FryslanCup Pupillen / Supersprint C/B Junioren / Gew. Wedstrijd A Junioren e.o

Heerenveen (NED) 6 January 2020 Source: inschrijven.schaatsen.nl

500m Women 6 January 2020

Rank Name Country Time
1 Marijke GROENEWOUD LN2 NED NED 39,58 PR SB
2 Henny de VRIES LA1 NED NED 40,42 PR SB
3 Anne PLAT LN1 NED NED 41,09 PR SB
4 Tessa OUDMAN LN1 NED NED 41,86
5 Thirza SIERDSMA LA2 NED NED 43,06 PR SB
6 Mayke KOSTER LA1 NED NED 43,40
7 Marieke GERBRANDIJ LA1 NED NED 44,09
8 Zenna KOOPMAN LA1 NED NED 44,53
9 Marika de GLEE LYA NED NED 45,31 PR SB
10 Mettie de VEGT L30 NED NED 45,46 PR SB
11 Esther KORENBERG LYA NED NED 46,47
12 Iris SCHOLTENS LSA NED NED 46,77
13 Ulrike WEERMAN LSA NED NED 47,06
14 Willeke BOUWHUIS LYB NED NED 47,17 PR SB
15 Laura de VRIES LYA NED NED 47,46 PR SB
16 Andrina WEERMAN LN4 NED NED 48,02
17 Rianne van der LEIJ LYA NED NED 48,12 PR SB
18 Lieke HIJLKEMA LYA NED NED 48,23 PR SB
19 Nienke VALKENBURG LYA NED NED 48,83
20 Sanne-Marije TIESMA LYA NED NED 50,27 PR SB
21 Ilse SIETSMA LYA NED NED 50,62 PR SB
22 Janine POSTMA LYA NED NED 50,79 PR SB
23 Elbrich de JAGER LYA NED NED 50,94
24 Femke BOSKMA LYA NED NED 51,38
25 Jildau de GRAAF LYA NED NED 51,57
26 Anouk CNOSSEN LYA NED NED 51,59 PR SB
27 Marit van der MEER (2008.01) LYB NED NED 51,82
28 Britt STEG LYB NED NED 52,56
29 Sanne BEINTEMA LYA NED NED 53,25
30 Emma PIT LYB NED NED 53,86 PR SB
31 Nine Brecht OOSTERHOF LYB NED NED 54,23
32 Tessa SMIT LYA NED NED 55,42 PR SB
33 Welmoed van der WIELEN LYB NED NED 56,39
34 Amber WIETSMA LYB NED NED 56,70
35 Tessa TASMA LYB NED NED 57,24
36 Suzanne van der WAL LYB NED NED 58,23
37 Sophie KROONDIJK LYB NED NED 1.10,20
DNS Lieke WIERSMA LYA NED NED DNS
DQ Fenna STAVLEU LYA NED NED DQ
WDR Tess WERKMAN LYA NED NED WDR

PR - Personal Record, SB - Season Best

1000m Women 6 January 2020

Rank Name Country Time
1 Anne PLAT LN1 NED NED 1.23,20 PR SB
2 Tessa OUDMAN LN1 NED NED 1.25,10
3 Mayke KOSTER LA1 NED NED 1.26,43
4 Marieke GERBRANDIJ LA1 NED NED 1.27,82
5 Mettie de VEGT L30 NED NED 1.29,71 PR SB
6 Ulrike WEERMAN LSA NED NED 1.38,56
7 Andrina WEERMAN LN4 NED NED 1.38,77

PR - Personal Record, SB - Season Best

1500m Women 6 January 2020

Rank Name Country Time
1 Marijke GROENEWOUD LN2 NED NED 1.58,34 PR SB
2 Henny de VRIES LA1 NED NED 2.07,24 PR SB
3 Iris SCHOLTENS LSA NED NED 2.24,16 SB
WDR Zenna KOOPMAN LA1 NED NED WDR

PR - Personal Record, SB - Season Best

100m Women 6 January 2020

Rank Name Country Time
1 Cerinthe de JONGE LC2 NED NED 11,72
2 Marieke de VRIES LC2 NED NED 11,77
3 Mayke VRIESINGA LC1 NED NED 11,82 SB
4 Britt van de PUT LC2 NED NED 11,91
5 Thirza SIERDSMA LA2 NED NED 11,99 SB
6 Iris KUIKEN LC2 NED NED 12,17
7 Danieke STAVLEU LB1 NED NED 12,26 SB
8 Lise JANSSEN LC1 NED NED 12,27 SB
9 Anne Fenna VEUGER LB1 NED NED 12,29 SB
10 Marloes LEISTRA LC2 NED NED 12,34
10 Elvira bij de WEG LB1 NED NED 12,34
12 Donna Noor GEMSER LC1 NED NED 12,36
13 Tjitske EPPINGA LB2 NED NED 12,38
14 Zara KROON LC1 NED NED 12,47
15 Elbrich NICOLAY LC1 NED NED 12,54
16 Eveline de HAAN LC1 NED NED 12,55
17 Eke van der MEULEN LC1 NED NED 12,57 SB
18 Isa STEEGSTRA LC1 NED NED 12,60
19 Elbrich KOOISTRA LC1 NED NED 13,02
20 Gwen STEG LC1 NED NED 13,08 SB
21 Joska HIJLKEMA LC1 NED NED 13,12 SB
22 Laura STEENSTRA LC2 NED NED 13,15 SB
23 Jasmin van der TERP LC1 NED NED 13,67 SB

