Clubwedstrijd C-Jun. en Ouder Groep 1/3

Heerenveen (NED) 23 February 2020 Source: inschrijven.schaatsen.nl

500m Men 23 February 2020

Rank Name Country Time
1 Tim PRINS MB1 NED NED 37,32 PR SB
2 Jornt DIJK MA2 NED NED 38,26
3 Rinze Bart de GLEE MB1 NED NED 38,28 PR SB
4 Jesse de LANGE MA1 NED NED 38,80 PR SB
5 Dyon TALSMA MA1 NED NED 38,87
6 Bram van ESSEN MA1 NED NED 39,01
7 Jeroen de KROON MA1 NED NED 39,14 SB
8 Christiaan LAND MB2 NED NED 39,96
9 Stefan bij de WEG MA1 NED NED 39,98
10 Thijs van de BURGT MC2 NED NED 40,82
10 Jasper KROMMENHOEK MB1 NED NED 40,82 PR SB
12 Guillaume VISSER MA2 NED NED 41,30 PR SB
13 Mika KOLDER MC1 NED NED 41,68
13 Ruud WILLEMS M35 NED NED 41,68
15 Ties ROEMERS MB1 NED NED 41,96
16 Robbert Jan van HARDEVELD MC1 NED NED 42,12
17 Jetse TEUNISSEN MB2 NED NED 42,35
18 Cor de VRIES MB2 NED NED 42,51
19 Ivo MEIJER M55 NED NED 43,15 SB
20 Chris de VELDE MC1 NED NED 43,42 PR SB
21 Joas WOUDSTRA M30 NED NED 43,44
22 Johan BOUWHUIS MC1 NED NED 44,38
23 Wilmar SIEMONSMA MB1 NED NED 45,81
24 Niek KAMSTRA MC2 NED NED 45,87 PR SB
25 Jacob GERBRANDIJ MB1 NED NED 46,94 PR SB
26 Tymen BOK MC1 NED NED 47,62 PR SB
27 Jordy EMMINK MC1 NED NED 50,61
28 Jan Hinse RABBINGE MC1 NED NED 51,54
29 Bas van DIJK MC1 NED NED 55,29

PR - Personal Record, SB - Season Best

1000m Men 23 February 2020

Rank Name Country Time
1 Jornt DIJK MA2 NED NED 1.14,59
2 Jesse de LANGE MA1 NED NED 1.15,15 PR SB
3 Bram van ESSEN MA1 NED NED 1.15,62 PR SB
4 Stefan bij de WEG MA1 NED NED 1.17,29 PR SB
5 Mika KOLDER MC1 NED NED 1.21,52 PR SB
6 Robbert Jan van HARDEVELD MC1 NED NED 1.27,41
7 Cor de VRIES MB2 NED NED 1.28,63
8 Jacob GERBRANDIJ MB1 NED NED 1.34,14
9 Tymen BOK MC1 NED NED 1.35,35 PR SB
10 Jan Hinse RABBINGE MC1 NED NED 1.47,24 PR SB
11 Jordy EMMINK MC1 NED NED 1.47,99
12 Bas van DIJK MC1 NED NED 1.56,86 PR SB
WDR Ruud WILLEMS M35 NED NED WDR

PR - Personal Record, SB - Season Best

1500m Men 23 February 2020

Rank Name Country Time
1 Rinze Bart de GLEE MB1 NED NED 1.57,60
2 Dyon TALSMA MA1 NED NED 1.57,99
3 Guillaume VISSER MA2 NED NED 2.01,61 PR SB
4 Thijs van de BURGT MC2 NED NED 2.04,13
5 Jeroen de KROON MA1 NED NED 2.06,13 SB
6 Christiaan LAND MB2 NED NED 2.08,05
7 Ties ROEMERS MB1 NED NED 2.08,20 PR SB
8 Jetse TEUNISSEN MB2 NED NED 2.10,99
9 Ivo MEIJER M55 NED NED 2.11,59
10 Joas WOUDSTRA M30 NED NED 2.11,80
11 Chris de VELDE MC1 NED NED 2.11,98 PR SB
12 Jasper KROMMENHOEK MB1 NED NED 2.12,03
13 Johan BOUWHUIS MC1 NED NED 2.16,67 PR SB
14 Niek KAMSTRA MC2 NED NED 2.20,93
15 Wilmar SIEMONSMA MB1 NED NED 2.22,34 PR SB
WDR Tim PRINS MB1 NED NED WDR

PR - Personal Record, SB - Season Best

3000m Men 23 February 2020

Rank Name Country Time
1 Tim de BOOM M30 NED NED 4.35,37 SB
2 Sytse de VRIES MN2 NED NED 4.47,51 SB
DQ Mathys RONDEL MB1 FRA FRA DQ

SB - Season Best

Native Language Names