Gewestelijke Wedstrijd A-Jun. en Ouder

Heerenveen (NED) 20 January 2020 Source: inschrijven.schaatsen.nl

500m Men 20 January 2020

Rank Name Country Time
1 Jim DHORE MN2 NED NED 36,95 PR SB
2 Jacco EFDÉ MN1 NED NED 37,06
3 Jan HAMERS (1996) MN4 NED NED 37,58 SB
4 Michaël den DRAAK BORM MN1 NED NED 37,62
5 Pepijn de WOLFF MN2 NED NED 37,87
6 Homme Jan de GROOT MN2 NED NED 38,35
7 Tom HOFKER MN1 NED NED 38,43 SB
8 Sven PRINS M30 NED NED 38,71
9 Stephane BARBERA MN1 ESP ESP 39,13
10 Jason SUTTELS MA2 BEL BEL 39,20 NRJ PR SB
11 Valentin THIEBAULT MN2 FRA FRA 39,87 SB
12 Leon PRIEST MN2 NED NED 40,17
13 Mathijs van ZWIETEN MA1 NED NED 40,45
14 Diogo MARREIROS MSA POR POR 40,61 PR SB
15 Jan van der STOUWE M50 NED NED 41,00
16 Jitse WIERSMA MA1 NED NED 41,26
17 Guillaume VISSER MA2 NED NED 41,51 PR SB
18 Ties ROEMERS MB1 NED NED 41,99
19 Michiel KOK MN1 NED NED 42,02
20 Laurens TAEKEMA M40 NED NED 42,52
21 Jelmer KOEHOORN MA2 NED NED 43,37
22 Pieter SIEMONSMA M65 NED NED 43,44
23 Arne Jelmer NIJMEIJER MSA NED NED 43,86 SB
24 Klaas POEPJES M45 NED NED 43,93
25 Tim de BOOM M30 NED NED 43,98 SB
26 Jasper KNULST M45 NED NED 44,03
27 Arjan KUIERS M30 NED NED 44,35 PR SB
28 Otto DIJKSTRA M55 NED NED 45,10
29 Kerst OENEMA M40 NED NED 47,29
30 Klaas JONGEMA M55 NED NED 47,78 SB
31 Kevin van CLEEF M35 NED NED 52,91
32 Bertus NIEZING M65 NED NED 54,52
DNF Johanco VELDSMAN MA2 GBR GBR DNF
WDR Nicolas FOURNIER MA2 FRA FRA WDR
WDR Jesse de LANGE MA1 NED NED WDR
WDR Manuel LEITO M35 NED NED WDR
WDR Niclas MASTRUP MA2 DEN DEN WDR

NRJ - Junior National Record, PR - Personal Record
SB - Season Best

1000m Men 20 January 2020

Rank Name Country Time
1 Jacco EFDÉ MN1 NED NED 1.13,74
2 Tom HOFKER MN1 NED NED 1.14,95 SB
3 Jason SUTTELS MA2 BEL BEL 1.15,61 NRJ PR SB
4 Sven PRINS M30 NED NED 1.17,97 SB
5 Stephane BARBERA MN1 ESP ESP 1.19,22 PR SB
6 Leon PRIEST MN2 NED NED 1.21,08 SB
7 Michiel KOK MN1 NED NED 1.21,65
8 Ties ROEMERS MB1 NED NED 1.26,29
9 Arne Jelmer NIJMEIJER MSA NED NED 1.27,39 SB
10 Arjan KUIERS M30 NED NED 1.28,47 PR SB
11 Kerst OENEMA M40 NED NED 1.35,27 SB
12 Bertus NIEZING M65 NED NED 1.48,59
DNS Jim DHORE MN2 NED NED DNS
DNS Klaas POEPJES M45 NED NED DNS

NRJ - Junior National Record, PR - Personal Record
SB - Season Best

1500m Men 20 January 2020

Rank Name Country Time
1 Jan HAMERS (1996) MN4 NED NED 1.53,18
2 Homme Jan de GROOT MN2 NED NED 1.55,00
3 Valentin THIEBAULT MN2 FRA FRA 1.55,16 PR SB
4 Nicolas FOURNIER MA2 FRA FRA 1.58,12 PR SB
5 Niclas MASTRUP MA2 DEN DEN 1.58,22 PR SB
6 Diogo MARREIROS MSA POR POR 1.58,82 PR SB
7 Mathijs van ZWIETEN MA1 NED NED 1.59,42
8 Manuel LEITO M35 NED NED 2.01,03 PR SB
9 Guillaume VISSER MA2 NED NED 2.02,04 PR SB
10 Jitse WIERSMA MA1 NED NED 2.02,57 PR SB
11 Jelmer KOEHOORN MA2 NED NED 2.09,97
12 Tim de BOOM M30 NED NED 2.11,53
13 Johanco VELDSMAN MA2 GBR GBR 2.11,85 PR SB
14 Jasper KNULST M45 NED NED 2.13,80 PR SB
15 Pieter SIEMONSMA M65 NED NED 2.14,87 SB
16 Otto DIJKSTRA M55 NED NED 2.16,64
17 Klaas JONGEMA M55 NED NED 2.21,53 SB
18 Kevin van CLEEF M35 NED NED 2.38,36
DNS Jan van der STOUWE M50 NED NED DNS
WDR Jesse de LANGE MA1 NED NED WDR

PR - Personal Record, SB - Season Best

3000m Men 20 January 2020

Rank Name Country Time
1 Otto van de POL M35 NED NED 3.56,40 SB
2 Mike DOGTEROM MN1 NED NED 4.02,51 SB
3 Sjoerd EISMA M30 NED NED 4.23,48 PR SB
4 Stefan van der MEER MA2 NED NED 4.23,89 PR SB
5 Wopko FABER M45 NED NED 4.54,26

PR - Personal Record, SB - Season Best

100m Men 20 January 2020

Rank Name Country Time
1 Pepijn de WOLFF MN2 NED NED 10,21 SB
2 Laurens TAEKEMA M40 NED NED 11,41 SB
DNF Michaël den DRAAK BORM MN1 NED NED DNF

SB - Season Best

300m Men 20 January 2020

Rank Name Country Time
1 Michaël den DRAAK BORM MN1 NED NED 24,37
2 Pepijn de WOLFF MN2 NED NED 24,93
3 Laurens TAEKEMA M40 NED NED 26,95 SB

SB - Season Best

Native Language Names