Jeugdwedstrijd Pupillen en Junioren C

Groningen (NED) 26 January 2019 Source: inschrijven.schaatsen.nl

500m Ladies 26 January 2019

Rank Name Country Time
1 Meike VEEN LC1 NED NED 43,65
2 Caitlin SMIT LC2 NED NED 44,30 PR SB
3 Paula KUIPERS LYA NED NED 46,23 PR SB
4 Hannah JANSEN LYA NED NED 47,60
5 Britt BREIDER LYB NED NED 48,17
6 Iris KEMFERS LYA NED NED 48,32
7 Isa van WIJHE LYA NED NED 48,62 PR SB
8 Sarah VEENHUIS LC1 NED NED 49,60 PR SB
9 Amber ZUIDEMA LC2 NED NED 52,90
10 Silke van der WIER LYB NED NED 53,16
11 Britt BOUWMAN LC1 NED NED 53,29 PR SB
12 Dorien HEERES LYA NED NED 53,90 PR SB
13 Elise FAVRE LYC NED NED 54,44 PR SB
14 Emma KUIPERS LC2 NED NED 55,09 PR SB
15 Maartje WEHMEIJER LYC NED NED 55,60
16 Geanne STOL LC1 NED NED 55,76 PR SB
17 Sophie vander VEGT LYC NED NED 55,96
18 Tess WIERING LYA NED NED 57,10 PR SB
19 Anouk AALDERS LYD NED NED 57,32
20 Lieke SNIJDER LYB NED NED 57,90
21 Anne BREIDER LYE NED NED 58,82 PR SB
22 Marinda de VRIES LYD NED NED 59,53
23 Iris GADELLAA LYB NED NED 59,93 PR SB
24 Anouk WIESE LYC NED NED 1.00,35 PR SB
25 Isabelle van der VEEN LYB NED NED 1.00,90
26 Mirthe de HAAN LYD NED NED 1.01,23 PR SB
27 Marije van ACHTEREN LYC NED NED 1.02,77 PR SB
28 Anne-Wil van BOSTELEN LYD NED NED 1.03,27 PR SB
29 Noor WIERING LYD NED NED 1.06,03
30 Isa van VUGT LYA NED NED 1.06,55
31 Amy-Lynn BALVERT LYD NED NED 1.07,36
32 Mirre LUBBERT LYC NED NED 1.18,16

PR - Personal Record, SB - Season Best

1000m Ladies 26 January 2019

Rank Name Country Time
1 Caitlin SMIT LC2 NED NED 1.30,31
2 Paula KUIPERS LYA NED NED 1.34,29
3 Hannah JANSEN LYA NED NED 1.36,62 PR SB
4 Isa van WIJHE LYA NED NED 1.37,53 PR SB
5 Iris KEMFERS LYA NED NED 1.39,58 PR SB
6 Britt BREIDER LYB NED NED 1.40,94 PR SB
7 Geanne STOL LC1 NED NED 1.50,80 PR SB
8 Britt BOUWMAN LC1 NED NED 1.52,53
9 Tess WIERING LYA NED NED 1.59,18 PR SB
10 Dorien HEERES LYA NED NED 2.05,68

PR - Personal Record, SB - Season Best

1500m Ladies 26 January 2019

Rank Name Country Time
1 Meike VEEN LC1 NED NED 2.12,54
2 Sarah VEENHUIS LC1 NED NED 2.31,32 PR SB
3 Emma KUIPERS LC2 NED NED 2.51,66 PR SB
DNS Amber ZUIDEMA LC2 NED NED DNS

