SoftELS IUT
Heerenveen (NED)
20 March 2022

Allround Women - Categorie A
	Name                     			500m 			1500m  			Total
1	Hulshof, Emma            	LSA	NED	42,47  	42,470	[1]	2.08,52	42,840	[1]	85,310
2	Bolks, Florien           	LN2	NED	43,84  	43,840	[2]	2.10,09	43,363	[2]	87,203
3	Tol, Rixt                	LA2	NED	44,64  	44,640	[4]	2.12,66	44,220	[3]	88,860
4	Pulles, Linda            	LSA	NED	44,70  	44,700	[5]	2.13,25	44,416	[4]	89,116
5	Burger, Mila             	LN2	NED	44,43  	44,430	[3]	2.15,93	45,310	[5]	89,740
6	Veuger, Emma Alida       	LA2	NED	45,12  	45,120	[7]	2.19,35	46,450	[6]	91,570
7	Elfferich, Lotte         	LSA	NED	45,02  	45,020	[6]	2.22,11	47,370	[10]	92,390
8	van Rijswijk, Nicolle    	LSA	NED	45,81  	45,810	[10]	2.19,77	46,590	[8]	92,400
9	van der Horst, Maaike    	LN4	NED	45,16  	45,160	[8]	2.22,31	47,436	[11]	92,596
10	de Boer, Femke (2002)    	LA2	NED	46,01  	46,010	[11]	2.19,78	46,593	[9]	92,603
11	Schuur, Nienke           	LN4	NED	46,63  	46,630	[12]	2.19,58	46,526	[7]	93,156
12	Gerritsma, Hiltje        	LN2	NED	49,14  	49,140	[14]	2.27,33	49,110	[12]	98,250
13	Visser, Fenna (1997)     	LSA	NED	48,13  	48,130	[13]	2.31,67	50,556	[13]	98,686
	Dee, Marit               	LN1	NED	45,64  	45,640	[9]	       		DQ	45,640

Allround Women - Categorie B
	Name                     			500m   			1500m  			Total
1	de Groot, Amarins        	LN3	NED	47,43  	47,430	[1]	2.25,67	48,556	[1]	95,986
2	Wilmink, Pien            	LN4	NED	48,05  	48,050	[3]	2.29,11	49,703	[3]	97,753
3	van Dulst, Paulien       	LN2	NED	48,14  	48,140	[5]	2.29,09	49,696	[2]	97,836
4	van Leeuwen, Jennifer    	LA1	NED	48,97  	48,970	[6]	2.30,42	50,140	[4]	99,110
5	Aarsen, Carlijn          	LN2	NED	47,93  	47,930	[2]	2.34,19	51,396	[5]	99,326
6	Griepink, Britt          	LN4	NED	49,09  	49,090	[7]	2.34,28	51,426	[6]	100,516
7	van Veen, Meike          	LN1	NED	48,11  	48,110	[4]	2.37,35	52,450	[8]	100,560
8	Delfos, Anne Jane        	LSA	NED	52,42  	52,420	[10]	2.37,13	52,376	[7]	104,796
9	Veldhuis, Floor          	LSA	NED	54,06  	54,060	[11]	2.40,92	53,640	[9]	107,700
10	van de Kracht, Alina     	LN2	NED	50,85  	50,850	[8]	2.52,98	57,660	[11]	108,510
11	van Veen, Lana           	LN4	NED	56,06  	56,060	[12]	2.50,63	56,876	[10]	112,936
12	Veerman, Zao             	LSA	NED	1.09,08	69,080	[13]	4.01,63	80,543	[12]	149,623
	Wilms, Julia             	LN2	NED	51,60  	51,600	[9]	       		DNF	51,600

Sprint Women - Categorie C
	Name                     			500m   			1000m  			Total
1	Vogelaar, Simone         	LN4	NED	56,11  	56,110	[1]	1.57,43	58,715	[1]	114,825
2	Dissel, Jil              	LN4	NED	59,41  	59,410	[2]	2.00,13	60,065	[2]	119,475
3	van der Werf, Elli       	LSA	NED	59,52  	59,520	[3]	2.06,26	63,130	[6]	122,650
4	van Duinen, Iris         	LN2	NED	1.00,54	60,540	[4]	2.04,92	62,460	[5]	123,000
5	Michels, Femke           	LN2	NED	1.00,94	60,940	[5]	2.04,32	62,160	[4]	123,100
6	Elgersma, Maaike         	LN4	NED	1.02,45	62,450	[6]	2.03,89	61,945	[3]	124,395
7	Keemink, Sophie          	LN4	NED	1.06,64	66,640	[7]	2.22,46	71,230	[7]	137,870
	Zonneveld, Anna          	L?	NED	       		DNS	       		DNS	

