de BOER LA1 NED NED 42,71 SB
15 Lidia TEMPERT LN1 NED NED 43,00 SB
16 Lotte BAKKER (2003) LB2 NED NED 43,14
17 Mayke KOSTER LA2 NED NED 43,34 SB
18 Tess POSTMA LB1 NED NED 43,40 SB
19 Sterre van SCHAIK LB1 NED NED 43,69 SB
20 Isa MERKUUR LN2 NED NED 43,74 SB
21 Eva SCHIPPER LA2 NED NED 43,76 SB
22 Sanne van DUIJNHOVEN LN1 NED NED 43,81 SB
23 Tosca MULDER LB2 NED NED 44,01
24 Fabienne DINIZ LB2 NED NED 44,35
25 Gwen KONTER LB2 NED NED 44,60 SB
26 Lotte JONGEMA LSA BEL BEL 44,82 SB
26 Nikita HOVINGH LN2 NED NED 44,82 SB
28 Danique HAPPEL LB1 NED NED 45,05 PR SB
29 Cerinthe de JONGE LB1 NED NED 45,15 SB
30 Laura LINSSEN LB1 NED NED 45,39 SB
31 Shelley BLAAUW LB1 NED NED 45,45 SB
31 Renske WINTERS L40 NED NED 45,45 SB
31 Karlijn SCHELLEKENS LC2 NED NED 45,45 PR SB
34 Luna JONKERS LN2 NED NED 45,56 SB
35 Milou ZUIJDERWIJK LN1 NED NED 45,69 SB
36 Maartje REDDER LB1 NED NED 45,75 SB
37 Tannika OUSSOREN LC2 NED NED 45,84 PR SB
38 Fleur SMITS LC1 NED NED 46,19 SB
39 Melissa MOOIJMAN LC2 NED NED 46,23 PR SB
40 Roos SCHIEMAN LB1 NED NED 46,25 SB
41 Emma vander LIED LB2 NED NED 47,35
42 Isabella TALEN LYA NED NED 47,47 SB
43 Anne-Fleur van der LIED LC1 NED NED 47,95 SB
44 Donna PRONK LB1 NED NED 48,15 SB
45 Ilse BIERMA LC1 NED NED 49,22 SB
46 Kate Lynn SCHOUTEN LC1 NED NED 1.02,81 SB
DNF Sandrine TAS LSA BEL BEL DNF

PR - Personal Record, SB - Season Best

1000m Ladies 11 October 2020

Rank Name Country Time
1 Esmé STOLLENGA LSA NED NED 1.18,21 SB
2 Stien VANHOUTTE LSA BEL BEL 1.20,78 SB
3 Sandrine TAS LSA BEL BEL 1.21,59 SB
4 Alexandra IANCULESCU LSA ROU ROU 1.22,47 SB
5 Anouk KAREL LSA NED NED 1.23,18 SB
6 Zoë TIEMENS LA2 NED NED 1.24,32
7 Ilka FÜZESY LB2 ROU ROU 1.24,60 SB
8 Lotte GROENEN LB1 NED NED 1.24,63 PR SB
9 Hanna BÍRÓ LB2 HUN HUN 1.24,90 PR SB
10 Tess POSTMA LB1 NED NED 1.26,60 SB
11 Tosca MULDER LB2 NED NED 1.27,07
12 Lotte BAKKER (2003) LB2 NED NED 1.27,44
13 Yasmine BOUAZIZ LB2 NED NED 1.27,62
14 Renske WINTERS L40 NED NED 1.29,73 SB
15 Fabienne DINIZ LB2 NED NED 1.29,86 SB
16 Eva SCHIPPER LA2 NED NED 1.30,25 SB
17 Milou ZUIJDERWIJK LN1 NED NED 1.31,43 SB
18 Nikita HOVINGH LN2 NED NED 1.31,93 SB
19 Fleur SMITS LC1 NED NED 1.32,98 PR SB
20 Laura LINSSEN LB1 NED NED 1.33,81 SB
21 Danique HAPPEL LB1 NED NED 1.33,85 PR SB
22 Isabella TALEN LYA NED NED 1.34,92 PR SB
23 Donna PRONK LB1 NED NED 1.38,89 SB
24 Anne-Fleur van der LIED LC1 NED NED 1.39,11 SB
25 Ilse BIERMA LC1 NED NED 1.41,20 SB
DNS Kate Lynn SCHOUTEN LC1 NED NED DNS

PR - Personal Record, SB - Season Best

1500m Ladies 11 October 2020

Rank Name Country Time
1 Naomi van der WERF LN3 NED NED 2.03,58 SB
2 Nienke KLEINSMAN LSA NED NED 2.06,78 SB
3 Marit STEUNENBERG LN4 NED NED 2.06,94 SB
4 Leila MEIJER LA2 NED NED 2.07,21 SB
5 Amber DUIZENDSTRAAL LA1 NED NED 2.09,19 SB
6 Lidia TEMPERT LN1 NED NED 2.10,90 SB
7 Fenna de BOER LA1 NED NED 2.12,17 SB
8 Mayke KOSTER LA2 NED NED 2.12,98
9 Lotte JONGEMA LSA BEL BEL 2.16,02 SB
10 Gwen KONTER LB2 NED NED 2.16,20 PR SB
11 Maartje REDDER LB1 NED NED 2.16,24 SB
12 Melissa MOOIJMAN LC2 NED NED 2.17,04 PR SB
13 Sanne van DUIJNHOVEN LN1 NED NED 2.17,35 SB
14 Karlijn SCHELLEKENS LC2 NED NED 2.19,13 PR SB
15 Sterre van SCHAIK LB1 NED NED 2.20,17 SB
16 Tannika OUSSOREN LC2 NED NED 2.22,11 PR SB
17 Shelley BLAAUW LB1 NED NED 2.25,12 SB
18 Roos SCHIEMAN LB1 NED NED 2.26,62 SB
19 Cerinthe de JONGE LB1 NED NED 2.28,34 SB
20 Emma vander LIED LB2 NED NED 2.28,88 SB

PR - Personal Record, SB - Season Best

3000m Ladies 11 October 2020

Rank Name Country Time
1 Sterre JONKERS LN3 NED NED 4.18,58 SB
2 Luna JONKERS LN2 NED NED 4.25,60 SB
3 Judith KRABBENBORG LN4 NED NED 4.27,99 SB
4 Famke MINNEE LA2 NED NED 4.31,05 SB
5 Kayleigh ter LAAK LA2 NED NED 4.32,32 SB
6 Isa MERKUUR LN2 NED NED 4.43,72 SB
7 Sterre KUIJS LB1 NED NED 4.46,86 PR SB
8 Esmée BROMMER LB2 NED NED 4.59,81 SB

PR - Personal Record, SB - Season Best

Native Language Names