Elfstedenhal Wedstrijd Alle Cat.

Leeuwarden (NED) 3 March 2019 Source: inschrijven.schaatsen.nl

500m Men 3 March 2019

Rank Name Country Time
1 Jornt DIJK MA1 NED NED 38,63
2 Lucas GRESEL MB2 NED NED 40,02 PR SB
3 Jan Dirk HARTING MB2 NED NED 40,39
4 Ruben KOK MB1 NED NED 40,86 PR SB
5 Nick LUIJTEN MC2 NED NED 40,97
6 Wester LANDMAN MB1 NED NED 41,18
7 Jelte KAMSTRA MB2 NED NED 41,41 PR SB
8 Henk BOS M35 NED NED 41,49 SB
9 Jitse BEERLING MB1 NED NED 42,31
10 Jetse TEUNISSEN MB1 NED NED 42,52
11 Johan TALSMA MC1 NED NED 42,73 PR SB
12 Dirk ZWAAN MSA NED NED 42,94
13 Sipke SIJTSEMA MB1 NED NED 42,95
14 Grietsen WIJMA M55 NED NED 42,96
15 Hessel WESTRA M40 NED NED 43,12 SB
16 Lars STRAVER MC2 NED NED 43,37
17 Brent BOS MB1 NED NED 43,39 PR SB
18 Jelmer ELTING M30 NED NED 43,47 SB
19 Michiel KOK MA2 NED NED 43,67
20 Matthijs MAAS MB2 NED NED 43,80
21 Eelke Hessel WESTRA MC2 NED NED 43,98 PR SB
22 Joep STUBBE MC1 NED NED 44,14
23 Wopko FABER M45 NED NED 44,78
24 Jacob HESLINGA M65 NED NED 44,97
25 Sybren KAMSTRA MC2 NED NED 45,03
26 Juup KUPERUS MC2 NED NED 45,06 PR SB
27 Bert PIEK M60 NED NED 45,17
28 Glenn van der VEEN MC1 NED NED 45,61 PR SB
29 Kerst OENEMA M35 NED NED 46,27
30 Paul GJALTEMA M40 NED NED 46,34 PR SB
31 Jort de GANS MC1 NED NED 46,39
32 Rinze KOENEN MYA NED NED 46,83
33 Matthijs de VRIES M55 NED NED 47,53
34 Jan BOELEN M70 NED NED 47,70
35 Jeroen STORMER MB1 NED NED 48,00
36 Joey ROODZANT MC2 NED NED 48,51 PR SB
37 Wiecher VISSER M40 NED NED 48,56 PR SB
38 Tjalle WEEKENBORG M30 NED NED 49,37 PR SB
39 Jort van SINDEREN MC2 NED NED 49,86
40 Frank WIJKSTRA MB2 NED NED 49,90 PR SB
41 Bertus NIEZING M65 NED NED 50,04
42 Ids van der MEULEN MYC NED NED 50,35
43 Milan RIETVELD MYB NED NED 50,45 PR SB
44 Bauke Pieter DIJKSTRA MC1 NED NED 50,85
45 Tsjerk van der MEER MYC NED NED 50,93 PR SB
46 Jan-Reinder de BOER M65 NED NED 51,02 SB
47 Pieter ZIJLSTRA MYC NED NED 51,44
48 Gijs KOOPMAN (2004) MC1 NED NED 51,91 PR SB
49 Niek BIJMA MYC NED NED 52,09
50 Lars YPMA MC1 NED NED 52,25 PR SB
51 Sem VISSER MC1 NED NED 52,35
52 Jan Sietse BINNEMA MYC NED NED 55,12
53 Teun LEEUWANGH MYC NED NED 55,44
54 Twan YPMA MYB NED NED 55,51 PR SB
55 Jelte HELLINGA MYC NED NED 55,97
56 Mathys FABER MYB NED NED 55,98
57 Niels van der WEIJ MYC NED NED 57,68 PR SB
58 Rimmer DIJKSTRA MYB NED NED 58,22
59 Jasper Thomas SPIJKSMA MYB NED NED 59,74
DQ Homme Jan de GROOT MN1 NED NED DQ

