Open Inschrijving Alle Categorieen

Amsterdam (NED) 10 October 2020 Source: inschrijven.schaatsen.nl

500m Men 10 October 2020

Rank Name Country Time
1 Tom EGBERTSEN MB2 NED NED 38,92
2 Tom JONKMANS MA2 NED NED 40,14
3 Levy KRAMER MN3 NED NED 40,28
4 Thijs WAGENAAR MN1 NED NED 41,44 SB
5 Morris WITKAM MB2 NED NED 42,41
6 Jordy van WIJNBERGEN MA1 NED NED 43,42
7 Lars WAGENAAR MB2 NED NED 45,12
8 Jorrit WYNIA MB1 NED NED 45,22
9 Max SPIN MC2 NED NED 50,37 SB
10 Moos van HALL MYB NED NED 51,78 SB
11 Joris ONINK MYA NED NED 53,68 SB
12 Vigho ROODENBURG MYA NED NED 1.00,69 PR SB

PR - Personal Record, SB - Season Best

1500m Men 10 October 2020

Rank Name Country Time
1 Tom JONKMANS MA2 NED NED 1.57,65 PR SB
2 Levy KRAMER MN3 NED NED 2.02,28 SB

PR - Personal Record, SB - Season Best

100m Men 10 October 2020

Rank Name Country Time
1 Tom EGBERTSEN MB2 NED NED 10,66 SB
2 Zirk SELJEE MB2 NED NED 11,02 SB
3 Sander BRANDSE MB2 NED NED 11,04 SB
4 Tobias ELSHOF MC2 NED NED 11,09 SB
5 Sven van den OUTENAAR MB1 NED NED 11,32 SB
6 Renzo SCHIPPER MB1 NED NED 11,36 SB
7 Ruben SCHEL MN4 NED NED 11,38 SB
8 Jaco MOERMAN M40 NED NED 11,39 SB
9 Thijs WAGENAAR MN1 NED NED 11,51 SB
10 Morris WITKAM MB2 NED NED 11,53 SB
11 Stijn VERKADE MB1 NED NED 11,73 SB
12 Luuk van STUIJVENBERG MC2 NED NED 11,77 SB
13 Thomas LANDMAN MC1 NED NED 11,83 SB
14 Vester DEMOED MC2 NED NED 11,95 SB
15 Tom MEIJER MC2 NED NED 11,99 SB
16 Jordy van WIJNBERGEN MA1 NED NED 12,04 SB
17 Robin BADER MC2 NED NED 12,09 SB
18 Sjors ZAUTSEN MC1 NED NED 12,15 SB
19 Lieuwe ter HOEVE MC1 NED NED 12,20 SB
20 Jorrit WYNIA MB1 NED NED 12,27 SB
21 Lars WAGENAAR MB2 NED NED 12,48 SB
22 Mateo NIESSINK MC1 NED NED 12,59 SB
23 Samuel GUNNINK MC1 NED NED 12,70 SB
24 Max SPIN MC2 NED NED 12,77 SB
25 Niels BRANDT MYA NED NED 12,78 SB
26 Marco ROOS M55 NED NED 12,79 SB
27 Sietse van der WERFF M65 NED NED 13,06 SB
28 Moos van HALL MYB NED NED 13,18 SB
29 Friso van VLIET MYA NED NED 13,26 SB
30 Joris ONINK MYA NED NED 13,31 SB
31 Hannes van de WETERING MYC NED NED 13,33 SB
32 Floris TAS MYC NED NED 13,67 SB
33 Fjodor AQUINA MC1 NED NED 13,70 SB
34 Timme van de WETERING MYD NED NED 13,75 SB
35 Jesse HERMANS MC1 NED NED 14,10 SB
36 Benjamin van NISPEN MYC NED NED 14,14 SB
37 Vigho ROODENBURG MYA NED NED 14,40 SB
38 Tygo MEIJER MYC NED NED 15,01 SB
39 Fabian ELSHOF MYC NED NED 15,46 SB
40 Jonah KOEMAN MYC NED NED 16,51 SB

SB - Season Best

100m (2) Men 10 October 2020

Rank Name Country Time
1 Tobias ELSHOF MC2 NED NED 11,02 SB
2 Sander BRANDSE MB2 NED NED 11,12
3 Zirk SELJEE MB2 NED NED 11,14
4 Jaco MOERMAN M40 NED NED 11,38 SB
5 Sven van den OUTENAAR MB1 NED NED 11,49
6 Renzo SCHIPPER MB1 NED NED 11,53
7 Luuk van STUIJVENBERG MC2 NED NED 11,80
8 Thomas LANDMAN MC1 NED NED 11,82 SB
9 Stijn VERKADE MB1 NED NED 11,85
10 Tom MEIJER MC2 NED NED 12,14
11 Vester DEMOED MC2 NED NED 12,15
12 Ruben SCHEL MN4 NED NED 12,16
13 Sjors ZAUTSEN MC1 NED NED 12,17
14 Robin BADER MC2 NED NED 12,29
15 Lieuwe ter HOEVE MC1 NED NED 12,39
16 Mateo NIESSINK MC1 NED NED 12,40 SB
17 Samuel GUNNINK MC1 NED NED 12,51 SB
18 Niels BRANDT MYA NED NED 12,87
19 Marco ROOS M55 NED NED 13,03
20 Sietse van der WERFF M65 NED NED 13,09
21 Friso van VLIET MYA NED NED 13,48
22 Floris TAS MYC NED NED 13,60 SB
23 Hannes van de WETERING MYC NED NED 13,68
24 Timme van de WETERING MYD NED NED 13,82
25 Fjodor AQUINA MC1 NED NED 13,90
26 Jesse HERMANS MC1 NED NED 14,04 SB
27 Benjamin van NISPEN MYC NED NED 14,22
28 Tygo MEIJER MYC NED NED 14,85 SB
29 Fabian ELSHOF MYC NED NED 15,77
30 Jonah KOEMAN MYC NED NED 16,15 SB

