Elfstedenhal Gewestelijke Wedstrijd Alle Cat. / FryslânCup

Leeuwarden (NED) 3 November 2019 Source: inschrijven.schaatsen.nl

500m Women 3 November 2019

Rank Name Country Time
1 Kim TALSMA LA2 NED NED 41,92 SB
2 Jildou HOEKSTRA LB1 NED NED 42,20 PR SB
3 Amber BARTELDS LN1 NED NED 42,24 SB
4 Sanne OOSTERWIJK LC2 NED NED 43,22 PR SB
5 Silke HIJMA LB1 NED NED 43,47 SB
6 Mayke KOSTER LA1 NED NED 43,85
7 Fenna de BOER LB2 NED NED 43,89
8 Marieke de VRIES LC2 NED NED 44,09 PR SB
9 Mayke VRIESINGA LC1 NED NED 45,18
10 Leia van der TEMPEL LC2 NED NED 45,36
11 Kimberley de LANG LC1 NED NED 45,38
12 Marine BALANANT LA1 FRA FRA 45,53
13 Anna Marit SYBRANDI LB1 NED NED 45,69 SB
13 Donna Noor GEMSER LC1 NED NED 45,69 SB
15 Elvira bij de WEG LB1 NED NED 45,73
16 Lisan van der LINDE LB2 NED NED 45,77 PR SB
17 Tijn BORST LC1 NED NED 45,81
18 Iris KUIKEN LC2 NED NED 46,09
19 Zenna KOOPMAN LA1 NED NED 46,35
20 Marloes LEISTRA LC2 NED NED 46,95
21 Isa STEEGSTRA LC1 NED NED 47,07
22 Rosa Lieke SMITS LC1 NED NED 47,43 PR SB
23 Elbrich NICOLAY LC1 NED NED 47,79 PR SB
24 Vrouke KERSSIES LC2 NED NED 47,90
25 Kim OTTEN LC2 NED NED 48,10 PR SB
26 Alicia van der TEMPEL LC1 NED NED 48,12
27 Gwen STEG LC1 NED NED 48,25 PR SB
28 Zara KROON LC1 NED NED 48,39
29 Eke van der MEULEN LC1 NED NED 48,45 SB
30 Femke van der HOEK LC2 NED NED 49,47 PR SB
31 Marlies de JONG L55 NED NED 49,54 SB
32 Sybrich Amarins WESTRA LC1 NED NED 50,01 PR SB
33 Jasmin van der TERP LC1 NED NED 50,26 PR SB
34 Nynke TINGA LC1 NED NED 50,48
35 Sandra van de HEIDE LYA NED NED 51,63 PR SB
36 Corien de JONG LC1 NED NED 52,08
37 Lenthe WOBMA LC1 NED NED 53,13 SB
38 Eva Sofie ELFERINK LYC NED NED 54,00
38 Silke LUDEMA LYA NED NED 54,00 SB
40 Britt STEG LYB NED NED 54,41 PR SB
41 Saskia TORN BROERS L50 NED NED 54,52 PR SB
42 Thea KROONTJE L75 NED NED 54,53 MB SB
43 Jenieke KUIKEN LC2 NED NED 55,19
44 Mariska STEGENGA LYC NED NED 55,29 PR SB
45 Joke WITTENBERG L65 NED NED 55,55
46 Amber FELLER LYC NED NED 55,79 PR SB
47 Sophie KROONDIJK LYB NED NED 56,07
48 Jelly HIEMSTRA LYA NED NED 57,54 SB
49 Sylvia de VRIES LC2 NED NED 59,72
50 Tessa TASMA LYB NED NED 1.00,38
51 Nina KUIKEN LYA NED NED 1.01,16 PR SB
DNS Imke VALKENBURG LB2 NED NED DNS
DNF Selma AHAMMAR LC2 NED NED DNF

MB - Masters Best, PR - Personal Record
SB - Season Best

1000m Women 3 November 2019

Rank Name Country Time
1 Kim TALSMA LA2 NED NED 1.22,82 SB
2 Silke HIJMA LB1 NED NED 1.25,87 SB
3 Fenna de BOER LB2 NED NED 1.27,63
4 Marine BALANANT LA1 FRA FRA 1.32,17 PR SB
5 Tijn BORST LC1 NED NED 1.33,06
6 Elvira bij de WEG LB1 NED NED 1.33,62
7 Elbrich NICOLAY LC1 NED NED 1.36,76 PR SB
8 Eke van der MEULEN LC1 NED NED 1.38,23
9 Sybrich Amarins WESTRA LC1 NED NED 1.38,81 PR SB
10 Zara KROON LC1 NED NED 1.39,55 PR SB
11 Kim OTTEN LC2 NED NED 1.39,70 PR SB
12 Marlies de JONG L55 NED NED 1.40,93
13 Nynke TINGA LC1 NED NED 1.41,63
14 Femke van der HOEK LC2 NED NED 1.42,63 PR SB
15 Corien de JONG LC1 NED NED 1.49,02
16 Thea KROONTJE L75 NED NED 1.49,88 MB SB
17 Lenthe WOBMA LC1 NED NED 1.51,46 PR SB
18 Saskia TORN BROERS L50 NED NED 1.57,34 SB
DNS Selma AHAMMAR LC2 NED NED DNS
DNS Imke VALKENBURG LB2 NED NED DNS
WDR Mayke KOSTER LA1 NED NED WDR

