Elfstedenhal Wedstrijd Alle Cat.

Leeuwarden (NED) 18 November 2018 Source: inschrijven.schaatsen.nl

500m Men 18 November 2018

Rank Name Country Time
1 Niels VISSER MN1 NED NED 37,58
2 Jeroen STEENBERGEN MN1 NED NED 38,33
3 Chris FREDRIKS MB1 NED NED 38,52 SB
4 Gert WIERDA MB1 NED NED 38,73
5 Björn PALS MA1 NED NED 38,75 SB
6 Sven-Yvo STOOP MSA NED NED 39,10 SB
7 Jordy FRONIK MN3 NED NED 39,16 PR SB
8 Niek STOLHOF MB2 NED NED 39,18
9 Stijn HULST MN1 NED NED 39,25
10 Max WOKKE MA1 NED NED 39,32 SB
11 Mees HULST MB1 NED NED 39,72
12 Luuk KLEIJNE MSA NED NED 40,52 SB
13 Kevin KUIPER MB1 NED NED 40,60 PR SB
14 Sijmen EGBERTS MC2 NED NED 40,66 PR SB
15 Edgar FEENSTRA MB2 NED NED 40,79
16 Jonathan PENNINGA MB1 NED NED 40,84
17 Hylke de BOER MC2 NED NED 40,86 PR SB
18 Ole ten HOVE MA2 NED NED 40,94 SB
19 Damoon BARANI MN2 NED NED 41,29 PR SB
20 Peter LANGELAND M35 NED NED 41,36
21 Bas FEENSTRA MC2 NED NED 41,74 PR SB
22 Finn ten HOVE MN2 NED NED 41,79 SB
23 Mees EGBERTS MB2 NED NED 41,84
24 Luuk LAARHUIS (2002) MB1 NED NED 42,22 PR SB
25 Jelte KAMSTRA MB2 NED NED 42,32 PR SB
26 Sander HOP MB2 NED NED 42,61
27 Grietsen WIJMA M55 NED NED 42,70
28 Sipke SIJTSEMA MB1 NED NED 42,99
29 Ivo MEIJER M55 NED NED 43,20 SB
30 Klaas POEPJES M45 NED NED 43,65 SB
31 Johan TALSMA MC1 NED NED 43,72 PR SB
32 Rennie VERLOOP M60 NED NED 44,25 SB
33 Arjan STORMER MB2 NED NED 44,34
34 Lars STRAVER MC2 NED NED 44,48
35 Mats BENDIJK MYA NED NED 44,81 PR SB
36 Wopko FABER M45 NED NED 44,84 SB
37 Eelke Hessel WESTRA MC2 NED NED 44,89 PR SB
38 Sybren KAMSTRA MC2 NED NED 45,01 PR SB
39 Thomas OOSTERWIJK MC2 NED NED 45,21 PR SB
40 Bert PIEK M60 NED NED 45,26
41 Brent BOS MB1 NED NED 45,81
42 Sil van der VEEN MYA NED NED 46,05
43 Kerst OENEMA M35 NED NED 46,39
44 Dirk van LEEN M65 NED NED 47,00
45 Jan SMITS M55 NED NED 47,16
46 Jilles TJOELKER MC1 NED NED 47,36 PR SB
47 Jan BOELEN M70 NED NED 48,32
48 Djurre Jan SMITS MC1 NED NED 49,03 PR SB
49 Jurgen ZOMERMAAND MYA NED NED 49,43
50 Rutmer BURGHOORN MC2 NED NED 49,47 SB
51 Ypke BOUMA M70 NED NED 49,81 SB
52 Jeljer VISSER MC1 NED NED 50,10 PR SB
53 Mats van der HEIJDEN MYA NED NED 50,20
54 Jeroen STORMER MB1 NED NED 50,35
55 Kevin van CLEEF M35 NED NED 52,14
56 Joey ROODZANT MC2 NED NED 52,37 PR SB
57 Sem VISSER MC1 NED NED 54,24 PR SB
58 Mathys FABER MYB NED NED 56,73 PR SB
59 Robbin de JAGER MYB NED NED 56,89 PR SB
60 Twan YPMA MYB NED NED 59,39 PR SB
61 Rimmer DIJKSTRA MYB NED NED 59,58 PR SB
62 Jelmer CASTELEIN MYA NED NED 1.00,87 PR SB
63 Milan RIETVELD MYB NED NED 1.09,69
DNF Romerson van der MOLEN MA1 NED NED DNF
DNF Jorn de JAGER (1993) MSA NED NED DNF