PR - Personal Record, SB - Season Best

100m Ladies 26 January 2019

Rank Name Country Time
1 Marith van der VEGT LC1 NED NED 12,93 SB
2 Anouk AALDERS LYD NED NED 13,60
3 Sophie vander VEGT LYC NED NED 13,73
4 Anne-Wil van BOSTELEN LYD NED NED 13,94
5 Marinda de VRIES LYD NED NED 14,11 SB
6 Isabelle van der VEEN LYB NED NED 14,33 SB
7 Marije van ACHTEREN LYC NED NED 14,41
8 Mirthe de HAAN LYD NED NED 14,62 SB
9 Amy-Lynn BALVERT LYD NED NED 15,08
10 Zoè de ESCH LYE NED NED 15,23 SB
11 Sarah BOOIJ LYF NED NED 15,29
12 Marit VEENHUIS LYF NED NED 15,84 SB
13 Naomi TAMMINGA LYF NED NED 16,34 SB
14 Aniek PASTOOR LYD NED NED 16,65
15 Juliët van DELDEN LYF NED NED 16,93
16 Janna HUIZING LYF NED NED 20,57

SB - Season Best

100m (2) Ladies 26 January 2019

Rank Name Country Time
1 Naomi TAMMINGA LYF NED NED 16,66
2 Juliët van DELDEN LYF NED NED 16,82
3 Aniek PASTOOR LYD NED NED 16,99
4 Janna HUIZING LYF NED NED 17,96

300m Ladies 26 January 2019

Rank Name Country Time
1 Marith van der VEGT LC1 NED NED 32,18 SB
2 Elise FAVRE LYC NED NED 34,49
3 Sophie vander VEGT LYC NED NED 34,54
4 Anne BREIDER LYE NED NED 35,85 SB
5 Anne-Wil van BOSTELEN LYD NED NED 36,50 SB
6 Anouk WIESE LYC NED NED 37,09
7 Mirthe de HAAN LYD NED NED 37,55 SB
8 Marije van ACHTEREN LYC NED NED 38,35
9 Zoè de ESCH LYE NED NED 39,54 SB
10 Noor WIERING LYD NED NED 39,75 SB
11 Amy-Lynn BALVERT LYD NED NED 40,51
12 Sarah BOOIJ LYF NED NED 41,50 SB
13 Marit VEENHUIS LYF NED NED 42,14 SB
14 Aniek PASTOOR LYD NED NED 46,01 SB

SB - Season Best

700m Ladies 26 January 2019

Rank Name Country Time
1 Silke van der WIER LYB NED NED 1.14,40
2 Isa van VUGT LYA NED NED 1.17,34 SB
3 Maartje WEHMEIJER LYC NED NED 1.21,69
4 Lieke SNIJDER LYB NED NED 1.22,76
5 Anouk AALDERS LYD NED NED 1.23,65
6 Marinda de VRIES LYD NED NED 1.28,42 SB
7 Iris GADELLAA LYB NED NED 1.30,68

SB - Season Best

500m Ladies - Out of Competition 26 January 2019

Rank Name Country Time
1 Anne PLAT LA2 NED NED 42,16
2 Amber BARTELDS LA2 NED NED 42,55
3 Evi GELLING LB1 NED NED 44,02
4 Tjitske EPPINGA LB1 NED NED 45,95

1000m Ladies - Out of Competition 26 January 2019

Rank Name Country Time
1 Amber BARTELDS LA2 NED NED 1.24,24
2 Evi GELLING LB1 NED NED 1.27,48

1500m Ladies - Out of Competition 26 January 2019

Rank Name Country Time
1 Tjitske EPPINGA LB1 NED NED 2.17,83

100m Ladies - Out of Competition 26 January 2019

Rank Name Country Time
1 Anne PLAT LA2 NED NED 11,46 SB
2 Renée BAAS LB1 NED NED 11,69
3 Berit HUITING LB2 NED NED 11,79 SB

SB - Season Best

300m Ladies - Out of Competition 26 January 2019

Rank Name Country Time
1 Anne PLAT LA2 NED NED 27,24 SB
2 Renée BAAS LB1 NED NED 27,36
3 Berit HUITING LB2 NED NED 27,76 SB

SB - Season Best

Native Language Names