Jeugdwedstrijd Pupillen en Junioren C

Groningen (NED) 16 February 2019 Source: inschrijven.schaatsen.nl

500m Ladies 16 February 2019

Rank Name Country Time
1 Meike VEEN LC1 NED NED 43,56
2 Caitlin SMIT LC2 NED NED 44,84
3 Paula KUIPERS LYA NED NED 47,64
4 Froukje ELZINGA LC2 NED NED 51,05
5 Marit SCHOL LC1 NED NED 52,68
6 Elise FAVRE LYC NED NED 53,58 PR SB
7 Geanne STOL LC1 NED NED 53,78 PR SB
8 Dorien HEERES LYA NED NED 54,33
9 Lieke SNIJDER LYB NED NED 54,52 PR SB
10 Isa van VUGT LYA NED NED 54,54
11 Emma KUIPERS LC2 NED NED 55,17
12 Tess WIERING LYA NED NED 56,82 PR SB
13 Iris GADELLAA LYB NED NED 57,24 PR SB
14 Anouk AALDERS LYD NED NED 57,61
15 Marinda de VRIES LYD NED NED 58,81
16 Anouk WIESE LYC NED NED 59,04 PR SB
17 Mirthe de HAAN LYD NED NED 59,66 PR SB
18 Lana MOERMAN LYC NED NED 59,74 PR SB
19 Freke ELZINGA LYB NED NED 1.02,07 PR SB
20 Anne-Wil van BOSTELEN LYD NED NED 1.04,29
21 Claudia LEUSINK LYC NED NED 1.04,30 PR SB
22 Marije van ACHTEREN LYC NED NED 1.04,55
23 Noor WIERING LYD NED NED 1.05,05

PR - Personal Record, SB - Season Best

1000m Ladies 16 February 2019

Rank Name Country Time
1 Meike VEEN LC1 NED NED 1.28,19
2 Geanne STOL LC1 NED NED 1.49,75 PR SB
3 Marit SCHOL LC1 NED NED 1.50,98
4 Dorien HEERES LYA NED NED 1.52,30 PR SB
5 Tess WIERING LYA NED NED 1.58,95 PR SB
DNS Caitlin SMIT LC2 NED NED DNS
DNS Paula KUIPERS LYA NED NED DNS

PR - Personal Record, SB - Season Best

1500m Ladies 16 February 2019

Rank Name Country Time
1 Froukje ELZINGA LC2 NED NED 2.41,97
2 Emma KUIPERS LC2 NED NED 2.51,53 PR SB

PR - Personal Record, SB - Season Best

100m Ladies 16 February 2019

Rank Name Country Time
1 Anouk AALDERS LYD NED NED 13,64
2 Lana MOERMAN LYC NED NED 13,87
3 Anne-Wil van BOSTELEN LYD NED NED 13,99
4 Marije van ACHTEREN LYC NED NED 14,74
5 Janna HUIZING LYF NED NED 18,76
DNS Sarah BOOIJ LYF NED NED DNS
DNS Mirthe de HAAN LYD NED NED DNS
DNS Zoè de ESCH LYE NED NED DNS

100m (2) Ladies 16 February 2019

Rank Name Country Time
1 Mirthe de HAAN LYD NED NED 14,76
2 Claudia LEUSINK LYC NED NED 14,85
3 Sarah BOOIJ LYF NED NED 15,23 SB
4 Zoè de ESCH LYE NED NED 15,47
5 Lize Romy ELZINGA LYE NED NED 16,30
6 Janna HUIZING LYF NED NED 19,11

SB - Season Best

300m Ladies 16 February 2019

Rank Name Country Time
1 Iris GADELLAA LYB NED NED 34,31 SB
2 Anouk AALDERS LYD NED NED 35,00
3 Lana MOERMAN LYC NED NED 35,85
4 Marinda de VRIES LYD NED NED 35,95
5 Anouk WIESE LYC NED NED 37,20
6 Anne-Wil van BOSTELEN LYD NED NED 37,88
7 Marije van ACHTEREN LYC NED NED 37,96 SB
8 Noor WIERING LYD NED NED 39,33 SB
9 Zoè de ESCH LYE NED NED 39,68
10 Claudia LEUSINK LYC NED NED 40,50
11 Lize Romy ELZINGA LYE NED NED 58,67

SB - Season Best

700m Ladies 16 February 2019

Rank Name Country Time
1 Isa van VUGT LYA NED NED 1.17,12 SB
2 Lieke SNIJDER LYB NED NED 1.18,18 SB
3 Elise FAVRE LYC NED NED 1.18,56 SB
4 Freke ELZINGA LYB NED NED 1.27,85 SB
5 Marinda de VRIES LYD NED NED 1.35,97

SB - Season Best

Native Language Names