PR - Personal Record, SB - Season Best

1000m Men 3 March 2019

Rank Name Country Time
1 Lucas GRESEL MB2 NED NED 1.18,14
2 Jan Dirk HARTING MB2 NED NED 1.19,42 PR SB
3 Ruben KOK MB1 NED NED 1.21,09
4 Jelte KAMSTRA MB2 NED NED 1.21,68 PR SB
5 Wester LANDMAN MB1 NED NED 1.23,80 PR SB
6 Sipke SIJTSEMA MB1 NED NED 1.27,03
7 Eelke Hessel WESTRA MC2 NED NED 1.27,77 PR SB
8 Hessel WESTRA M40 NED NED 1.27,90
9 Jacob HESLINGA M65 NED NED 1.27,94
10 Joep STUBBE MC1 NED NED 1.28,17
11 Jetse TEUNISSEN MB1 NED NED 1.28,46
12 Sybren KAMSTRA MC2 NED NED 1.29,08
13 Brent BOS MB1 NED NED 1.29,93 PR SB
14 Bert PIEK M60 NED NED 1.31,70
15 Dirk ZWAAN MSA NED NED 1.32,95
16 Jort de GANS MC1 NED NED 1.33,97 PR SB
17 Rinze KOENEN MYA NED NED 1.35,61 PR SB
18 Jan BOELEN M70 NED NED 1.35,86
19 Jort van SINDEREN MC2 NED NED 1.43,42
20 Joey ROODZANT MC2 NED NED 1.43,50
21 Sem VISSER MC1 NED NED 1.44,38 PR SB
22 Lars YPMA MC1 NED NED 1.48,12 PR SB
DNS Grietsen WIJMA M55 NED NED DNS
DNF Bauke Pieter DIJKSTRA MC1 NED NED DNF

PR - Personal Record, SB - Season Best

1500m Men 3 March 2019

Rank Name Country Time
1 Homme Jan de GROOT MN1 NED NED 1.56,00
2 Jornt DIJK MA1 NED NED 1.57,21
3 Nick LUIJTEN MC2 NED NED 2.06,53
4 Jelmer ELTING M30 NED NED 2.08,57 SB
5 Jitse BEERLING MB1 NED NED 2.09,88
6 Michiel KOK MA2 NED NED 2.11,71
7 Wopko FABER M45 NED NED 2.13,08
8 Paul GJALTEMA M40 NED NED 2.16,26 PR SB
9 Matthijs MAAS MB2 NED NED 2.16,67 PR SB
10 Johan TALSMA MC1 NED NED 2.18,24 PR SB
11 Lars STRAVER MC2 NED NED 2.18,27
12 Juup KUPERUS MC2 NED NED 2.20,46
13 Wiecher VISSER M40 NED NED 2.20,56 PR SB
14 Glenn van der VEEN MC1 NED NED 2.20,95 PR SB
15 Jeroen STORMER MB1 NED NED 2.28,45 PR SB
16 Jan-Reinder de BOER M65 NED NED 2.31,37 SB
17 Frank WIJKSTRA MB2 NED NED 2.32,88 PR SB
18 Tjalle WEEKENBORG M30 NED NED 2.33,63 PR SB
19 Bertus NIEZING M65 NED NED 2.35,33
DNF Henk BOS M35 NED NED DNF
DNF Kerst OENEMA M35 NED NED DNF

PR - Personal Record, SB - Season Best

3000m Men 3 March 2019

Rank Name Country Time
1 Finn ten HOVE MN2 NED NED 4.08,72 PR SB
2 Ole ten HOVE MA2 NED NED 4.15,56 PR SB
3 Jeroen JANSEN (1999) MA2 NED NED 4.20,00
4 Tom EGBERTSEN MC2 NED NED 4.27,74 PR SB
5 Joshua LAMMERS MB1 NED NED 4.28,58 PR SB
6 Eskil HUITING MC2 NED NED 4.34,54 PR SB
7 Redmer van der MEER M30 NED NED 4.37,31 PR SB
8 Ties ROEMERS MC2 NED NED 4.43,67 PR SB
9 Dwight DONKERSLOOT MB1 NED NED 4.49,35 PR SB
10 Cor de VRIES MB1 NED NED 4.51,65 PR SB
11 Heine DEELSTRA M60 NED NED 5.22,21