PR - Personal Record, SB - Season Best

1000m Men 18 November 2018

Rank Name Country Time
1 Niels VISSER MN1 NED NED 1.14,85
2 Jorn de JAGER (1993) MSA NED NED 1.15,68 SB
3 Björn PALS MA1 NED NED 1.16,95 SB
4 Sven-Yvo STOOP MSA NED NED 1.18,28 SB
5 Jordy FRONIK MN3 NED NED 1.19,15 PR SB
6 Luuk KLEIJNE MSA NED NED 1.20,42 SB
7 Max WOKKE MA1 NED NED 1.20,63
8 Romerson van der MOLEN MA1 NED NED 1.21,06 PR SB
9 Jonathan PENNINGA MB1 NED NED 1.21,37
10 Kevin KUIPER MB1 NED NED 1.22,53 PR SB
11 Damoon BARANI MN2 NED NED 1.23,81 SB
12 Grietsen WIJMA M55 NED NED 1.24,63
13 Klaas POEPJES M45 NED NED 1.25,53 SB
14 Sipke SIJTSEMA MB1 NED NED 1.26,34 PR SB
15 Ivo MEIJER M55 NED NED 1.26,59 SB
16 Sander HOP MB2 NED NED 1.26,61
17 Luuk LAARHUIS (2002) MB1 NED NED 1.26,75 PR SB
18 Mats BENDIJK MYA NED NED 1.30,61
19 Brent BOS MB1 NED NED 1.32,70 PR SB
20 Sil van der VEEN MYA NED NED 1.34,19 PR SB
21 Djurre Jan SMITS MC1 NED NED 1.36,80 PR SB
22 Ypke BOUMA M70 NED NED 1.40,78 SB
23 Jan BOELEN M70 NED NED 1.40,98
24 Jurgen ZOMERMAAND MYA NED NED 1.42,31 PR SB
25 Mats van der HEIJDEN MYA NED NED 1.42,36 PR SB
26 Johan TALSMA MC1 NED NED 1.44,07
27 Joey ROODZANT MC2 NED NED 1.46,33 PR SB
28 Sem VISSER MC1 NED NED 1.52,01 PR SB
DNF Kerst OENEMA M35 NED NED DNF
DNF Jilles TJOELKER MC1 NED NED DNF

PR - Personal Record, SB - Season Best

1500m Men 18 November 2018

Rank Name Country Time
1 Jeroen STEENBERGEN MN1 NED NED 1.57,27
2 Gert WIERDA MB1 NED NED 1.57,37
3 Johannes de GROOT (1976) M40 NED NED 1.59,14 SB
4 Niek STOLHOF MB2 NED NED 1.59,97 PR SB
5 Ole ten HOVE MA2 NED NED 2.01,87 SB
6 Finn ten HOVE MN2 NED NED 2.02,30
7 Peter LANGELAND M35 NED NED 2.03,20 SB
8 Hylke de BOER MC2 NED NED 2.03,59 PR SB
9 Sijmen EGBERTS MC2 NED NED 2.05,74 SB
10 Mees EGBERTS MB2 NED NED 2.09,34 SB
11 Bas FEENSTRA MC2 NED NED 2.10,51
12 Jelte KAMSTRA MB2 NED NED 2.11,28 PR SB
13 Thomas OOSTERWIJK MC2 NED NED 2.13,99
14 Wopko FABER M45 NED NED 2.14,39 SB
15 Rennie VERLOOP M60 NED NED 2.15,11 SB
16 Arjan STORMER MB2 NED NED 2.17,05 PR SB
17 Lars STRAVER MC2 NED NED 2.18,01 PR SB
18 Jan SMITS M55 NED NED 2.19,73
19 Sybren KAMSTRA MC2 NED NED 2.20,61 PR SB
20 Bert PIEK M60 NED NED 2.21,61 SB
21 Eelke Hessel WESTRA MC2 NED NED 2.22,88 PR SB
22 Dirk van LEEN M65 NED NED 2.23,68 SB
23 Rutmer BURGHOORN MC2 NED NED 2.30,03 SB
24 Jeljer VISSER MC1 NED NED 2.31,23 PR SB
25 Kevin van CLEEF M35 NED NED 2.37,00 SB
26 Jeroen STORMER MB1 NED NED 2.37,13 SB

