Autumn Cup Осенний Кубок по Конькобежному Спорту

Kolomna (RUS) 23 - 25 November 2021 Source: www.kolomna-speed-skating.com

1000m Men 24 November 2021

Rank Name Country Time
1 Egor SHOROKHOV Егор Шорохов MA2 RUS RUS 1.12,98 PR SB
2 Aleksej CZVETKOV Алексей Цветков MA2 RUS RUS 1.13,89 PR SB
3 Yaroslav CHERNENKO Ярослав Черненко MA1 RUS RUS 1.13,92
4 Mikhail SHERR Михаил Шерр MB2 RUS RUS 1.14,16 SB
5 Ivan TARASOV (2003) Иван Тарасов MA2 RUS RUS 1.14,22 SB
6 Maksim KORNIENKO Максим Корниенко MA1 RUS RUS 1.14,27 PR SB
7 Andrej KARPUSHIN Андрей Карпушин MA1 RUS RUS 1.14,34 PR SB
8 Ruslan SAFIN Руслан Сафин MA2 RUS RUS 1.14,36 PR SB
9 Denis GOLIK Денис Голик MA1 RUS RUS 1.14,45 PR SB
10 Sergej GVOZDIJ Сергей Гвоздий MA1 RUS RUS 1.14,54 PR SB
11 Danil SHITNIKOV Данил Шитников MA2 RUS RUS 1.14,57 PR SB
12 Dmitrij ZAJCEV (2004) Дмитрий Зайцев MA1 RUS RUS 1.14,95 PR SB
13 Sergej NALIVAJKO Сергей Наливайко MA1 RUS RUS 1.14,96
14 Maksim KOLCZOV Максим Кольцов MA1 RUS RUS 1.15,41
15 Kirill ZUEV Кирилл Зуев MA2 RUS RUS 1.15,51 PR SB
16 Danila USPEKHOV Данила Успехов MA1 RUS RUS 1.15,79 SB
17 Oleg POTAPENKOV Олег Потапенков MA1 RUS RUS 1.15,80 PR SB
18 Nikita BURMISTROV Никита Бурмистров MA2 RUS RUS 1.15,82 SB
19 Denis BALASHOV Денис Балашов MA1 RUS RUS 1.16,22
20 Yakov AKSENOV Яков Аксенов MA1 RUS RUS 1.16,45 PR SB
21 Vitalij KONKOV Виталий Коньков MA1 RUS RUS 1.16,54
22 Vladislav SEROV Владислав Серов MA1 RUS RUS 1.16,77
23 Ilya ANOKHIN Илья Анохин MA1 RUS RUS 1.16,80 SB
24 Nikita DOLOTOV Никита Долотов MA1 RUS RUS 1.16,81
25 Kirill BULYSHEV Кирилл Булышев MA1 RUS RUS 1.16,86 PR SB
26 Sergej LEONENKO Сергей Леоненко MA2 RUS RUS 1.16,89 SB
27 Vadim SVESHNIKOV Вадим Свешников MA2 RUS RUS 1.17,05 SB
28 Dmitrij FEDOROV (2003) Дмитрий Федоров MA2 RUS RUS 1.17,07 PR SB
29 Vladislav LAPTEV Владислав Лаптев MA1 RUS RUS 1.17,27 PR SB
30 Semen AVERIN Семен Аверин MA1 RUS RUS 1.17,55 PR SB
31 Vladimir VOZMISHHEV Владимир Возмищев MA2 RUS RUS 1.17,57
32 Ivan OGURCZOV Иван Огурцов MA2 RUS RUS 1.17,62
33 Andrej BUTAKOV Андрей Бутаков MA1 RUS RUS 1.17,68
34 Pavel CHINCHUK Павел Чинчук MA1 RUS RUS 1.17,72 PR SB
35 Stanislav UKHANOV Станислав Уханов MA2 RUS RUS 1.17,84 PR SB
36 Vyacheslav STEFANCZOV Вячеслав Стефанцов MA1 RUS RUS 1.18,06 PR SB
37 Dmitrij VORONECZKIJ Дмитрий Воронецкий MA2 RUS RUS 1.18,55
38 Aleksej CHERNYSHEV (2003) Алексей Чернышев MA1 RUS RUS 1.18,56 PR SB
39 Dmitrij PLYUSNIN Дмитрий Плюснин MA1 RUS RUS 1.18,58 SB
40 Aleksandr SALAMATOV Александр Саламатов MA2 RUS RUS 1.18,77
41 Artem LOMONOSOV Артем Ломоносов MA1 RUS RUS 1.19,12
42 Valerij KRYUCHKOV Валерий Крючков MA2 RUS RUS 1.19,14 PR SB
43 Andrej KUDRYAVCEV Андрей Кудрявцев MA2 RUS RUS 1.19,19
44 Aleksej PLACHINDA Алексей Плачинда MA1 RUS RUS 1.19,34 PR SB
45 Oleg PARSHKOV Олег Паршков MA1 RUS RUS 1.19,68
46 Vladimir ARTEBYAKIN Владимир Артебякин MA1 RUS RUS 1.19,72
47 Danila CHEREPKIN Данила Черепкин MA2 RUS RUS 1.20,43
48 Artemij DOROFEEV Артемий Дорофеев MA2 RUS RUS 1.20,48 SB
49 Artem KOMAROV Артем Комаров MA2 RUS RUS 1.21,16
50 Andrej GRINKO Андрей Гринько MA1 RUS RUS 1.21,55 SB
51 Ivan KARPOV Иван Карпов MA1 RUS RUS 1.21,64 PR SB
52 Ilya TROSHKOV Илья Трошков MA1 RUS RUS 1.22,25
53 Orkhan RUSSKIKH Орхан Русских MA2 RUS RUS 1.22,70
54 Anton KHOKHRYAKOV Антон Хохряков MA1 RUS RUS 1.24,64 SB
55 Danila LIPATOV Данила Липатов MA1 RUS RUS 1.27,11 SB
56 Lev MERKUSHEV Лев Меркушев MA1 RUS RUS 1.27,24
DNS Aleksandr PLATONOV (2003) Александр Платонов MA2 RUS RUS DNS
WDR Matvej NEJDEK Матвей Нейдек MA2 RUS RUS WDR
WDR Ivan BURCEV Иван Бурцев MA1 RUS RUS WDR

PR - Personal Record, SB - Season Best

Native Language Names