A, (Neo)S en M Groep 1/2 en Jun. B Groep 1/2/3
Den Haag (NED) 20 October 2019 Source: inschrijven.schaatsen.nl
500m Men 20 October 2019
Rank | Name | Country | Time | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Remon van de VELDE | MN2 | NED | 39,03 | SB | |
2 | Niels D'HUY | MA1 | NED | 39,41 | ||
3 | Hidde BART | MN2 | NED | 40,49 | ||
4 | Dion VERHOOG | MSA | NED | 40,52 | SB | |
5 | Hugo UIJLENBROEK | MN1 | NED | 40,69 | ||
6 | Wouter van der GEER | MN2 | NED | 41,03 | ||
7 | Alexander DOORNEKAMP | MA2 | NED | 42,14 | SB | |
8 | Herman BANKEN | MSA | NED | 42,35 | SB | |
9 | Erben van der LANS | MA1 | NED | 42,66 | SB | |
10 | Freek BENNIS | MA1 | NED | 42,82 | SB | |
11 | Romke de HAAN | M45 | NED | 43,24 | SB | |
12 | Guus DUNGELMANN | MB2 | NED | 43,71 | PR SB | |
13 | Aron KOEKKOEK | MN4 | NED | 43,76 | SB | |
14 | Dennis LAMBOO | M30 | NED | 43,81 | SB | |
15 | Bart GROOT | M50 | NED | 44,24 | SB | |
16 | Joes van DEURSEN | MB1 | NED | 44,34 | ||
16 | Ard AMMERLAAN | MB2 | NED | 44,34 | PR SB | |
18 | Remco BOERE (1996) | MN4 | NED | 44,65 | SB | |
19 | Thijs HEEZEN | MA1 | NED | 44,76 | PR SB | |
20 | Willem Jan MOLLEMAN | M40 | NED | 44,77 | SB | |
21 | Ard NEVEN | M45 | NED | 45,16 | SB | |
22 | Christiaan ABEELEN | M45 | NED | 45,34 | SB | |
23 | Bert-Jan MOSTERT | M50 | NED | 45,48 | SB | |
24 | Floris JOUSTRA | MB2 | NED | 45,68 | PR SB | |
25 | Jos DRABBELS | M55 | NED | 45,71 | SB | |
26 | Timo BOERSEMA | MC2 | NED | 45,89 | SB | |
27 | Richard HEIKOOP | M50 | NED | 46,39 | SB | |
28 | Kevin ROOZENDAAL | MYA | NED | 46,64 | PR SB | |
DNS | Thijs LANGEVELD | MA2 | NED | DNS |
PR - Personal Record, SB - Season Best
1500m Men 20 October 2019
Rank | Name | Country | Time | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Romke de HAAN | M45 | NED | 2.07,61 | SB | |
2 | Dion VERHOOG | MSA | NED | 2.07,65 | SB | |
3 | Herman BANKEN | MSA | NED | 2.08,79 | SB | |
4 | Dennis LAMBOO | M30 | NED | 2.10,60 | SB | |
5 | Freek BENNIS | MA1 | NED | 2.12,24 | SB | |
6 | Bart GROOT | M50 | NED | 2.13,52 | SB | |
7 | Ard NEVEN | M45 | NED | 2.14,50 | SB | |
8 | Bert-Jan MOSTERT | M50 | NED | 2.15,09 | SB | |
9 | Willem Jan MOLLEMAN | M40 | NED | 2.16,25 | SB | |
10 | Jos DRABBELS | M55 | NED | 2.17,51 | SB | |
11 | Thijs HEEZEN | MA1 | NED | 2.17,70 | SB | |
12 | Joes van DEURSEN | MB1 | NED | 2.19,15 | PR SB | |
13 | Ard AMMERLAAN | MB2 | NED | 2.19,51 | PR SB | |
14 | Alexander DOORNEKAMP | MA2 | NED | 2.20,21 | SB | |
15 | Richard HEIKOOP | M50 | NED | 2.22,20 | SB | |
16 | Floris JOUSTRA | MB2 | NED | 2.29,67 | SB | |
17 | Christiaan ABEELEN | M45 | NED | 2.32,78 | SB | |
DNS | Thijs LANGEVELD | MA2 | NED | DNS |
PR - Personal Record, SB - Season Best
100m Men 20 October 2019
Rank | Name | Country | Time | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Remon van de VELDE | MN2 | NED | 10,32 | SB | |
2 | Hugo UIJLENBROEK | MN1 | NED | 10,81 | SB | |
3 | Niels D'HUY | MA1 | NED | 10,90 | SB | |
4 | Hidde BART | MN2 | NED | 10,94 | SB | |
5 | Wouter van der GEER | MN2 | NED | 10,96 | SB | |
6 | Guus DUNGELMANN | MB2 | NED | 11,27 | SB | |
7 | Erben van der LANS | MA1 | NED | 11,52 | SB | |
8 | Aron KOEKKOEK | MN4 | NED | 11,66 | SB | |
9 | Remco BOERE (1996) | MN4 | NED | 11,76 | SB | |
10 | Kevin ROOZENDAAL | MYA | NED | 11,88 | SB | |
11 | Timo BOERSEMA | MC2 | NED | 12,26 | SB |
SB - Season Best
300m Men 20 October 2019
Rank | Name | Country | Time | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Remon van de VELDE | MN2 | NED | 24,84 | SB | |
2 | Niels D'HUY | MA1 | NED | 25,33 | SB | |
3 | Hugo UIJLENBROEK | MN1 | NED | 25,64 | SB | |
4 | Wouter van der GEER | MN2 | NED | 25,94 | SB | |
5 | Hidde BART | MN2 | NED | 26,10 | SB | |
6 | Erben van der LANS | MA1 | NED | 26,70 | SB | |
7 | Aron KOEKKOEK | MN4 | NED | 27,59 | SB | |
8 | Remco BOERE (1996) | MN4 | NED | 27,82 | SB | |
9 | Timo BOERSEMA | MC2 | NED | 29,05 | SB | |
10 | Kevin ROOZENDAAL | MYA | NED | 29,35 | SB | |
DNS | Guus DUNGELMANN | MB2 | NED | DNS |
SB - Season Best
Native Language Names