Elfstedenhal Gewestelijke Wedstrijd Alle Cat. / FryslânCup

Leeuwarden (NED) 19 January 2020 Source: inschrijven.schaatsen.nl

500m Ladies 19 January 2020

Rank Name Country Time
1 Zenna KOOPMAN LA1 NED NED 45,56
2 Sophie KROONDIJK LYB NED NED 50,86 PR SB
3 Jildau de GRAAF LYA NED NED 51,62
4 Elbrich KOOISTRA LC1 NED NED 51,79
5 Eva-Sofie ELFERINK LYC NED NED 51,85
6 Femke BOSKMA LYA NED NED 51,89
7 Marit van der MEER (2008.01) LYB NED NED 52,63
8 Lieke VISSER LYB NED NED 52,69 PR SB
9 Britt Anna STEG LYB NED NED 53,54
10 Amber FELLER LYC NED NED 54,50 PR SB
11 Nine Brecht OOSTERHOF LYB NED NED 54,78
12 Frederique SLOT LYA NED NED 54,94
13 Fenna STAVLEU LYA NED NED 55,41 PR SB
14 Carlijn KROON LYA NED NED 56,27
15 Welmoed van der WIELEN LYB NED NED 56,83
16 Tessa ANDRINGA LYA NED NED 58,78
DNS Sygrid HOOGLAND LYC NED NED DNS

PR - Personal Record, SB - Season Best

1000m Ladies 19 January 2020

Rank Name Country Time
1 Zenna KOOPMAN LA1 NED NED 1.32,05

3000m Ladies 19 January 2020

Rank Name Country Time
1 Nikki WETTING LB1 NED NED 5.11,43 PR SB

PR - Personal Record, SB - Season Best

100m Ladies 19 January 2020

Rank Name Country Time
1 Marit van der MEER (2008.01) LYB NED NED 12,65
2 Elbrich KOOISTRA LC1 NED NED 12,93 SB
3 Jildau de GRAAF LYA NED NED 13,19 SB
4 Sophie KROONDIJK LYB NED NED 13,31
5 Kyra KAMSTRA LYD NED NED 13,41
6 Fenna STAVLEU LYA NED NED 13,49 SB
7 Lieke VISSER LYB NED NED 13,65 SB
8 Britt Anna STEG LYB NED NED 13,66
9 Carlijn KROON LYA NED NED 13,68 SB
10 Nine Brecht OOSTERHOF LYB NED NED 13,75 SB
11 Welmoed van der WIELEN LYB NED NED 13,79
12 Antje YPMA LYE NED NED 13,85 SB
13 Amber FELLER LYC NED NED 14,00 SB
14 Eva-Sofie ELFERINK LYC NED NED 14,02
15 Frederique SLOT LYA NED NED 14,28 SB
16 Hannah de VRIES (2009) LYD NED NED 14,33
17 Marin STEEGSTRA LYD NED NED 14,38
18 Merel VLUG LYD NED NED 14,39
19 Tessa ANDRINGA LYA NED NED 14,46 SB
20 Sanne BRINKSMA LYD NED NED 14,52
21 Ymie Nynke BINNEMA LYD NED NED 14,60
22 Fleur VLUG LYD NED NED 14,66 SB
23 Sterre STRUIK LYD NED NED 14,75
24 Eline TEENINGA LYD NED NED 15,18 SB
25 Jildau de VRIES LYD NED NED 15,42
26 Marijke KOLKMAN LYE NED NED 16,03 SB
27 Mirna van der TERP LYF NED NED 17,13
28 Femke BOSKMA LYA NED NED 18,02
29 Karlijn WESTRA LYE NED NED 21,15
DNS Sygrid HOOGLAND LYC NED NED DNS

SB - Season Best

300m Ladies 19 January 2020

Rank Name Country Time
1 Kyra KAMSTRA LYD NED NED 33,76
2 Antje YPMA LYE NED NED 33,93 SB
3 Marin STEEGSTRA LYD NED NED 36,29
4 Sanne BRINKSMA LYD NED NED 36,59
5 Hannah de VRIES (2009) LYD NED NED 37,05 SB
6 Merel VLUG LYD NED NED 37,54 SB
7 Ymie Nynke BINNEMA LYD NED NED 38,47
8 Fleur VLUG LYD NED NED 39,45 SB
9 Jildau de VRIES LYD NED NED 39,78
10 Sterre STRUIK LYD NED NED 39,98 SB
11 Karlijn WESTRA LYE NED NED 40,29
12 Eline TEENINGA LYD NED NED 41,55
13 Marijke KOLKMAN LYE NED NED 45,12 SB
14 Mirna van der TERP LYF NED NED 46,89

