Elfstedenhal Gewestelijke Wedstrijd Alle Cat. / FryslânCup

Leeuwarden (NED) 19 January 2020 Source: inschrijven.schaatsen.nl

500m Men 19 January 2020

Rank Name Country Time
1 Jelte KAMSTRA MA1 NED NED 41,32
2 Hessel WESTRA M40 NED NED 44,29
3 Stefan van der MEER MA2 NED NED 45,02
4 Chris de VELDE MC1 NED NED 45,31
5 Milan RIETVELD MYA NED NED 45,61
6 Jarno HAITJEMA MYA NED NED 46,81
7 Nykle DIJKSTRA MSA NED NED 47,21 SB
8 Tim ELFERINK MYA NED NED 47,32
9 Berend LANGE MYB NED NED 47,41
10 Niek BIJMA MYB NED NED 47,83
11 Ids van der MEULEN MYB NED NED 48,33
12 Tsjerk van der MEER MYB NED NED 49,84
13 Pieter ZIJLSTRA MYB NED NED 50,43
14 Max KROON MYA NED NED 50,65
15 Mathys FABER MYA NED NED 51,57
16 Twan YPMA MYA NED NED 51,63 PR SB
17 Jan Sietse BINNEMA MYB NED NED 52,49
18 Jelte HELLINGA MYB NED NED 53,33
19 Mart SYPERSMA MYC NED NED 53,39 PR SB
20 Stijn SLOOT MYC NED NED 53,99 PR SB
21 Niels MIEDEMA MYB NED NED 54,00
22 Tsjomme DIJKSTRA M30 NED NED 54,11
23 Mats WESTRA (2) MYC NED NED 54,86 PR SB
24 Sverre BAKKER MYC NED NED 54,87 PR SB
25 Rimmer DIJKSTRA MYA NED NED 54,90 PR SB
26 Jelmer CASTELEIN MC1 NED NED 56,30
27 Jente KIWIET MYC NED NED 57,81 PR SB
28 Atte de HAAN MYB NED NED 59,06 PR SB
29 Watse WESTRA MYC NED NED 1.00,19
30 Doeke DELEA MYB NED NED 1.02,89 PR SB
31 Tijmen KIWIET MYC NED NED 1.03,74 PR SB
DNS Jeen HOOGLAND MYA NED NED DNS

PR - Personal Record, SB - Season Best

1000m Men 19 January 2020

Rank Name Country Time
1 Jelte KAMSTRA MA1 NED NED 1.22,68
2 Stefan van der MEER MA2 NED NED 1.25,89 PR SB
3 Hessel WESTRA M40 NED NED 1.29,24 SB
4 Nykle DIJKSTRA MSA NED NED 1.38,49 SB
5 Tsjomme DIJKSTRA M30 NED NED 1.48,70

PR - Personal Record, SB - Season Best

3000m Men 19 January 2020

Rank Name Country Time
1 Hylke de BOER MB1 NED NED 4.13,75
2 Martijn KOS M50 NED NED 5.17,06

100m Men 19 January 2020

Rank Name Country Time
1 Milan RIETVELD MYA NED NED 11,90 SB
2 Niek BIJMA MYB NED NED 12,07 SB
3 Ids van der MEULEN MYB NED NED 12,16 SB
4 Jarno HAITJEMA MYA NED NED 12,59
5 Berend LANGE MYB NED NED 12,61
6 Twan YPMA MYA NED NED 12,68 SB
7 Tsjerk van der MEER MYB NED NED 12,84
8 Tim ELFERINK MYA NED NED 12,87
9 Jelmer CASTELEIN MC1 NED NED 12,91 SB
10 Jan Sietse BINNEMA MYB NED NED 12,94
11 Mart SYPERSMA MYC NED NED 12,98
12 Max KROON MYA NED NED 13,02
13 Pieter ZIJLSTRA MYB NED NED 13,06
14 Niels MIEDEMA MYB NED NED 13,08 SB
15 Mathys FABER MYA NED NED 13,12 SB
16 Colin de VELDE MYD NED NED 13,43 SB
17 Bauke Gerben KALSBEEK MYC NED NED 13,48 SB
18 Jelte HELLINGA MYB NED NED 13,49 SB
19 Stijn SLOOT MYC NED NED 13,71 SB
20 Sverre BAKKER MYC NED NED 13,72
21 Lars DIJCK MYD NED NED 13,73 SB
22 Mats WESTRA (2) MYC NED NED 13,82 SB
23 Jente KIWIET MYC NED NED 13,86
24 Tijmen KIWIET MYC NED NED 13,94
25 Tim POSTMA MYE NED NED 14,02
26 Tijn BIJMA MYD NED NED 14,05 SB
26 Atte de HAAN MYB NED NED 14,05
28 Jeroen WESSELS MYD NED NED 14,07 SB
29 Doeke DELEA MYB NED NED 14,15 SB
30 Rimmer DIJKSTRA MYA NED NED 14,16
31 Nathan ANDRINGA MYC NED NED 14,67
32 Ids HELLINGA MYE NED NED 14,83 SB
33 Ilmar YNTEMA MYD NED NED 14,89 SB
34 Tiemen DIJKSTRA MYC NED NED 14,99 SB
35 Daan WESTRA MYE NED NED 15,19 SB
36 Watse WESTRA MYC NED NED 15,21
37 Rutger HELLINGA MYD NED NED 15,79 SB
38 Eelke KOLKMAN MYF NED NED 17,60
39 Hidde BOSKMA MYF NED NED 19,68 SB
DNS Jeen HOOGLAND MYA NED NED DNS

