Kolomna City District Championships Первенство Коломенского Городского Округа по Конькобежному Спорту

Kolomna (RUS) 11 January 2020 Source: T. Eng

500m Men 11 January 2020

Rank Name Country Time
1 Aleksandr PODOLSKII Александр Подольский MN2 RUS RUS 36,63 SB
2 Ivan TARASOV (2003) Иван Тарасов MB2 RUS RUS 37,37 PR SB
3 Matvej TARASOV Матвей Тарасов MB2 RUS RUS 37,40 PR SB
4 Maksim KOLCZOV Максим Кольцов MB1 RUS RUS 37,44 PR SB
5 Efim TROFIMOV Ефим Трофимов MA2 RUS RUS 37,61 PR SB
6 Roman NAJDENOV Роман Найденов MA1 RUS RUS 37,72 PR SB
7 Danila KUPRIN Данила Куприн MN1 RUS RUS 37,93
8 Dmitrij NIKIFOROV Дмитрий Никифоров MA1 RUS RUS 38,33 PR SB
9 Danila LIPATOV Данила Липатов MB1 RUS RUS 38,35 PR SB
10 Egor MENSHIKOV Егор Меньшиков MA1 RUS RUS 38,63 PR SB
11 Ivan OGURCZOV Иван Огурцов MB2 RUS RUS 38,76
12 Oleg OSOKIN Олег Осокин MB1 RUS RUS 38,98 PR SB
13 Vladislav ZELENIN Владислав Зеленин MC2 RUS RUS 39,00 PR SB
14 Mikhail SOBOLEV (2003) Михаил Соболев MB1 RUS RUS 39,19 PR SB
15 Nikita BURMISTROV Никита Бурмистров MB2 RUS RUS 39,39
16 Vadim SAMARIN Вадим Самарин MA1 RUS RUS 39,76
17 Matvej MATVEEV Матвей Матвеев MB1 RUS RUS 39,80 PR SB
18 German SOLOMIN Герман Соломин M? RUS RUS 39,89
19 Mikhail KOZLACHKOV Михаил Козлачков M30 RUS RUS 39,90
20 Kirill RODIONOV Кирилл Родионов MN1 RUS RUS 39,99 SB
21 Aleksej PLACHINDA Алексей Плачинда MB1 RUS RUS 40,00
22 Artyom BELOZERCEV Артем Белозерцев MA1 RUS RUS 40,08 PR SB
23 Egor LESHKEVICH Егор Лешкевич MB1 RUS RUS 40,15 PR SB
24 Matvej NOVIKOV Матвей Новиков MB1 RUS RUS 40,25 PR SB
25 Nikita DOLOTOV Никита Долотов MB1 RUS RUS 40,56
25 Aleksej KOLESNIKOV Алексей Колесников M50 RUS RUS 40,56
27 Ilya IVANOV Илья Иванов MN2 RUS RUS 40,57
28 Viktor GAVRILIN Виктор Гаврилин MA2 RUS RUS 40,78 SB
29 Roman LATUKHIN Роман Латухин MA1 RUS RUS 41,00
30 Boris ORLOV Борис Орлов M55 RUS RUS 41,08
31 Kirill PODGORNYJ Кирилл Подгорный MB2 RUS RUS 41,10
32 Daniil RODIONOV Даниил Родионов MC1 RUS RUS 41,35
33 Daniil STEPCHENKO Даниил Степченко MC1 RUS RUS 41,40 PR SB
34 Arsenij MITROFANOV (2004) Арсений Митрофанов MC2 RUS RUS 41,68 PR SB
35 Valerij ZUBKOV Валерий Зубков MC2 RUS RUS 41,90 PR SB
36 Daniil GORYACHEV Даниил Горячев MB2 RUS RUS 41,92 PR SB
37 Andrej MIRONOV (2004) Андрей Миронов MC2 RUS RUS 41,94
38 Maksim IVUSHKIN Максим Ивушкин MA1 RUS RUS 41,96 SB
39 Pavel CHINCHUK Павел Чинчук MB1 RUS RUS 41,99 PR SB
39 Ilya DUBAKIN Илья Дубакин MC2 RUS RUS 41,99
41 Nikita PATRONOV Никита Патронов MC1 RUS RUS 42,33
42 Nikita SOLOSHHENKO Никита Солощенко MC2 RUS RUS 42,77 PR SB
43 Vladislav LISKOV Владислав Лисков MA1 RUS RUS 42,82 PR SB
44 Ivan RAZIN Иван Разин MB1 RUS RUS 43,25
45 Dmitrij ALYAKRINSKIJ Дмитрий Алякринский MC2 RUS RUS 43,71
46 Vadim PISKAREV Вадим Пискарев MC2 RUS RUS 44,07
47 Nikita PRONIN Никита Пронин M? RUS RUS 44,21 PR SB
48 Artem TELEGIN Артем Телегин MC1 RUS RUS 44,69
48 Anton SHMELEV Антон Шмелев MC2 RUS RUS 44,69 PR SB
50 Vladimir LIFANOV Владимир Лифанов MC2 RUS RUS 44,85 PR SB
51 Timur PENKIN Тимур Пенкин MC2 RUS RUS 45,47
52 Vyacheslav LYATOCHEVSKIJ Вячеслав Ляточевский MC1 RUS RUS 45,54
53 Pavel ONUSHHENKO Павел Онущенко MC2 RUS RUS 45,80 PR SB
54 Sergej EVTEEV Сергей Евтеев M? RUS RUS 45,91 PR SB
55 Timur SHELEST Тимур Шелест MC1 RUS RUS 46,39
56 Nikita UZOKIN Никита Узокин MC2 RUS RUS 46,60
57 Artem TELNOV Артем Тельнов M? RUS RUS 49,17
58 Artem VORONKOV (1) Артем Воронков M? RUS RUS 50,11
59 Aleksandr BARYSHEV Александр Барышев M? RUS RUS 50,47 SB
60 Vladislav KHOLODOV Владислав Холодов M? RUS RUS 52,16
DNS Sergej LOKHMAEV Сергей Лохмаев MB2 RUS RUS DNS
DNF Andrej KALINKIN Андрей Калинкин MB1 RUS RUS DNF

PR - Personal Record, SB - Season Best

Native Language Names