Clubwedstrijd C-Jun. en Ouder Groep 1/3

Heerenveen (NED) 23 February 2020 Source: inschrijven.schaatsen.nl

500m Ladies 23 February 2020

Rank Name Country Time
1 Zenna KOOPMAN LA1 NED NED 44,15
2 Caitlin de GROOT LC1 NED NED 45,00
3 Elvira bij de WEG LB1 NED NED 45,44
4 Iris KUIKEN LC2 NED NED 45,58
5 Eveline de HAAN LC1 NED NED 45,72 PR SB
6 Imke VALKENBURG LB2 NED NED 45,77
7 Zara KROON LC1 NED NED 45,79 PR SB
8 Marloes LEISTRA LC2 NED NED 46,30
9 Silke de VRIES LB1 NED NED 46,51
10 Vrouke KERSSIES LC2 NED NED 46,59
11 Ulrike WEERMAN LSA NED NED 46,84
12 Marieke van den HEUVEL LC2 NED NED 47,08
13 Laurel ter BRAAK LB1 NED NED 47,21
14 Iris SCHOLTENS LSA NED NED 47,25
15 Alicia van der TEMPEL LC1 NED NED 47,36 PR SB
16 Nynke STEL LB1 NED NED 47,60
17 Nyka van der VEEN LC1 NED NED 47,61
18 Nikki WETTING LB1 NED NED 47,92
19 Lysanne LEISTRA LA1 NED NED 48,05
20 Gwen Iris STEG LC1 NED NED 48,14 PR SB
21 Jessie VERBEEK LB1 NED NED 48,28
22 Zoe GROEN LN3 NED NED 48,32 SB
23 Andrina WEERMAN LN4 NED NED 48,94
24 Fleur ter BRAAK LC1 NED NED 49,49
25 Femke van der HOEK LC2 NED NED 49,91
26 Corien de JONG LC1 NED NED 50,47
27 Lenthe WOBMA LC1 NED NED 52,27 PR SB
28 Ilse CALSBEEK LC1 NED NED 52,74 PR SB
29 Elise SPIJKSMA LB1 NED NED 53,45
30 Chantal MACHIELSEN LB1 NED NED 53,55
31 Fenna de VRIES LC2 NED NED 54,97 PR SB
32 Carlijn KAPELLE LC2 NED NED 56,45 PR SB
DNS Heidi ROTHEHÛSER LB2 NED NED DNS
DNS Manouk van TOL LSA NED NED DNS
DNF Annemiek van den HEUVEL LB2 NED NED DNF
DQ Elske STOKER LB2 NED NED DQ

PR - Personal Record, SB - Season Best

1000m Ladies 23 February 2020

Rank Name Country Time
1 Zenna KOOPMAN LA1 NED NED 1.30,54
2 Imke VALKENBURG LB2 NED NED 1.31,31
3 Iris KUIKEN LC2 NED NED 1.32,91
4 Caitlin de GROOT LC1 NED NED 1.33,67
5 Iris SCHOLTENS LSA NED NED 1.33,71 SB
6 Eveline de HAAN LC1 NED NED 1.33,88 PR SB
7 Laurel ter BRAAK LB1 NED NED 1.33,90 PR SB
8 Elvira bij de WEG LB1 NED NED 1.34,15
9 Vrouke KERSSIES LC2 NED NED 1.34,57
10 Ulrike WEERMAN LSA NED NED 1.35,15 SB
11 Silke de VRIES LB1 NED NED 1.35,80
12 Alicia van der TEMPEL LC1 NED NED 1.35,96
13 Lysanne LEISTRA LA1 NED NED 1.36,30 SB
14 Nynke STEL LB1 NED NED 1.37,45
15 Andrina WEERMAN LN4 NED NED 1.38,88
16 Jessie VERBEEK LB1 NED NED 1.40,32
17 Femke van der HOEK LC2 NED NED 1.41,49
18 Zoe GROEN LN3 NED NED 1.42,43 SB
19 Corien de JONG LC1 NED NED 1.44,14
20 Chantal MACHIELSEN LB1 NED NED 1.46,79 PR SB
21 Elise SPIJKSMA LB1 NED NED 1.50,42
22 Carlijn KAPELLE LC2 NED NED 1.52,88 PR SB
23 Ilse CALSBEEK LC1 NED NED 1.56,62
24 Elske STOKER LB2 NED NED 2.00,44 PR SB
DNS Heidi ROTHEHÛSER LB2 NED NED DNS
DNF Nikki WETTING LB1 NED NED DNF
DQ Zara KROON LC1 NED NED DQ
WDR Fleur ter BRAAK LC1 NED NED WDR

PR - Personal Record, SB - Season Best

1500m Ladies 23 February 2020

Rank Name Country Time
1 Marloes LEISTRA LC2 NED NED 2.24,09
2 Marieke van den HEUVEL LC2 NED NED 2.26,38
3 Nyka van der VEEN LC1 NED NED 2.29,52 PR SB
4 Annemiek van den HEUVEL LB2 NED NED 2.31,37 SB
5 Gwen Iris STEG LC1 NED NED 2.32,61
6 Lenthe WOBMA LC1 NED NED 2.45,41 PR SB
7 Fenna de VRIES LC2 NED NED 2.45,78 PR SB
DNS Manouk van TOL LSA NED NED DNS

PR - Personal Record, SB - Season Best

3000m Ladies 23 February 2020

Rank Name Country Time
1 Megan SOKOLOV LA1 NED NED 4.35,03
2 Annemarie van der WAL LN2 NED NED 4.39,37 SB
3 Nanne BOUMA LB1 NED NED 4.43,31
4 Silke HIJMA LB1 NED NED 4.44,45 SB
5 Lisa WETTING LA1 NED NED 5.20,35 SB
6 Maaike de KROON LB2 NED NED 5.36,22
DQ Kim TALSMA LA2 NED NED DQ

SB - Season Best

Native Language Names