PR - Personal Record, SB - Season Best

5000m Men 3 March 2019

Rank Name Country Time
1 Joost DEKKERS MB2 NED NED 7.31,54 PR SB
2 Azamat ISMAILOV M40 NED NED 8.18,94 PR SB
3 Martijn KOS M45 NED NED 9.05,36

PR - Personal Record, SB - Season Best

100m Men 3 March 2019

Rank Name Country Time
1 Mats BENDIJK MYA NED NED 11,21
2 Sil van der VEEN MYA NED NED 11,69 SB
3 Milan RIETVELD MYB NED NED 12,22 SB
4 Mark YNEMA MYA NED NED 12,35
5 Matthijs de VRIES M55 NED NED 12,42 SB
6 Ids van der MEULEN MYC NED NED 12,60 SB
7 Teun LEEUWANGH MYC NED NED 12,62 SB
8 Pieter ZIJLSTRA MYC NED NED 12,67 SB
9 Niek BIJMA MYC NED NED 12,76
10 Twan YPMA MYB NED NED 12,86
11 Gijs KOOPMAN (2004) MC1 NED NED 12,88 SB
12 Tsjerk van der MEER MYC NED NED 13,10 SB
13 Jan Sietse BINNEMA MYC NED NED 13,20
14 Berend LANGE MYC NED NED 13,40 SB
15 Max KROON MYB NED NED 13,41
16 Jelte HELLINGA MYC NED NED 13,57
17 Mart SYPERSMA MYD NED NED 13,61 SB
18 Mats WESTRA (2) MYD NED NED 13,83 SB
19 Mathys FABER MYB NED NED 13,92
20 Niels van der WEIJ MYC NED NED 14,00
21 Rimmer DIJKSTRA MYB NED NED 14,19
22 Jesper KROL MYC NED NED 14,23 SB
23 Lars DIJCK MYE NED NED 14,31
24 Tim POSTMA MYF NED NED 14,45
25 Sverre BAKKER MYD NED NED 14,46
26 Stijn SLOOT MYD NED NED 14,51
27 Watse WESTRA MYD NED NED 14,96
28 Jelmer TASMA MYE NED NED 15,12
29 Jasper Thomas SPIJKSMA MYB NED NED 15,13
30 Nathan ANDRINGA MYD NED NED 15,14
31 Doeke DELEA MYC NED NED 15,30
32 Hessel KRAMER MYE NED NED 15,40 SB
33 Anton BOERSMA MYF NED NED 15,55
34 Jurjen KRAMER MYF NED NED 15,70
35 Mark van der WEIJ MYE NED NED 15,73
36 Thijmen van der MEULEN MYE NED NED 17,04 SB
37 Tijn BIJMA MYE NED NED 19,33

SB - Season Best

300m Men 3 March 2019

Rank Name Country Time
1 Mark YNEMA MYA NED NED 29,48 SB
2 Berend LANGE MYC NED NED 32,75 SB
3 Mart SYPERSMA MYD NED NED 34,59
4 Stijn SLOOT MYD NED NED 35,27 SB
5 Jesper KROL MYC NED NED 36,01
6 Sverre BAKKER MYD NED NED 36,34
7 Lars DIJCK MYE NED NED 36,38
8 Doeke DELEA MYC NED NED 37,93 SB
9 Watse WESTRA MYD NED NED 38,35
10 Tim POSTMA MYF NED NED 38,79
11 Jelmer TASMA MYE NED NED 38,86
12 Mark van der WEIJ MYE NED NED 41,69 SB
13 Hessel KRAMER MYE NED NED 41,77 SB
14 Nathan ANDRINGA MYD NED NED 42,32
15 Jurjen KRAMER MYF NED NED 42,58
16 Tijn BIJMA MYE NED NED 43,28
17 Mats WESTRA (2) MYD NED NED 44,42
18 Anton BOERSMA MYF NED NED 45,37 SB
19 Thijmen van der MEULEN MYE NED NED 50,14 SB

SB - Season Best

700m Men 3 March 2019

Rank Name Country Time
1 Mats BENDIJK MYA NED NED 58,82 SB
2 Sil van der VEEN MYA NED NED 1.05,79
3 Max KROON MYB NED NED 1.19,09 SB

SB - Season Best

Native Language Names