SB - Season Best

100m (2) Women 6 January 2020

Rank Name Country Time
1 Cerinthe de JONGE LC2 NED NED 11,57
2 Marieke de VRIES LC2 NED NED 11,77
3 Mayke VRIESINGA LC1 NED NED 11,93
4 Britt van de PUT LC2 NED NED 11,98
5 Iris KUIKEN LC2 NED NED 12,12 SB
6 Donna Noor GEMSER LC1 NED NED 12,16
7 Tjitske EPPINGA LB2 NED NED 12,19
8 Lise JANSSEN LC1 NED NED 12,23 SB
9 Anne Fenna VEUGER LB1 NED NED 12,25 SB
10 Elvira bij de WEG LB1 NED NED 12,27
11 Danieke STAVLEU LB1 NED NED 12,31
12 Marloes LEISTRA LC2 NED NED 12,45
13 Elbrich NICOLAY LC1 NED NED 12,48 SB
14 Eveline de HAAN LC1 NED NED 12,54
15 Zara KROON LC1 NED NED 12,65
16 Isa STEEGSTRA LC1 NED NED 12,67
17 Gwen STEG LC1 NED NED 12,87 SB
18 Eke van der MEULEN LC1 NED NED 13,02
19 Joska HIJLKEMA LC1 NED NED 13,23
20 Laura STEENSTRA LC2 NED NED 13,50
21 Jasmin van der TERP LC1 NED NED 13,51 SB
WDR Elbrich KOOISTRA LC1 NED NED WDR

SB - Season Best

300m Women 6 January 2020

Rank Name Country Time
1 Marieke de VRIES LC2 NED NED 27,18 SB
2 Cerinthe de JONGE LC2 NED NED 27,25 SB
3 Thirza SIERDSMA LA2 NED NED 27,77 SB
4 Mayke VRIESINGA LC1 NED NED 28,05 SB
5 Britt van de PUT LC2 NED NED 28,65
6 Marika de GLEE LYA NED NED 28,80 SB
7 Iris KUIKEN LC2 NED NED 28,94
8 Elvira bij de WEG LB1 NED NED 28,96
9 Lise JANSSEN LC1 NED NED 28,98 SB
10 Tjitske EPPINGA LB2 NED NED 29,07
11 Donna Noor GEMSER LC1 NED NED 29,16
12 Anne Fenna VEUGER LB1 NED NED 29,18 SB
13 Danieke STAVLEU LB1 NED NED 29,39 SB
14 Marloes LEISTRA LC2 NED NED 29,57
15 Esther KORENBERG LYA NED NED 29,63
16 Isa STEEGSTRA LC1 NED NED 29,67 SB
16 Willeke BOUWHUIS LYB NED NED 29,67 SB
18 Zara KROON LC1 NED NED 29,76
19 Laura de VRIES LYA NED NED 30,01 SB
20 Elbrich NICOLAY LC1 NED NED 30,07 SB
21 Rianne van der LEIJ LYA NED NED 30,25
22 Eveline de HAAN LC1 NED NED 30,39
23 Nienke VALKENBURG LYA NED NED 30,53
24 Eke van der MEULEN LC1 NED NED 30,55
24 Lieke HIJLKEMA LYA NED NED 30,55 SB
26 Gwen STEG LC1 NED NED 31,07 SB
27 Janine POSTMA LYA NED NED 31,29 SB
28 Elbrich de JAGER LYA NED NED 31,73
29 Joska HIJLKEMA LC1 NED NED 31,98 SB
30 Rosa-Lynn COMPAGNER LYC NED NED 32,00 SB
31 Sophie KROONDIJK LYB NED NED 32,01 SB
32 Jasmin van der TERP LC1 NED NED 32,10 SB
33 Femke BOSKMA LYA NED NED 32,15 SB
34 Anouk CNOSSEN LYA NED NED 32,18 SB
35 Elbrich KOOISTRA LC1 NED NED 32,21 SB
36 Sanne-Marije TIESMA LYA NED NED 32,37 SB
37 Marit van der MEER (2008.01) LYB NED NED 32,50
38 Laura STEENSTRA LC2 NED NED 32,54 SB
39 Jildau de GRAAF LYA NED NED 32,90 SB
40 Sanne BEINTEMA LYA NED NED 32,93 SB
41 Eva Sofie ELFERINK LYC NED NED 32,94 SB
42 Ilse SIETSMA LYA NED NED 32,95
43 Britt STEG LYB NED NED 33,11
44 Mariska STEGENGA LYC NED NED 33,18 SB
45 Neeltsje de BOER LYD NED NED 33,20
46 Janna Wietske van der ENDE LYD NED NED 33,49 SB
47 Tessa SMIT LYA NED NED 33,62 SB
48 Welmoed van der WIELEN LYB NED NED 33,67
49 Kyra KAMSTRA LYD NED NED 33,70
50 Lieke WIERSMA LYA NED NED 33,99 SB
51 Amber FELLER LYC NED NED 34,37 SB
52 Emma PIT LYB NED NED 34,58
53 Nine Brecht OOSTERHOF LYB NED NED 34,69 SB
54 Fenna STAVLEU LYA NED NED 34,97 SB
55 Julia SMIT (2009) LYC NED NED 35,03
56 Tessa TASMA LYB NED NED 35,25
57 Marrit BOSMA LYD NED NED 35,59
58 Amber WIETSMA LYB NED NED 35,78
59 Marin STEEGSTRA LYD NED NED 36,08
60 Suzanne van der WAL LYB NED NED 36,43
61 Sanne BRINKSMA LYD NED NED 36,49
62 Robine LUBBINGE LYC NED NED 37,36
63 Sygrid HOOGLAND LYC NED NED 37,49
64 Kaya KOLDER LYD NED NED 37,98
65 Foske BOUMA LYC NED NED 38,62
66 Tess SIETSMA LYD NED NED 39,79
67 Sterre STRUIK LYD NED NED 40,50 SB
68 Jildou de HAAN LYD NED NED 40,75
69 Karlijn WESTRA LYE NED NED 41,75
70 Eline TEENINGA LYD NED NED 42,07
71 Maartje WIETSMA LYF NED NED 43,22
72 Florien WIERSMA LYD NED NED 53,44
DNF Jildau de VRIES LYD NED NED DNF
WDR Tess WERKMAN LYA NED NED WDR