SB - Season Best

300m Men 19 January 2020

Rank Name Country Time
1 Lars DIJCK MYD NED NED 33,63 SB
2 Bauke Gerben KALSBEEK MYC NED NED 34,24 SB
3 Colin de VELDE MYD NED NED 34,63
4 Jeroen WESSELS MYD NED NED 36,46 SB
5 Nathan ANDRINGA MYC NED NED 36,75 SB
6 Tim POSTMA MYE NED NED 36,86
7 Tijn BIJMA MYD NED NED 38,05
8 Ids HELLINGA MYE NED NED 39,56
9 Daan WESTRA MYE NED NED 40,46 SB
10 Ilmar YNTEMA MYD NED NED 40,69 SB
11 Rutger HELLINGA MYD NED NED 41,95
12 Eelke KOLKMAN MYF NED NED 46,37
13 Tiemen DIJKSTRA MYC NED NED 49,99
14 Hidde BOSKMA MYF NED NED 1.12,95

SB - Season Best

500m Men - FryslânCup 19 January 2020

Rank Name Country Time
1 Tim PRINS MB1 NED NED 38,41
2 Rinze Bart de GLEE MB1 NED NED 38,92
3 Hidde WESTRA MB1 NED NED 40,15
4 Hylke de BOER MB1 NED NED 40,34
5 Johan TALSMA MC2 NED NED 40,91 PR SB
6 Sil van der VEEN MC1 NED NED 42,37
7 Lars STRAVER MB1 NED NED 42,38
8 Ties ROEMERS MB1 NED NED 42,65
9 Jetse TEUNISSEN MB2 NED NED 42,77
10 Lars MEIJER MB1 NED NED 42,82
11 Jasper TINGA MB1 NED NED 43,08
12 Jilles TJOELKER MC2 NED NED 43,31
13 Cor de VRIES MB2 NED NED 43,71
14 Klaas POEPJES M45 NED NED 43,80 SB
15 Thomas OOSTERWIJK MB1 NED NED 46,57
16 Wilmar SIEMONSMA MB1 NED NED 46,89
17 Niek KAMSTRA MC2 NED NED 47,08
18 Jurre Tsjerk SYBRANDI MC1 NED NED 48,04
19 Lars YPMA MC2 NED NED 49,65 PR SB
20 Bauke Pieter DIJKSTRA MC2 NED NED 50,52
21 Chris de VELDE MC1 NED NED 54,96
22 Cor BORST MB1 NED NED 1.08,91
DNS Jasper KROMMENHOEK MB1 NED NED DNS

PR - Personal Record, SB - Season Best

1000m Men - FryslânCup 19 January 2020

Rank Name Country Time
1 Sil van der VEEN MC1 NED NED 1.23,80
2 Chris de VELDE MC1 NED NED 1.31,21
3 Niek KAMSTRA MC2 NED NED 1.36,39
4 Bauke Pieter DIJKSTRA MC2 NED NED 1.39,99
5 Lars YPMA MC2 NED NED 1.57,20

1500m Men - FryslânCup 19 January 2020

Rank Name Country Time
1 Tim PRINS MB1 NED NED 1.55,62
2 Hidde WESTRA MB1 NED NED 2.00,11
3 Rinze Bart de GLEE MB1 NED NED 2.01,02
4 Jasper TINGA MB1 NED NED 2.05,25
5 Johan TALSMA MC2 NED NED 2.06,02 PR SB
6 Jilles TJOELKER MC2 NED NED 2.13,31
7 Ties ROEMERS MB1 NED NED 2.13,55
8 Thomas OOSTERWIJK MB1 NED NED 2.14,20
9 Klaas POEPJES M45 NED NED 2.14,89
10 Jetse TEUNISSEN MB2 NED NED 2.15,51
11 Cor BORST MB1 NED NED 2.17,36
12 Cor de VRIES MB2 NED NED 2.17,84
13 Sybren KAMSTRA MB1 NED NED 2.20,94 SB
14 Peike Joeri GEMSER MC2 NED NED 2.25,30
15 Wilmar SIEMONSMA MB1 NED NED 2.30,15
16 Jurre Tsjerk SYBRANDI MC1 NED NED 2.32,26 PR SB
DNS Lars MEIJER MB1 NED NED DNS
DNS Jasper KROMMENHOEK MB1 NED NED DNS

PR - Personal Record, SB - Season Best

Native Language Names