Baanwedstrijd vanaf Pupillen

Breda (NED) 10 February 2019 Source: inschrijven.schaatsen.nl

500m Men 10 February 2019

Rank Name Country Time
1 Jelmer HENDRIKS MB1 NED NED 40,36 PR SB
2 Jonathan SCHILDERMANS MN2 BEL BEL 40,40
3 Tim BROERE M30 NED NED 40,76 SB
4 Kees KOEMAN (1995) MN4 CAN CAN 41,38 SB
5 Eric de RUIJTER M50 NED NED 41,58
6 Kees-Jan van GENT MSA NED NED 42,04 PR SB
7 Bryant BOOGERT MC1 NED NED 42,59
8 Roel HAMERS MN2 NED NED 42,92
9 Gijs LUIJTEN MB1 BEL BEL 43,09
10 Luuk ten BERGE MB1 NED NED 43,12 PR SB
11 Tim GROENEVELD MC2 NED NED 43,48
12 Sjaak ABEN M30 NED NED 43,73 PR SB
13 Willem LEEUWENBURGH MSA NED NED 43,90 SB
14 Cesar STUIJT MB1 NED NED 44,21
15 Jef MARIËN MA1 BEL BEL 44,26
16 Bas COLLIGNON MA1 NED NED 44,58
17 Johan KRANENBURG M45 NED NED 45,51 SB
18 Felix SCHUSSLER MC1 NED NED 46,94
19 Tijs van GENNIP MYA NED NED 47,10 PR SB
20 André van STAALDUINEN M50 NED NED 47,14
21 Adriaan PROVOOST M55 NED NED 47,56
22 Rob KRANEVELD M40 NED NED 47,61
23 Eise van SCHIJNDEL MYA NED NED 47,70
24 Martijn PROOST M50 BEL BEL 48,22
25 Bas SCHOLTEN M40 NED NED 48,34 SB
26 Koos POLAK M60 NED NED 48,73
27 Thomas van BERKEL MC1 NED NED 48,78
28 Bram ten BERGE MYA NED NED 48,80
29 Twan den BRABER M65 NED NED 49,87
30 Walter MARIËN M50 BEL BEL 49,94
31 Troy KOOLHOVEN M45 NED NED 50,17 SB
32 Rob RENSEN M55 NED NED 50,45
33 Marc van ZANTEN MYA NED NED 50,91
34 Herman van HETEREN M60 NED NED 52,86
35 Harry MARRENGA M50 NED NED 53,04 SB
36 Boris PIENEMAN MYD NED NED 1.03,67
DNS Basten PREESMAN MC2 NED NED DNS

PR - Personal Record, SB - Season Best

1000m Men 10 February 2019

Rank Name Country Time
1 Eric de RUIJTER M50 NED NED 1.23,26
2 Gijs LUIJTEN MB1 BEL BEL 1.24,91
3 Tim BROERE M30 NED NED 1.26,66 SB
4 Willem LEEUWENBURGH MSA NED NED 1.27,16 SB
5 Cesar STUIJT MB1 NED NED 1.30,63
6 André van STAALDUINEN M50 NED NED 1.34,06
7 Felix SCHUSSLER MC1 NED NED 1.36,47
8 Koos POLAK M60 NED NED 1.38,56
9 Troy KOOLHOVEN M45 NED NED 1.41,69 SB

SB - Season Best

1500m Men 10 February 2019

Rank Name Country Time
1 Jonathan SCHILDERMANS MN2 BEL BEL 2.05,09
2 Roel HAMERS MN2 NED NED 2.07,18
3 Kees KOEMAN (1995) MN4 CAN CAN 2.11,43 SB
4 Jef MARIËN MA1 BEL BEL 2.12,50
5 Kees-Jan van GENT MSA NED NED 2.12,59 PR SB
6 Adriaan PROVOOST M55 NED NED 2.21,09
7 Johan KRANENBURG M45 NED NED 2.22,27
8 Rob KRANEVELD M40 NED NED 2.24,64 SB
9 Martijn PROOST M50 BEL BEL 2.30,32
10 Bas SCHOLTEN M40 NED NED 2.32,69 SB
10 Walter MARIËN M50 BEL BEL 2.32,69
12 Rob RENSEN M55 NED NED 2.39,94 SB
13 Herman van HETEREN M60 NED NED 2.40,94 SB
14 Harry MARRENGA M50 NED NED 2.41,87 PR SB
DNS Basten PREESMAN MC2 NED NED DNS

PR - Personal Record, SB - Season Best

100m Men 10 February 2019

Rank Name Country Time
1 Jelmer HENDRIKS MB1 NED NED 10,60 SB
2 Luuk ten BERGE MB1 NED NED 11,22 SB
3 Bryant BOOGERT MC1 NED NED 11,33 SB
4 Tim GROENEVELD MC2 NED NED 11,52
5 Bas COLLIGNON MA1 NED NED 11,65
6 Sjaak ABEN M30 NED NED 11,96 SB
7 Tijs van GENNIP MYA NED NED 12,02 SB
8 Eise van SCHIJNDEL MYA NED NED 12,43 SB
9 Bram ten BERGE MYA NED NED 12,50
10 Marc van ZANTEN MYA NED NED 12,95
11 Thomas van BERKEL MC1 NED NED 13,05
12 Twan den BRABER M65 NED NED 13,23 SB
13 Boris PIENEMAN MYD NED NED 15,05

SB - Season Best

300m Men 10 February 2019

Rank Name Country Time
1 Jelmer HENDRIKS MB1 NED NED 25,57 SB
2 Luuk ten BERGE MB1 NED NED 27,10 SB
3 Bryant BOOGERT MC1 NED NED 27,27 SB
4 Tim GROENEVELD MC2 NED NED 27,41
5 Bas COLLIGNON MA1 NED NED 28,13
6 Sjaak ABEN M30 NED NED 28,16 SB
7 Tijs van GENNIP MYA NED NED 29,30 SB
8 Eise van SCHIJNDEL MYA NED NED 30,22
9 Thomas van BERKEL MC1 NED NED 31,07
10 Marc van ZANTEN MYA NED NED 32,20
11 Twan den BRABER M65 NED NED 32,37 SB
12 Boris PIENEMAN MYD NED NED 38,77
DNF Bram ten BERGE MYA NED NED DNF

SB - Season Best

Native Language Names