PR - Personal Record, SB - Season Best

3000m Men 18 November 2018

Rank Name Country Time
1 Bart SEGERS MA1 NED NED 4.09,11 SB
2 Jacco EFDÉ MA2 NED NED 4.22,34 SB
3 Pim SCHUUR MB2 NED NED 4.30,13
4 Jitse WIERSMA MB2 NED NED 4.38,64
5 Jasper SINKE MB1 NED NED 4.39,36 SB
6 Heine DEELSTRA M60 NED NED 5.10,65 SB
7 Dirk NAUTA M75 NED NED 5.59,41 SB

SB - Season Best

100m Men 18 November 2018

Rank Name Country Time
1 Chris FREDRIKS MB1 NED NED 10,64 SB
2 Stijn HULST MN1 NED NED 10,82
3 Edgar FEENSTRA MB2 NED NED 10,84
4 Mees HULST MB1 NED NED 10,90
5 Jurre Tsjerk SYBRANDI MYA NED NED 12,63
6 Niek BIJMA MYC NED NED 12,74 SB
7 Milan RIETVELD MYB NED NED 12,83 SB
8 Ids van der MEULEN MYC NED NED 12,85 SB
9 Robin METZ MYB NED NED 13,07
10 Minze ELGERSMA MYB NED NED 13,10
11 Twan YPMA MYB NED NED 13,16 SB
12 Teun LEEUWANGH MYC NED NED 13,33 SB
13 Mathys FABER MYB NED NED 13,71 SB
14 Robbin de JAGER MYB NED NED 13,73 SB
15 Pieter ZIJLSTRA MYC NED NED 13,77
16 Jelmer CASTELEIN MYA NED NED 14,00 SB
17 Mart SYPERSMA MYD NED NED 14,24 SB
18 Rimmer DIJKSTRA MYB NED NED 14,48
19 Jelmer TASMA MYE NED NED 14,64 SB
20 Dan NASTAS MYC NED NED 14,65 SB
21 Tim POSTMA MYF NED NED 14,72 SB
22 Frank BOUMAN MYC NED NED 14,84 SB
23 Watse WESTRA MYD NED NED 15,02 SB
24 Valentijn van der LIED MYD NED NED 15,10 SB
25 Floris HINK MYC NED NED 15,18 SB
26 Mats VERSCHOOR MYD NED NED 15,69 SB
27 Tygo de LANGE MYD NED NED 16,76 SB
28 Stan WUDICH MYD NED NED 17,35
29 Berend LANGE MYC NED NED 20,50

SB - Season Best

300m Men 18 November 2018

Rank Name Country Time
1 Niek BIJMA MYC NED NED 32,96 SB
2 Ids van der MEULEN MYC NED NED 33,00
3 Pieter ZIJLSTRA MYC NED NED 34,56 SB
4 Mart SYPERSMA MYD NED NED 37,15 SB
5 Valentijn van der LIED MYD NED NED 37,95 SB
6 Berend LANGE MYC NED NED 38,91
7 Jelmer TASMA MYE NED NED 38,96 SB
8 Watse WESTRA MYD NED NED 39,68 SB
9 Tim POSTMA MYF NED NED 40,23 SB
10 Frank BOUMAN MYC NED NED 40,34 SB
11 Dan NASTAS MYC NED NED 41,03 SB
12 Floris HINK MYC NED NED 41,77 SB
13 Mats VERSCHOOR MYD NED NED 45,37
14 Tygo de LANGE MYD NED NED 48,17 SB
15 Stan WUDICH MYD NED NED 48,57
16 Teun LEEUWANGH MYC NED NED 49,73

SB - Season Best

700m Men 18 November 2018

Rank Name Country Time
1 Jurre Tsjerk SYBRANDI MYA NED NED 1.08,92 SB
2 Robin METZ MYB NED NED 1.10,83 SB
3 Minze ELGERSMA MYB NED NED 1.20,30 SB

SB - Season Best

Native Language Names