SB - Season Best

500m Ladies - FryslânCup 19 January 2020

Rank Name Country Time
1 Sanne WESTRA LB2 NED NED 42,48
2 Sanne OOSTERWIJK LC2 NED NED 42,87
3 Cerinthe de JONGE LC2 NED NED 43,98
4 Mayke VRIESINGA LC1 NED NED 44,45
5 Bianca van der MEER LB2 NED NED 44,98
6 Anna Marit SYBRANDI LB1 NED NED 45,70
7 Julie van der TEMPEL LB2 NED NED 45,79
8 Lotte DONDERWINKEL LC1 NED NED 46,04 PR SB
9 Marloes LEISTRA LC2 NED NED 46,29
10 Elvira bij de WEG LB1 NED NED 46,36
11 Mirjam THOMAS LC1 NED NED 46,84
12 Elbrich NICOLAY LC1 NED NED 46,93
13 Danieke STAVLEU LB1 NED NED 47,02
14 Isa STEEGSTRA LC1 NED NED 47,10
15 Imke VALKENBURG LB2 NED NED 47,26
16 Eveline de HAAN LC1 NED NED 47,72 PR SB
17 Eke van der MEULEN LC1 NED NED 48,03
18 Janny GOERRES LC2 NED NED 48,14
19 Zara KROON LC1 NED NED 48,68
20 Alicia van der TEMPEL LC1 NED NED 48,96
21 Nynke TINGA LC1 NED NED 49,24
22 Joska HIJLKEMA LC1 NED NED 50,19
23 Alieke JONKMAN LB2 NED NED 50,24
24 Jenieke KUIKEN LC2 NED NED 52,12
25 Mirte de GROOT LC1 NED NED 52,29 PR SB
26 Gesina de VRIES LC2 NED NED 53,97 PR SB
27 Maren de GRAAF LC2 NED NED 1.03,75
DNS Vrouke KERSSIES LC2 NED NED DNS

PR - Personal Record, SB - Season Best

1000m Ladies - FryslânCup 19 January 2020

Rank Name Country Time
1 Jildou HOEKSTRA LB1 NED NED 1.27,12
2 Julie van der TEMPEL LB2 NED NED 1.31,61
3 Cerinthe de JONGE LC2 NED NED 1.32,53
4 Elbrich NICOLAY LC1 NED NED 1.34,08
5 Lotte DONDERWINKEL LC1 NED NED 1.34,40 PR SB
6 Marloes LEISTRA LC2 NED NED 1.35,37
7 Nynke VISSER (2006) LC1 NED NED 1.36,35 PR SB
8 Imke VALKENBURG LB2 NED NED 1.36,97
9 Elvira bij de WEG LB1 NED NED 1.37,10
10 Janny GOERRES LC2 NED NED 1.38,13
11 Alicia van der TEMPEL LC1 NED NED 1.39,68
12 Eveline de HAAN LC1 NED NED 1.39,98
13 Nynke TINGA LC1 NED NED 1.42,63
14 Maren de GRAAF LC2 NED NED 1.42,88
15 Joska HIJLKEMA LC1 NED NED 1.43,78
16 Jenieke KUIKEN LC2 NED NED 1.47,63
17 Gesina de VRIES LC2 NED NED 1.51,03 PR SB
18 Mirte de GROOT LC1 NED NED 1.54,88 PR SB
DNS Vrouke KERSSIES LC2 NED NED DNS

PR - Personal Record, SB - Season Best

1500m Ladies - FryslânCup 19 January 2020

Rank Name Country Time
1 Jildou SCHAAF LB1 NED NED 2.09,56
2 Sanne OOSTERWIJK LC2 NED NED 2.10,80
3 Sanne WESTRA LB2 NED NED 2.11,35
4 Lisan van der LINDE LB2 NED NED 2.13,75
5 Marieke de VRIES LC2 NED NED 2.16,98
6 Sietske van der MEER LB1 NED NED 2.18,63 SB
7 Bianca van der MEER LB2 NED NED 2.18,85
8 Mayke VRIESINGA LC1 NED NED 2.21,01
9 Anna Marit SYBRANDI LB1 NED NED 2.21,93
10 Mirjam THOMAS LC1 NED NED 2.22,67 PR SB
11 Eke van der MEULEN LC1 NED NED 2.27,45 PR SB
12 Danieke STAVLEU LB1 NED NED 2.28,27
13 Rosa Lieke SMITS LC1 NED NED 2.30,30
14 Alieke JONKMAN LB2 NED NED 2.40,85 PR SB
DQ Isa STEEGSTRA LC1 NED NED DQ

PR - Personal Record, SB - Season Best

Native Language Names