SB - Season Best

300m Men 10 October 2020

Rank Name Country Time
1 Tom EGBERTSEN MB2 NED NED 25,22 SB
2 Sander BRANDSE MB2 NED NED 26,24 SB
3 Zirk SELJEE MB2 NED NED 26,48 SB
4 Thijs WAGENAAR MN1 NED NED 26,53 SB
5 Tobias ELSHOF MC2 NED NED 26,63 SB
6 Renzo SCHIPPER MB1 NED NED 26,67 SB
7 Ruben SCHEL MN4 NED NED 26,95 SB
8 Sven van den OUTENAAR MB1 NED NED 26,96 SB
9 Morris WITKAM MB2 NED NED 27,59 SB
10 Jaco MOERMAN M40 NED NED 27,63 SB
11 Thomas LANDMAN MC1 NED NED 27,82 SB
12 Jordy van WIJNBERGEN MA1 NED NED 28,51 SB
13 Stijn VERKADE MB1 NED NED 28,88 SB
13 Vester DEMOED MC2 NED NED 28,88 SB
15 Tom MEIJER MC2 NED NED 28,96 SB
16 Robin BADER MC2 NED NED 28,99 SB
17 Luuk van STUIJVENBERG MC2 NED NED 29,16 SB
18 Lars WAGENAAR MB2 NED NED 29,24 SB
19 Jorrit WYNIA MB1 NED NED 29,32 SB
20 Mateo NIESSINK MC1 NED NED 29,35 SB
21 Lieuwe ter HOEVE MC1 NED NED 29,63 SB
22 Sjors ZAUTSEN MC1 NED NED 29,73 SB
23 Samuel GUNNINK MC1 NED NED 30,21 SB
24 Niels BRANDT MYA NED NED 30,73 SB
25 Max SPIN MC2 NED NED 31,51 SB
26 Friso van VLIET MYA NED NED 32,66
27 Moos van HALL MYB NED NED 32,97 SB
28 Fjodor AQUINA MC1 NED NED 33,53 SB
29 Floris TAS MYC NED NED 33,97 SB
30 Joris ONINK MYA NED NED 34,10 SB
31 Hannes van de WETERING MYC NED NED 34,44 SB
32 Timme van de WETERING MYD NED NED 35,06 SB
33 Benjamin van NISPEN MYC NED NED 35,40 SB
34 Jesse HERMANS MC1 NED NED 36,55 SB
35 Vigho ROODENBURG MYA NED NED 37,51 SB
36 Fabian ELSHOF MYC NED NED 41,89 SB
37 Tygo MEIJER MYC NED NED 42,15 SB
38 Jonah KOEMAN MYC NED NED 42,74 SB
DNS Marco ROOS M55 NED NED DNS
DNS Sietse van der WERFF M65 NED NED DNS

SB - Season Best

300m (2) Men 10 October 2020

Rank Name Country Time
1 Zirk SELJEE MB2 NED NED 26,31 SB
2 Sander BRANDSE MB2 NED NED 26,51
2 Tobias ELSHOF MC2 NED NED 26,51 SB
4 Ruben SCHEL MN4 NED NED 26,94 SB
5 Sven van den OUTENAAR MB1 NED NED 27,12
6 Renzo SCHIPPER MB1 NED NED 27,13
7 Jaco MOERMAN M40 NED NED 27,43 SB
8 Thomas LANDMAN MC1 NED NED 27,93
9 Vester DEMOED MC2 NED NED 28,67 SB
10 Tom MEIJER MC2 NED NED 28,94 SB
11 Stijn VERKADE MB1 NED NED 28,98
12 Luuk van STUIJVENBERG MC2 NED NED 29,03 SB
13 Robin BADER MC2 NED NED 29,25
14 Mateo NIESSINK MC1 NED NED 29,45
15 Samuel GUNNINK MC1 NED NED 29,86 SB
16 Sjors ZAUTSEN MC1 NED NED 29,96
17 Lieuwe ter HOEVE MC1 NED NED 30,14
18 Niels BRANDT MYA NED NED 30,89
19 Friso van VLIET MYA NED NED 32,88
20 Fjodor AQUINA MC1 NED NED 34,12
21 Floris TAS MYC NED NED 35,11
22 Tygo MEIJER MYC NED NED 42,50
23 Jonah KOEMAN MYC NED NED 42,53 SB
24 Fabian ELSHOF MYC NED NED 42,69
DNS Marco ROOS M55 NED NED DNS
DNS Sietse van der WERFF M65 NED NED DNS
DNS Hannes van de WETERING MYC NED NED DNS
DNS Timme van de WETERING MYD NED NED DNS
DNS Jesse HERMANS MC1 NED NED DNS
DNS Benjamin van NISPEN MYC NED NED DNS

SB - Season Best

Native Language Names