Gewestelijke Wedstrijd A-Jun. en Ouder

Heerenveen (NED) 4 February 2019 Source: inschrijven.schaatsen.nl

500m Ladies 4 February 2019

Rank Name Country Time
1 Anna BOERSMA LA1 NED NED 40,07 PR SB
2 Stien VANHOUTTE LN4 BEL BEL 40,69 PR SB
3 Ellia SMEDING LN2 GBR GBR 41,33 PR SB
4 Gioya LANCEE LN1 NED NED 42,78 PR SB
5 Tanja KRIKKE LN1 NED NED 43,32
6 Marieke GERBRANDY LB2 NED NED 43,75 PR SB
7 Bianca van der MEER LB1 NED NED 43,97
8 Thirza SIERDSMA LA1 NED NED 44,07
9 Donna Noor GEMSER LYA NED NED 45,68
10 Ulrike WEERMAN LN4 NED NED 46,06 SB
11 Iris SCHOLTENS LN4 NED NED 47,14
12 Andrina WEERMAN LN3 NED NED 47,87
13 Anita ALTENBURG LA1 NED NED 47,88 SB
14 Annamarie BOERSMA LN1 NED NED 47,95
15 Jenny van der VELDE LSA NED NED 48,68 SB
16 Marlies de JONG L50 NED NED 48,69
17 Bonita van der BIJ LN3 NED NED 50,70 SB
18 Saskia van der VELDE LSA NED NED 50,87 SB
19 Joke WITTENBERG L65 NED NED 55,66 SB
DNS Helga DROST LN1 NED NED DNS
DNS Esther KIEL LN3 NED NED DNS
DNS Katharina THIEN LA2 AUT AUT DNS

PR - Personal Record, SB - Season Best

1000m Ladies 4 February 2019

Rank Name Country Time
1 Esther KIEL LN3 NED NED 1.19,34 SB
2 Ellia SMEDING LN2 GBR GBR 1.22,21
3 Thirza SIERDSMA LA1 NED NED 1.26,15 SB
4 Marieke GERBRANDY LB2 NED NED 1.26,33 PR SB
5 Bianca van der MEER LB1 NED NED 1.27,08 PR SB
6 Donna Noor GEMSER LYA NED NED 1.32,61
7 Ulrike WEERMAN LN4 NED NED 1.33,48 SB
8 Annamarie BOERSMA LN1 NED NED 1.34,34
9 Andrina WEERMAN LN3 NED NED 1.35,87 PR SB
10 Marlies de JONG L50 NED NED 1.36,09 SB
11 Anita ALTENBURG LA1 NED NED 1.38,51 SB
12 Bonita van der BIJ LN3 NED NED 1.40,77 SB
13 Jenny van der VELDE LSA NED NED 1.41,66 SB
14 Saskia van der VELDE LSA NED NED 1.46,61 SB
15 Joke WITTENBERG L65 NED NED 1.51,85

PR - Personal Record, SB - Season Best

1500m Ladies 4 February 2019

Rank Name Country Time
1 Gioya LANCEE LN1 NED NED 2.07,50 PR SB
2 Anna BOERSMA LA1 NED NED 2.08,28 PR SB
3 Tanja KRIKKE LN1 NED NED 2.12,73
4 Katharina THIEN LA2 AUT AUT 2.12,91
5 Iris SCHOLTENS LN4 NED NED 2.22,62 SB
DNS Stien VANHOUTTE LN4 BEL BEL DNS

PR - Personal Record, SB - Season Best

3000m Ladies 4 February 2019

Rank Name Country Time
1 Lianne CAMIES LN2 NED NED 4.45,01

100m Ladies 4 February 2019

Rank Name Country Time
1 Helga DROST LN1 NED NED 11,09 SB

SB - Season Best

300m Ladies 4 February 2019

Rank Name Country Time
1 Helga DROST LN1 NED NED 25,55 SB

SB - Season Best

Native Language Names