Clubwedstrijd C-Jun. en Ouder Groep 1 en 4

Heerenveen (NED) 13 October 2019 Source: inschrijven.schaatsen.nl

500m Women 13 October 2019

Rank Name Country Time
1 Sanne OOSTERWIJK LC2 NED NED 43,35 PR SB
2 Silke HIJMA LB1 NED NED 43,75 SB
3 Annemarie van der WAL LN2 NED NED 44,28 SB
4 Marieke de VRIES LC2 NED NED 44,32 PR SB
5 Kimberley de LANG LC1 NED NED 44,53 SB
6 Mayke VRIESINGA LC1 NED NED 44,79 SB
7 Bianca van der MEER LB2 NED NED 45,20 SB
8 Elvira bij de WEG LB1 NED NED 45,28 PR SB
9 Tijn BORST LC1 NED NED 45,38 PR SB
10 Leia van der TEMPEL LC2 NED NED 45,65
11 Donna Noor GEMSER LC1 NED NED 45,72 SB
12 Marieke GERBRANDY LA1 NED NED 45,78
13 Lisan van der LINDE LB2 NED NED 46,36 PR SB
14 Isa STEEGSTRA LC1 NED NED 46,45 PR SB
15 Emma VEUGER LB2 NED NED 46,63 PR SB
16 Wietske de JAGER LB1 NED NED 46,68 SB
17 Sylvia de VRIES LC2 NED NED 46,81 SB
18 Anne Fenna VEUGER LB1 NED NED 47,72 PR SB
19 Marieke van den HEUVEL LC2 NED NED 48,00 SB
20 Heidi ROTHEHÛSER LB2 NED NED 48,11 SB
21 Nyka van der VEEN LC1 NED NED 48,19 SB
21 Mirjam THOMAS LC1 NED NED 48,19
23 Maaike de KROON LB2 NED NED 48,25 PR SB
24 Maureen ROOSE LC2 NED NED 48,55 SB
25 Jente SIETSMA LB1 NED NED 48,59 SB
26 Jessie VERBEEK LB1 NED NED 48,60 SB
27 Gwen Iris STEG LC1 NED NED 48,90 SB
28 Nynke TINGA LC1 NED NED 49,29 SB
29 Gerbrich de HAAN LC1 NED NED 49,75 PR SB
30 Marlies de JONG L55 NED NED 49,90 SB
31 Jasmin van der TERP LC1 NED NED 50,77 SB
32 Jeanet ENGELSMA LC2 NED NED 53,26 SB
33 Elbrich KOOISTRA LC1 NED NED 53,27 PR SB
34 Lenthe WOBMA LC1 NED NED 55,70 SB
35 Ilse CALSBEEK LC1 NED NED 56,12 PR SB

PR - Personal Record, SB - Season Best

1000m Women 13 October 2019

Rank Name Country Time
1 Bianca van der MEER LB2 NED NED 1.29,17 SB
2 Leia van der TEMPEL LC2 NED NED 1.30,09 SB
3 Sylvia de VRIES LC2 NED NED 1.31,57 PR SB
4 Emma VEUGER LB2 NED NED 1.31,70 PR SB
5 Wietske de JAGER LB1 NED NED 1.32,90 SB
6 Tijn BORST LC1 NED NED 1.32,96 PR SB
7 Anne Fenna VEUGER LB1 NED NED 1.35,88 PR SB
8 Isa STEEGSTRA LC1 NED NED 1.36,24 PR SB
9 Jente SIETSMA LB1 NED NED 1.37,12 SB
10 Heidi ROTHEHÛSER LB2 NED NED 1.37,20 SB
11 Nyka van der VEEN LC1 NED NED 1.37,98 PR SB
12 Maaike de KROON LB2 NED NED 1.38,50 PR SB
13 Jessie VERBEEK LB1 NED NED 1.39,55 SB
14 Marlies de JONG L55 NED NED 1.39,94 SB
15 Nynke TINGA LC1 NED NED 1.41,14 SB
16 Gwen Iris STEG LC1 NED NED 1.41,37 PR SB
17 Jeanet ENGELSMA LC2 NED NED 1.53,23 SB
18 Elbrich KOOISTRA LC1 NED NED 1.55,72 PR SB
19 Lenthe WOBMA LC1 NED NED 1.58,44 SB
DNF Marieke van den HEUVEL LC2 NED NED DNF

PR - Personal Record, SB - Season Best

1500m Women 13 October 2019

Rank Name Country Time
1 Sanne OOSTERWIJK LC2 NED NED 2.11,25 SB
2 Silke HIJMA LB1 NED NED 2.14,27 SB
3 Marieke de VRIES LC2 NED NED 2.15,77 PR SB
4 Annemarie van der WAL LN2 NED NED 2.18,11 SB
5 Lisan van der LINDE LB2 NED NED 2.18,38 PR SB
6 Donna Noor GEMSER LC1 NED NED 2.18,83 SB
7 Marieke GERBRANDY LA1 NED NED 2.23,80 SB
8 Mayke VRIESINGA LC1 NED NED 2.23,96 PR SB
9 Elvira bij de WEG LB1 NED NED 2.27,56 PR SB
10 Mirjam THOMAS LC1 NED NED 2.28,32 PR SB
11 Gerbrich de HAAN LC1 NED NED 2.29,85 PR SB
12 Maureen ROOSE LC2 NED NED 2.36,39 SB
13 Jasmin van der TERP LC1 NED NED 2.37,10 PR SB
14 Ilse CALSBEEK LC1 NED NED 3.08,95 PR SB
DQ Kimberley de LANG LC1 NED NED DQ

PR - Personal Record, SB - Season Best

3000m Women 13 October 2019

Rank Name Country Time
1 Kim TALSMA LA2 NED NED 4.26,39 SB
2 Daphne ALDERTS LN3 NED NED 4.27,62 PR SB
3 Maaike VERWEIJ LA2 NED NED 4.28,06 SB
4 Mettie de VEGT L30 NED NED 4.47,00 PR SB
5 Tjitske EPPINGA LB2 NED NED 4.48,03 SB
6 Thirza SIERDSMA LA2 NED NED 4.51,43 SB
7 Quinty van KLINK LA2 NED NED 4.51,66 SB
8 Nikki WETTING LB1 NED NED 5.15,80 PR SB

PR - Personal Record, SB - Season Best

Native Language Names