SB - Season Best

300m (2) Women 6 January 2020

Rank Name Country Time
1 Marieke de VRIES LC2 NED NED 26,92 SB
2 Cerinthe de JONGE LC2 NED NED 27,18 SB
3 Mayke VRIESINGA LC1 NED NED 28,15
4 Britt van de PUT LC2 NED NED 28,63
5 Donna Noor GEMSER LC1 NED NED 28,70
6 Iris KUIKEN LC2 NED NED 28,79
7 Tjitske EPPINGA LB2 NED NED 28,95
8 Marloes LEISTRA LC2 NED NED 29,26
9 Elvira bij de WEG LB1 NED NED 29,29
10 Danieke STAVLEU LB1 NED NED 29,33 SB
11 Eveline de HAAN LC1 NED NED 29,64 SB
12 Elbrich NICOLAY LC1 NED NED 29,67 SB
13 Zara KROON LC1 NED NED 30,20
14 Eke van der MEULEN LC1 NED NED 30,32
15 Gwen STEG LC1 NED NED 30,75 SB
16 Joska HIJLKEMA LC1 NED NED 31,84 SB
17 Laura STEENSTRA LC2 NED NED 32,31 SB
18 Jasmin van der TERP LC1 NED NED 32,40
19 Rosa-Lynn COMPAGNER LYC NED NED 32,69
20 Mariska STEGENGA LYC NED NED 33,02 SB
21 Neeltsje de BOER LYD NED NED 33,16
22 Kyra KAMSTRA LYD NED NED 33,53
23 Eva Sofie ELFERINK LYC NED NED 34,09
24 Janna Wietske van der ENDE LYD NED NED 34,23
25 Amber FELLER LYC NED NED 34,45
26 Marrit BOSMA LYD NED NED 34,83 SB
27 Julia SMIT (2009) LYC NED NED 35,39
28 Robine LUBBINGE LYC NED NED 36,82 SB
29 Marin STEEGSTRA LYD NED NED 37,06
30 Sygrid HOOGLAND LYC NED NED 37,09 SB
31 Sanne BRINKSMA LYD NED NED 37,14
32 Foske BOUMA LYC NED NED 38,01
33 Jildau de VRIES LYD NED NED 39,46
34 Eline TEENINGA LYD NED NED 40,66
35 Sterre STRUIK LYD NED NED 40,74
36 Karlijn WESTRA LYE NED NED 41,13
37 Jildou de HAAN LYD NED NED 41,60
38 Maartje WIETSMA LYF NED NED 42,56 SB
39 Florien WIERSMA LYD NED NED 43,38
40 Kaya KOLDER LYD NED NED 44,43
41 Tess SIETSMA LYD NED NED 47,62
WDR Lise JANSSEN LC1 NED NED WDR
WDR Isa STEEGSTRA LC1 NED NED WDR
WDR Elbrich KOOISTRA LC1 NED NED WDR
WDR Anne Fenna VEUGER LB1 NED NED WDR

SB - Season Best

Native Language Names