Allround Men - Categorie A
	Name                     			500m 			1500m  			Total
1	Schrijver, Colin         	MN2	NED	37,90  	37,900	[1]	1.55,30	38,433	[1]	76,333
2	Verhoeff, Jan Hein       	MN4	NED	38,27  	38,270	[2]	1.58,08	39,360	[2]	77,630
3	Mudde, Menno             	MN4	NED	39,87  	39,870	[3]	1.58,12	39,373	[3]	79,243
4	Wiarda, Thomas           	MSA	NED	40,07  	40,070	[4]	2.00,11	40,036	[4]	80,106
5	Snoek, Rutger            	MSA	NED	40,13  	40,130	[5]	2.02,26	40,753	[8]	80,883
6	Veerman, Timon           	MSA	NED	40,78  	40,780	[7]	2.02,28	40,760	[9]	81,540
7	Kraaijeveld, Jelmer      	M30	NED	41,13  	41,130	[10]	2.01,70	40,566	[7]	81,696
8	Blom, Jules              	MN3	NED	40,97  	40,970	[9]	2.03,81	41,270	[10]	82,240
9	Boere, Remco (1996)      	MSA	NED	40,71  	40,710	[6]	2.04,94	41,646	[13]	82,356
10	Ullersma, Pieter         	MN2	NED	42,00  	42,000	[14]	2.01,60	40,533	[6]	82,533
11	van Welsenes, Erik       	MSA	NED	41,40  	41,400	[11]	2.04,05	41,350	[11]	82,750
12	Schaap, Robin            	MN2	NED	40,81  	40,810	[8]	2.08,78	42,926	[20]	83,736
13	Goudswaard, Jeroen       	MSA	NED	42,30  	42,300	[16]	2.04,60	41,533	[12]	83,833
14	Bellingwout, Joris       	MN4	NED	41,95  	41,950	[13]	2.06,44	42,146	[14]	84,096
15	Nijenhuis, Yoran         	MSA	NED	42,17  	42,170	[15]	2.07,00	42,333	[17]	84,503
16	Arkema, Jesse            	MN2	NED	43,02  	43,020	[19]	2.06,52	42,173	[15]	85,193
17	Claassen, Jesse          	MSA	NED	41,81  	41,810	[12]	2.10,52	43,506	[22]	85,316
18	Löwik, Emil              	MSA	NED	42,76  	42,760	[18]	2.08,38	42,793	[19]	85,553
19	Melenhorst, Swen         	MN1	NED	42,67  	42,670	[17]	2.09,09	43,030	[21]	85,700
20	Vernet, Lars             	MN1	NED	43,50  	43,500	[20]	2.06,69	42,230	[16]	85,730
21	van der Laan, Fedor      	MSA	NED	43,63  	43,630	[22]	2.08,00	42,666	[18]	86,296
22	Groen, Jacco             	MN4	NED	43,51  	43,510	[21]	2.14,02	44,673	[23]	88,183
	Landman, Wester          	MA2	NED	       		DQ	2.00,64	40,213	[5]	40,213

