Gewestelijke Wedstrijd C/B Junioren

Heerenveen (NED) 19 November 2018 Source: inschrijven.schaatsen.nl

500m Men 19 November 2018

Rank Name Country Time
1 Rick SCHIPPER MSA NED NED 36,66 PR SB
2 Niels VISSER MN1 NED NED 36,99 PR SB
3 Jort BOOMHOUWER MN1 NED NED 37,40 SB
4 Michiel de JONG MB1 NED NED 39,03 SB
5 Rinze-Bart de GLEE MC2 NED NED 39,36
6 Mads KUIKEN MB1 NED NED 39,42 PR SB
7 Klaas MEEKMA MB1 NED NED 39,93 PR SB
8 Jesse de LANGE MB2 NED NED 40,13 PR SB
9 Stefan bij de WEG MB2 NED NED 40,45 PR SB
10 Sverre JONKMAN MB1 NED NED 40,59
11 Hidde WESTRA MC2 NED NED 41,18 PR SB
11 Sille HUT MC1 NED NED 41,18 PR SB
13 Christiaan LAND MB1 NED NED 41,43
14 Nick MEIJER (2001) MB2 NED NED 41,46
15 Mathijs van ZWIETEN MB2 NED NED 41,61
16 Guido WINDT MB2 NED NED 42,27 PR SB
17 Lars MEIJER MC2 NED NED 42,40 PR SB
18 Jan GERBRANDIJ MB2 NED NED 42,44
19 Jetse TEUNISSEN MB1 NED NED 42,71 PR SB
20 Ties ROEMERS MC2 NED NED 43,11 PR SB
21 Lars STRAVER MC2 NED NED 43,30 PR SB
22 Jasper KROMMENHOEK MC2 NED NED 43,40 PR SB
23 Jasper TINGA MC2 NED NED 43,70 PR SB
24 Quint van der LEEUW MB2 NED NED 43,93
25 Cor de VRIES MB1 NED NED 44,62
26 Ruben van BEEKHUIZEN MC1 NED NED 45,53
27 Kay NICOLAI MC2 NED NED 45,91 PR SB
28 Klaas SIJBRANDA MC1 NED NED 48,77 PR SB
29 Jacob GERBRANDIJ MC2 NED NED 49,30
30 Marc SMIT MC1 NED NED 50,14 PR SB
31 Rick van den AKKER MC1 NED NED 50,91 PR SB
32 Sverre van LAATUM MB1 NED NED 53,50 SB
33 Bertus BARON MB2 NED NED 59,48
DNS Rutmer BURGHOORN MC2 NED NED DNS
DNS Mika JONKERS MC2 NED NED DNS
DNS Casper de GIER MN4 NED NED DNS

PR - Personal Record, SB - Season Best

1000m Men 19 November 2018

Rank Name Country Time
1 Jort BOOMHOUWER MN1 NED NED 1.11,86 PR SB
2 Niels VISSER MN1 NED NED 1.12,81 PR SB
3 Rick SCHIPPER MSA NED NED 1.12,91 PR SB
4 Jasper KROMMENHOEK MC2 NED NED 1.25,38
5 Lars STRAVER MC2 NED NED 1.27,82 PR SB
6 Cor de VRIES MB1 NED NED 1.30,30 PR SB
7 Kay NICOLAI MC2 NED NED 1.32,15 PR SB
8 Ruben van BEEKHUIZEN MC1 NED NED 1.32,82 PR SB
9 Klaas SIJBRANDA MC1 NED NED 1.38,70 PR SB
10 Rick van den AKKER MC1 NED NED 1.39,53 PR SB
11 Marc SMIT MC1 NED NED 1.43,34 PR SB
12 Sverre van LAATUM MB1 NED NED 1.52,91 SB

