Landelijke Selectiewedstrijd NK Junioren A

Deventer (NED) 25 - 26 January 2014 Source: www.knsboost.nl

500m Men 25 January 2014

Rank Name Country Time
1 Thomas van DIJK (1995) MA1 NED NED 38,45
2 Jasper BUGTER MA2 NED NED 38,68
3 Jurian de GRAAFF MA1 NED NED 38,86
4 Leon FEDDEMA MA2 NED NED 38,87
5 Rick SCHIPPER MA2 NED NED 38,90
6 Thijs van der HEIJDEN MA1 NED NED 38,97
7 Floris ROOT MA1 NED NED 39,01
8 Lennard FRINKING MA2 NED NED 39,03
9 Olof GERRITSEN MA1 NED NED 39,12
9 Barry SPAAN MA1 NED NED 39,12
11 Kay SCHIPPER MA2 NED NED 39,21
12 Jelle van KLINK MA1 NED NED 39,41
13 Lex DIJKSTRA MA1 NED NED 39,42
14 Casper MARTENS MA2 NED NED 39,48
15 Bart VREUGDENHIL MA1 NED NED 39,49
16 Wouter van DRIEL MA2 NED NED 39,58
17 Matthijs van der HOORN MA1 NED NED 39,59
18 Tom OLTHOF MA2 NED NED 39,63
19 Ronald LIGTENBERG MA1 NED NED 39,65
19 Jelle HARBERS MA2 NED NED 39,65
21 Casper de GIER MA1 NED NED 39,70
22 Jeffrey KORS MA1 NED NED 39,82
23 Jur van DIJK MA2 NED NED 40,02
24 Abe REITSMA MA2 NED NED 40,04
25 Marijn van HOEK MA2 NED NED 40,09
26 Gerwin COLJÉ MA2 NED NED 40,18
27 Jurjen WESTENBERG MA1 NED NED 40,24
28 Pascal de VRIES MA2 NED NED 40,28
29 Ruben BLENK MA1 NED NED 40,37
29 Mark HOFWEGEN MA1 NED NED 40,37
31 Sam van DAMME MA2 NED NED 40,43
32 Rynald KIP MA1 NED NED 40,86
33 Hylke van der MEER MA2 NED NED 41,16
34 Vincent OUDSHOORN MA1 NED NED 41,24
35 Thijs ten KAMPE MA1 NED NED 41,56
DNF Cornelius KERSTEN MA2 NED NED DNF

1500m Men 25 January 2014

Rank Name Country Time
1 Jurian de GRAAFF MA1 NED NED 1.57,81
2 Olof GERRITSEN MA1 NED NED 1.58,01
3 Kay SCHIPPER MA2 NED NED 1.59,01
4 Lex DIJKSTRA MA1 NED NED 1.59,27
5 Cornelius KERSTEN MA2 NED NED 1.59,47
6 Bob BEIJEN MA2 NED NED 1.59,82
7 Jeffrey KORS MA1 NED NED 1.59,87
8 Floris ROOT MA1 NED NED 2.00,18
9 Jurjen WESTENBERG MA1 NED NED 2.00,29
10 Ronald LIGTENBERG MA1 NED NED 2.00,32
11 Lennard FRINKING MA2 NED NED 2.00,53
12 Leon FEDDEMA MA2 NED NED 2.00,56
13 Bart VREUGDENHIL MA1 NED NED 2.01,02
14 Casper de GIER MA1 NED NED 2.01,28
15 Wouter van DRIEL MA2 NED NED 2.01,79
16 Casper MARTENS MA2 NED NED 2.01,88
17 Mark HOFWEGEN MA1 NED NED 2.02,15
18 Bastijn BOELE MA1 NED NED 2.02,17
19 Elmar VISSER MA1 NED NED 2.02,18
20 Pascal de VRIES MA2 NED NED 2.02,48
21 Jasper BUGTER MA2 NED NED 2.02,49
22 Rick SCHIPPER MA2 NED NED 2.02,85
23 Ruben BLENK MA1 NED NED 2.02,86
24 Tom OLTHOF MA2 NED NED 2.03,00
25 Gerwin COLJÉ MA2 NED NED 2.04,01
26 Rynald KIP MA1 NED NED 2.04,10
27 Jelle HARBERS MA2 NED NED 2.04,25
28 Hylke van der MEER MA2 NED NED 2.04,32
29 Matthijs van der HOORN MA1 NED NED 2.04,41
30 Mitchel BERREVOETS MA1 NED NED 2.04,62
31 Diederik BEUZEKOM MA2 NED NED 2.05,01
32 Jur van DIJK MA2 NED NED 2.05,81
33 Vincent OUDSHOORN MA1 NED NED 2.09,44
34 Thijs ten KAMPE MA1 NED NED 2.09,88
35 Roelof DROST MA1 NED NED 2.12,21
36 Thijs GROOTTE BROMHAAR MA2 NED NED 2.12,41

1000m Men 26 January 2014

Rank Name Country Time
1 Cornelius KERSTEN MA2 NED NED 1.16,56
2 Cas van TRIERUM MA2 NED NED 1.16,58
3 Bob BEIJEN MA2 NED NED 1.17,33
4 Joep KALVERDIJK MA1 NED NED 1.17,50
5 Jurian de GRAAFF MA1 NED NED 1.17,68
6 Jasper BUGTER MA2 NED NED 1.17,71
7 Jelle HARBERS MA2 NED NED 1.17,96
8 Thomas van DIJK (1995) MA1 NED NED 1.18,37
9 Wouter van DRIEL MA2 NED NED 1.19,06
10 Pascal de VRIES MA2 NED NED 1.19,17
11 Ruben BLENK MA1 NED NED 1.19,92
12 Tom OLTHOF MA2 NED NED 1.21,17

3000m Men 26 January 2014

Rank Name Country Time
1 Ronald LIGTENBERG MA1 NED NED 4.10,51
2 Jurian de GRAAFF MA1 NED NED 4.10,52
3 Lex DIJKSTRA MA1 NED NED 4.10,75
4 Olof GERRITSEN MA1 NED NED 4.11,73
5 Kay SCHIPPER MA2 NED NED 4.12,27
6 Jurjen WESTENBERG MA1 NED NED 4.13,32
7 Jeffrey KORS MA1 NED NED 4.14,39
8 Leon FEDDEMA MA2 NED NED 4.15,73
9 Floris ROOT MA1 NED NED 4.16,34
10 Casper de GIER MA1 NED NED 4.16,92
11 Mark HOFWEGEN MA1 NED NED 4.18,53
12 Bart VREUGDENHIL MA1 NED NED 4.20,26
13 Pascal de VRIES MA2 NED NED 4.20,33
14 Wouter van DRIEL MA2 NED NED 4.20,74
15 Lennard FRINKING MA2 NED NED 4.21,76
16 Gerwin COLJÉ MA2 NED NED 4.22,18
17 Matthijs van der HOORN MA1 NED NED 4.23,38
18 Ruben BLENK MA1 NED NED 4.25,11
19 Rick SCHIPPER MA2 NED NED 4.25,39
20 Hylke van der MEER MA2 NED NED 4.28,80
21 Tom OLTHOF MA2 NED NED 4.35,37
WDR Jur van DIJK MA2 NED NED WDR
WDR Cornelius KERSTEN MA2 NED NED WDR

Native Language Names