Jubileumwedstrijd NINO (50 jaar)

Heerenveen (NED) 22 February 2020 Source: inschrijven.schaatsen.nl

500m Ladies 22 February 2020

Rank Name Country Time
1 Ruth BALVERT LA2 NED NED 41,93
2 Simone van der STAR LSA NED NED 45,14 SB
3 Joni TERSTEEG LN1 NED NED 45,32 SB
4 Quinty van KLINK LA2 NED NED 45,81 PR SB
5 Rienke BOONSTRA LN4 NED NED 46,37 SB
6 Jolanda MEIER LSA NED NED 46,88 SB
7 Marléne VERMEIJ LSA NED NED 46,95 SB
8 Arida STAM L? NED NED 47,67 PR SB
9 Lucia VERLAAN LB1 NED NED 48,30 PR SB
10 Sophia van der LAAN LN1 NED NED 49,00 SB
11 Anouk van SLOOTEN-RADEMAKER L30 NED NED 49,62 SB
12 Maud SCHUTTER LB1 NED NED 50,21 SB
13 Saskia TERSTEEG LSA NED NED 50,49 SB
14 Mariëtte van der LAAN LC2 NED NED 52,15 PR SB
15 Tessa OLSTHOORN LSA NED NED 52,61 SB
16 Saskia FRANSEN LSA NED NED 55,03 SB
17 Nathalie BOERE-VAN HANSWIJK L35 NED NED 55,80 SB
18 Anouk KAS LC1 NED NED 56,09 PR SB
19 Luna IMMERZEEL LYA NED NED 56,26 PR SB
20 Tess van DIEIJEN LC1 NED NED 58,90 PR SB
21 Emily OLSTHOORN LC2 NED NED 59,34 PR SB
22 Moniek van VLIET LC1 NED NED 1.03,26 PR SB
23 Ilse KOLMER LYD NED NED 1.05,15 PR SB

PR - Personal Record, SB - Season Best

1500m Ladies 22 February 2020

Rank Name Country Time
1 Ruth BALVERT LA2 NED NED 2.16,39
2 Quinty van KLINK LA2 NED NED 2.16,83 PR SB
3 Rienke BOONSTRA LN4 NED NED 2.19,41 PR SB
4 Jolanda MEIER LSA NED NED 2.25,30 SB
5 Anouk van SLOOTEN-RADEMAKER L30 NED NED 2.26,82 SB
6 Sophia van der LAAN LN1 NED NED 2.31,62 SB
7 Nathalie BOERE-VAN HANSWIJK L35 NED NED 2.55,25 SB

PR - Personal Record, SB - Season Best

3000m Ladies 22 February 2020

Rank Name Country Time
1 Quinty van KLINK LA2 NED NED 4.43,29 SB
2 Ruth BALVERT LA2 NED NED 4.51,97
3 Rienke BOONSTRA LN4 NED NED 4.53,80 PR SB
4 Anouk van SLOOTEN-RADEMAKER L30 NED NED 4.59,92 PR SB

PR - Personal Record, SB - Season Best

100m Ladies 22 February 2020

Rank Name Country Time
1 Simone van der STAR LSA NED NED 11,97 SB
2 Joni TERSTEEG LN1 NED NED 12,17 SB
3 Marléne VERMEIJ LSA NED NED 12,64 SB
4 Lucia VERLAAN LB1 NED NED 12,72 SB
4 Arida STAM L? NED NED 12,72 SB
6 Maud SCHUTTER LB1 NED NED 12,91 SB
7 Saskia TERSTEEG LSA NED NED 13,14 SB
8 Tessa OLSTHOORN LSA NED NED 13,50 SB
9 Mariëtte van der LAAN LC2 NED NED 13,62 SB
10 Tess van DIEIJEN LC1 NED NED 13,81 SB
11 Saskia FRANSEN LSA NED NED 14,00 SB
11 Anouk KAS LC1 NED NED 14,00 SB
13 Moniek van VLIET LC1 NED NED 14,19 SB
14 Luna IMMERZEEL LYA NED NED 14,38
15 Tessel van der MEER L? NED NED 14,47 SB
16 Emily OLSTHOORN LC2 NED NED 14,49 SB
17 Nathalie BOERE-VAN HANSWIJK L35 NED NED 14,78 SB
18 Ilse KOLMER LYD NED NED 14,84 SB
19 Gemma van OOSTEROM L? NED NED 15,44 SB
20 Sophie van OOSTEROM LYB NED NED 15,50 SB
21 Evi VERLAAN L? NED NED 16,26 SB
22 Tess van SCHAIJK L? NED NED 16,76 SB
23 Ilya de JONG L? NED NED 18,06 SB
24 Anouk VERWOERD L? NED NED 20,52 SB
25 Jasmijn WAHLE L? NED NED 21,38 SB
26 Isabel WAHLE L? NED NED 24,29 SB
27 Jinte van der POST L? NED NED 26,06 SB

SB - Season Best

700m Ladies 22 February 2020

Rank Name Country Time
1 Simone van der STAR LSA NED NED 1.02,22 SB
2 Joni TERSTEEG LN1 NED NED 1.03,85 SB
3 Marléne VERMEIJ LSA NED NED 1.06,58 SB
4 Arida STAM L? NED NED 1.07,18 SB
5 Lucia VERLAAN LB1 NED NED 1.08,25 SB
6 Saskia TERSTEEG LSA NED NED 1.11,04 SB
7 Maud SCHUTTER LB1 NED NED 1.11,99 SB
8 Mariëtte van der LAAN LC2 NED NED 1.13,32 SB
9 Saskia FRANSEN LSA NED NED 1.16,46 SB
10 Tessa OLSTHOORN LSA NED NED 1.17,13 SB
11 Anouk KAS LC1 NED NED 1.18,79 SB
12 Luna IMMERZEEL LYA NED NED 1.20,08 SB
13 Emily OLSTHOORN LC2 NED NED 1.22,39 SB
14 Tess van DIEIJEN LC1 NED NED 1.25,72 SB
15 Moniek van VLIET LC1 NED NED 1.26,50 SB
16 Ilse KOLMER LYD NED NED 1.35,41 SB
DNS Nathalie BOERE-VAN HANSWIJK L35 NED NED DNS

SB - Season Best

Native Language Names