Allround Men - Categorie B
	Name                     			500m 			1500m  			Total
1	van den Eshof, Frank     	MSA	NED	41,24  	41,240	[1]	2.06,43	42,143	[2]	83,383
2	van Wijk, Jort           	MN1	NED	42,12  	42,120	[4]	2.04,82	41,606	[1]	83,726
3	Rijs, Maurice            	MSA	NED	41,48  	41,480	[2]	2.08,10	42,700	[4]	84,180
4	Zijlstra, Arthur         	MA2	NED	42,19  	42,190	[6]	2.07,83	42,610	[3]	84,800
5	Venderbosch, Marijn      	MSA	NED	42,14  	42,140	[5]	2.08,80	42,933	[6]	85,073
6	Ruijs, Jens              	MN1	NED	42,66  	42,660	[8]	2.08,36	42,786	[5]	85,446
7	Hendriksen, Loek         	MN1	NED	42,09  	42,090	[3]	2.11,16	43,720	[10]	85,810
8	Hoekstra, Rik (1998)     	MN4	NED	42,74  	42,740	[9]	2.09,59	43,196	[8]	85,936
9	Salverda, Tade           	MN3	NED	43,08  	43,080	[13]	2.10,20	43,400	[9]	86,480
10	Ravenhorst, Joris        	MSA	NED	42,61  	42,610	[7]	2.14,31	44,770	[13]	87,380
11	van de Velden, Persijn   	MN2	NED	42,99  	42,990	[12]	2.13,98	44,660	[12]	87,650
11	Reessink, Mark           	M30	NED	44,51  	44,510	[17]	2.09,42	43,140	[7]	87,650
13	Litjens, Hidde           	MN1	GER	44,00  	44,000	[15]	2.13,87	44,623	[11]	88,623
14	McCarthy, Rory           	MN1	IRL	42,90  	42,900	[10]	2.17,90	45,966	[15]	88,866
15	van der Wurff, Rik       	MSA	NED	44,04  	44,040	[16]	2.19,39	46,463	[16]	90,503
16	Cox, Jeroen              	MN1	NED	45,43  	45,430	[18]	2.15,66	45,220	[14]	90,650
17	Weening, Sybe            	MN1	NED	43,85  	43,850	[14]	2.24,27	48,090	[19]	91,940
18	Hulleman, Hugo           	MN4	NED	46,63  	46,630	[22]	2.20,15	46,716	[17]	93,346
19	Stevers, Joris           	MN4	NED	45,94  	45,940	[19]	2.22,69	47,563	[18]	93,503
20	Beiboer, Luitzen-Jan     	MSA	NED	46,42  	46,420	[20]	2.26,09	48,696	[20]	95,116
21	van der Grift, Stefan    	MSA	NED	46,42  	46,420	[20]	2.29,39	49,796	[22]	96,216
22	de Groot, Boris          	MN3	NED	47,66  	47,660	[25]	2.27,93	49,310	[21]	96,970
23	Rip, Friso               	MN4	NED	47,02  	47,020	[23]	2.30,19	50,063	[24]	97,083
24	Kussendrager, Jesper     	MN2	NED	47,88  	47,880	[26]	2.29,67	49,890	[23]	97,770
25	Kelderman, Wouter        	MN4	NED	48,98  	48,980	[27]	2.34,54	51,513	[25]	100,493
26	Meijer, Robin            	MSA	NED	51,63  	51,630	[28]	2.37,26	52,420	[26]	104,050
	Albers, Lucas            	MN3	NED	42,96  	42,960	[11]	       		DNF	42,960
	van der Zwaard, Martijn  	MSA	NED	47,35  	47,350	[24]	       		DQ	47,350
	Verseveldt, Bas          	MSA	NED	       		DNS	       		DNS	

Sprint Men - Categorie C
	Name                     			500m   			1000m  			Total
1	van den Akker, Roel      	MN1	NED	49,36  	49,360	[1]	1.38,20	49,100	[1]	98,460
2	Cho, Sung Hoon           	MSA	NED	50,98  	50,980	[2]	1.46,21	53,105	[3]	104,085
3	van de Brug, Robert-Jan  	MN3	NED	52,57  	52,570	[3]	1.49,46	54,730	[4]	107,300
4	Castelijns, Willem       	MN3	NED	55,31  	55,310	[4]	1.52,77	56,385	[6]	111,695
5	Venderbosch, Friso       	MN1	NED	55,51  	55,510	[5]	1.54,69	57,345	[7]	112,855
6	Huzen, Erwin             	M30	NED	56,97  	56,970	[6]	1.54,69	57,345	[7]	114,315
7	Blanken, Kaj             	M?	NED	1.01,44	61,440	[7]	1.50,18	55,090	[5]	116,530
	Lock, Timber             	M?	NED	       		DQ	1.40,73	50,365	[2]	50,365

            

Native Language Names