Westfries Klassekampioenschap Pupillen
Hoorn (NED) 3 February 2019 Source: inschrijven.schaatsen.nl
500m Men - Klasse 1 3 February 2019
Rank | Name | Country | Time | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nick BONTROP | MYB | NED | 46,68 | ||
2 | Jan MOOIJMAN | MYB | NED | 46,71 | ||
3 | Ids van KOMEN | MYA | NED | 47,38 | ||
4 | Menno van EIG | MYA | NED | 48,09 | ||
5 | Chris BERKHOUT | MYB | NED | 48,71 | ||
6 | Stefan HAS | MYB | NED | 50,24 |
1000m Men - Klasse 1 3 February 2019
Rank | Name | Country | Time | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan MOOIJMAN | MYB | NED | 1.34,17 | ||
2 | Nick BONTROP | MYB | NED | 1.34,25 | ||
3 | Ids van KOMEN | MYA | NED | 1.35,48 | ||
4 | Menno van EIG | MYA | NED | 1.40,66 | ||
5 | Chris BERKHOUT | MYB | NED | 1.40,97 | ||
6 | Stefan HAS | MYB | NED | 1.43,38 |
500m Men - Klasse 2 3 February 2019
Rank | Name | Country | Time | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jens HALFWEEG | MYB | NED | 50,43 | ||
2 | Dean TOL | MYB | NED | 51,24 | ||
3 | Elmer BROMMERSMA | MYB | NED | 52,14 | ||
4 | Lasse BIERMAN | MYA | NED | 52,60 | ||
5 | Jarne FEENSTRA | MYD | NED | 54,51 | ||
6 | Joep KUIJPER | MYA | NED | 54,95 | ||
7 | Sven HUIZINGA | MYC | NED | 1.03,27 |
700m Men - Klasse 2 3 February 2019
Rank | Name | Country | Time | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Elmer BROMMERSMA | MYB | NED | 1.12,55 | ||
2 | Jens HALFWEEG | MYB | NED | 1.13,26 | ||
3 | Sven HUIZINGA | MYC | NED | 1.15,79 | SB | |
4 | Dean TOL | MYB | NED | 1.16,27 | ||
5 | Lasse BIERMAN | MYA | NED | 1.16,50 | ||
6 | Jarne FEENSTRA | MYD | NED | 1.17,22 | SB | |
7 | Joep KUIJPER | MYA | NED | 1.20,58 | SB |
SB - Season Best
500m Men - Klasse 3 3 February 2019
Rank | Name | Country | Time | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jurre HOFFER | MYA | NED | 54,08 | ||
2 | Pom PEERDEMAN | MYE | NED | 57,30 | PR SB | |
3 | Stijn VLIELAND | MYD | NED | 57,55 | ||
4 | Max VREDEVELD | MYC | NED | 57,65 | ||
5 | Dylano ZUIKER | MYD | NED | 59,45 | PR SB | |
DNS | Mats OTSEN | MYB | NED | DNS |
PR - Personal Record, SB - Season Best
300m Men - Klasse 3 3 February 2019
Rank | Name | Country | Time | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jurre HOFFER | MYA | NED | 33,87 | SB | |
2 | Max VREDEVELD | MYC | NED | 34,84 | ||
3 | Pom PEERDEMAN | MYE | NED | 35,17 | ||
4 | Stijn VLIELAND | MYD | NED | 35,67 | ||
5 | Dylano ZUIKER | MYD | NED | 36,62 | ||
DNS | Mats OTSEN | MYB | NED | DNS |
SB - Season Best
100m Men - Klasse 4 3 February 2019
Rank | Name | Country | Time | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sam VELDKAMP | MYE | NED | 14,04 | ||
2 | Thomas SCHILDER | MYB | NED | 14,48 | ||
3 | Jannick HUIZINGA | MYB | NED | 14,63 | ||
4 | Mark STORM | MYF | NED | 14,88 |
300m Men - Klasse 4 3 February 2019
Rank | Name | Country | Time | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Thomas SCHILDER | MYB | NED | 36,65 | SB | |
2 | Jannick HUIZINGA | MYB | NED | 38,40 | ||
3 | Sam VELDKAMP | MYE | NED | 39,59 | ||
4 | Mark STORM | MYF | NED | 47,99 |
SB - Season Best
100m Men - Klasse 5 3 February 2019
Rank | Name | Country | Time | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michel van de GIESSEN | MYB | NED | 14,98 | ||
2 | Sjoerd BROMMERSMA | MYE | NED | 15,20 | SB | |
3 | Diégo OFFERMAN | MYE | NED | 15,32 | SB | |
4 | Jorgen van der LEIJ | MYD | NED | 15,46 | SB | |
5 | Martin DEKKER | MYE | NED | 16,42 | SB | |
6 | Charlie PEERDEMAN | MYF | NED | 18,96 | SB |
SB - Season Best
300m Men - Klasse 5 3 February 2019
Rank | Name | Country | Time | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sjoerd BROMMERSMA | MYE | NED | 39,39 | SB | |
2 | Michel van de GIESSEN | MYB | NED | 39,72 | SB | |
3 | Diégo OFFERMAN | MYE | NED | 42,30 | SB | |
4 | Jorgen van der LEIJ | MYD | NED | 42,82 | SB | |
5 | Martin DEKKER | MYE | NED | 45,89 | SB | |
6 | Charlie PEERDEMAN | MYF | NED | 53,73 | SB |
SB - Season Best
Native Language Names