MB - Masters Best, PR - Personal Record
SB - Season Best

1500m Women 3 November 2019

Rank Name Country Time
1 Amber BARTELDS LN1 NED NED 2.10,32 SB
2 Sanne OOSTERWIJK LC2 NED NED 2.10,73 SB
3 Leia van der TEMPEL LC2 NED NED 2.14,51 PR SB
4 Jildou HOEKSTRA LB1 NED NED 2.16,73 PR SB
5 Anna Marit SYBRANDI LB1 NED NED 2.17,03 SB
6 Lisan van der LINDE LB2 NED NED 2.17,34 PR SB
7 Sylvia de VRIES LC2 NED NED 2.17,63 PR SB
8 Marieke de VRIES LC2 NED NED 2.18,00
9 Donna Noor GEMSER LC1 NED NED 2.18,91
10 Mayke VRIESINGA LC1 NED NED 2.22,37 PR SB
11 Zenna KOOPMAN LA1 NED NED 2.23,66 SB
12 Vrouke KERSSIES LC2 NED NED 2.25,24 PR SB
13 Isa STEEGSTRA LC1 NED NED 2.26,12 PR SB
14 Marloes LEISTRA LC2 NED NED 2.26,54 PR SB
15 Nikki WETTING LB1 NED NED 2.26,66 SB
16 Iris KUIKEN LC2 NED NED 2.27,31
17 Kimberley de LANG LC1 NED NED 2.27,81 PR SB
18 Rosa Lieke SMITS LC1 NED NED 2.28,84 PR SB
19 Jasmin van der TERP LC1 NED NED 2.32,16 PR SB
20 Gwen STEG LC1 NED NED 2.35,13 PR SB
21 Alicia van der TEMPEL LC1 NED NED 2.35,86 PR SB
22 Jenieke KUIKEN LC2 NED NED 3.02,10
DNF Joke WITTENBERG L65 NED NED DNF

PR - Personal Record, SB - Season Best

3000m Women 3 November 2019

Rank Name Country Time
1 Esmée BROMMER LB1 NED NED 4.47,06 PR SB
2 Thirza SIERDSMA LA2 NED NED 4.47,09 SB
3 Tjitske EPPINGA LB2 NED NED 4.49,02
4 Lotte Marije HUITEMA LB2 NED NED 4.54,75 SB
5 Janette de GROOT-BRON L40 NED NED 5.12,70

PR - Personal Record, SB - Season Best

100m Women 3 November 2019

Rank Name Country Time
1 Cerinthe de JONGE LC2 NED NED 11,99 SB
2 Sandra van de HEIDE LYA NED NED 12,20 SB
3 Marit van der MEER (2008.01) LYB NED NED 12,84
4 Welmoed van der WIELEN LYB NED NED 13,23 SB
5 Kyra KAMSTRA LYD NED NED 13,31
6 Femke BOSKMA LYA NED NED 13,35 SB
7 Sophie KROONDIJK LYB NED NED 13,64
8 Jelly HIEMSTRA LYA NED NED 13,72 SB
9 Britt STEG LYB NED NED 13,78
10 Mariska STEGENGA LYC NED NED 13,93 SB
11 Amber FELLER LYC NED NED 14,02 SB
12 Eva Sofie ELFERINK LYC NED NED 14,04 SB
13 Neeltsje de BOER LYD NED NED 14,12
14 Else Maartje SIJTSEMA LYC NED NED 14,13 SB
15 Janna Wietske van der ENDE LYD NED NED 14,32 SB
16 Carlijn KROON LYA NED NED 14,34
17 Djoeke SCHMITZ LYD NED NED 14,41
18 Marin STEEGSTRA LYD NED NED 14,55 SB
19 Tessa TASMA LYB NED NED 14,60
20 Nina KUIKEN LYA NED NED 14,66 SB
21 Sanne BRINKSMA LYD NED NED 14,68
22 Antje YPMA LYE NED NED 14,76 SB
23 Mirjam de VRIES LYD NED NED 15,53 SB
24 Jildau de VRIES LYD NED NED 15,87
25 Evi Daniëlle SMITS LYE NED NED 16,34 SB
26 Mirna van der TERP LYF NED NED 18,25
27 Silke LUDEMA LYA NED NED 21,48 SB

SB - Season Best

300m Women 3 November 2019

Rank Name Country Time
1 Cerinthe de JONGE LC2 NED NED 28,64 SB
2 Kyra KAMSTRA LYD NED NED 33,88
3 Welmoed van der WIELEN LYB NED NED 34,37 SB
4 Janna Wietske van der ENDE LYD NED NED 34,40 SB
5 Neeltsje de BOER LYD NED NED 35,16
6 Djoeke SCHMITZ LYD NED NED 35,99
7 Marin STEEGSTRA LYD NED NED 37,33 SB
8 Sanne BRINKSMA LYD NED NED 38,36
9 Else Maartje SIJTSEMA LYC NED NED 38,62 SB
10 Antje YPMA LYE NED NED 38,69
11 Jildau de VRIES LYD NED NED 39,60 SB
12 Mirjam de VRIES LYD NED NED 42,00
13 Evi Daniëlle SMITS LYE NED NED 42,34 SB
14 Mirna van der TERP LYF NED NED 48,28 SB

SB - Season Best

700m Women 3 November 2019

Rank Name Country Time
1 Femke BOSKMA LYA NED NED 1.15,75
2 Carlijn KROON LYA NED NED 1.21,70 SB
3 Marit van der MEER (2008.01) LYB NED NED 1.23,08

SB - Season Best

Native Language Names