PR - Personal Record, SB - Season Best

1500m Men 19 November 2018

Rank Name Country Time
1 Klaas MEEKMA MB1 NED NED 1.58,32 PR SB
2 Rinze-Bart de GLEE MC2 NED NED 2.00,80 PR SB
3 Michiel de JONG MB1 NED NED 2.00,96 PR SB
4 Jesse de LANGE MB2 NED NED 2.01,04 PR SB
5 Stefan bij de WEG MB2 NED NED 2.02,31 PR SB
6 Mads KUIKEN MB1 NED NED 2.03,59 PR SB
7 Sille HUT MC1 NED NED 2.03,94 PR SB
8 Hidde WESTRA MC2 NED NED 2.04,88 PR SB
9 Mathijs van ZWIETEN MB2 NED NED 2.05,41 PR SB
10 Jan GERBRANDIJ MB2 NED NED 2.05,71 SB
11 Lars MEIJER MC2 NED NED 2.07,37 PR SB
12 Quint van der LEEUW MB2 NED NED 2.07,87 PR SB
13 Jasper TINGA MC2 NED NED 2.11,38 PR SB
14 Christiaan LAND MB1 NED NED 2.11,61
15 Sverre JONKMAN MB1 NED NED 2.11,77 PR SB
16 Jetse TEUNISSEN MB1 NED NED 2.14,69 PR SB
17 Ties ROEMERS MC2 NED NED 2.15,54 PR SB
18 Bertus BARON MB2 NED NED 2.15,60 PR SB
19 Jacob GERBRANDIJ MC2 NED NED 2.28,11
DNS Nick MEIJER (2001) MB2 NED NED DNS
DNS Guido WINDT MB2 NED NED DNS
DNS Rutmer BURGHOORN MC2 NED NED DNS
DNS Mika JONKERS MC2 NED NED DNS
DNS Casper de GIER MN4 NED NED DNS

PR - Personal Record, SB - Season Best

3000m Men 19 November 2018

Rank Name Country Time
1 Jeroen de KROON MB2 NED NED 4.24,90 SB
2 Bram van ESSEN MB2 NED NED 4.26,12 SB
3 Peike Joeri GEMSER MC1 NED NED 4.46,48
DNS Mark CHONG MN1 AUS AUS DNS

SB - Season Best

100m Men 19 November 2018

Rank Name Country Time
1 Rolf HAAZE M30 NED NED 10,22
2 Johan TALSMA MC1 NED NED 11,53 SB
3 Willem de VRIES (2002) MB1 NED NED 11,89 SB
4 Jurjen HIEMSTRA MC1 NED NED 12,14 SB
5 Tjibbe de VRIES MC2 NED NED 12,55 SB
5 Christian SIEPERDA MC2 NED NED 12,55 SB
7 Niek KAMSTRA MC1 NED NED 12,83 SB
8 Ivar BLOEMBERG MB1 NED NED 13,22

SB - Season Best

100m (2) Men 19 November 2018

Rank Name Country Time
1 Willem de VRIES (2002) MB1 NED NED 11,97
2 Jurjen HIEMSTRA MC1 NED NED 12,10 SB
3 Christian SIEPERDA MC2 NED NED 12,52 SB
4 Tjibbe de VRIES MC2 NED NED 12,84
5 Niek KAMSTRA MC1 NED NED 12,89
6 Ivar BLOEMBERG MB1 NED NED 13,09 SB

SB - Season Best

300m Men 19 November 2018

Rank Name Country Time
1 Rolf HAAZE M30 NED NED 24,67
2 Johan TALSMA MC1 NED NED 28,50 SB
3 Jurjen HIEMSTRA MC1 NED NED 28,95 SB
4 Willem de VRIES (2002) MB1 NED NED 29,73 SB
5 Tjibbe de VRIES MC2 NED NED 30,06 SB
6 Christian SIEPERDA MC2 NED NED 30,84 SB
7 Niek KAMSTRA MC1 NED NED 30,88 SB
8 Ivar BLOEMBERG MB1 NED NED 32,58 SB

SB - Season Best

300m (2) Men 19 November 2018

Rank Name Country Time
1 Johan TALSMA MC1 NED NED 28,35 SB
2 Jurjen HIEMSTRA MC1 NED NED 28,95 SB
3 Christian SIEPERDA MC2 NED NED 30,07 SB
4 Willem de VRIES (2002) MB1 NED NED 30,11
5 Tjibbe de VRIES MC2 NED NED 30,69
6 Niek KAMSTRA MC1 NED NED 31,19
7 Ivar BLOEMBERG MB1 NED NED 33,16
DNS Rolf HAAZE M30 NED NED DNS

SB - Season Best

Native Language Names