Open Haarlemse Kampioenschappen / IJsbeerfinale
Haarlem (NED)
29 February - 1 March 2020

Allround Ladies - Allround
	Name                         			500m 			1500m  			1000m  			3000m  			Total
	                             			29 Feb 			29 Feb 			1 Mar  			1 Mar  				
1	de Kruijk, Zus               	LB1	NED	46,21  	46,210	[2]	2.21,92	47,306	[1]	1.32,70	46,350	[1]	5.09,55	51,591	[1]	191,457
2	Könst, Demi                  	LB1	NED	45,87  	45,870	[1]	2.23,02	47,673	[2]	1.34,95	47,475	[2]	5.19,13	53,188	[3]	194,206
3	Roos, Sanne                  	LB1	NED	47,42  	47,420	[4]	2.27,41	49,136	[5]	1.36,41	48,205	[3]	5.21,92	53,653	[4]	198,414
4	Keur, Aranka                 	L35	NED	46,71  	46,710	[3]	2.27,10	49,033	[4]	1.37,24	48,620	[4]	5.30,57	55,095	[5]	199,458
5	Könst, Sandra                	L45	NED	50,06  	50,060	[8]	2.27,07	49,023	[3]	1.38,25	49,125	[5]	5.12,18	52,030	[2]	200,238
6	de Ree, Ciska                	L30	NED	49,32  	49,320	[6]	2.31,44	50,480	[6]	1.39,10	49,550	[6]	5.34,01	55,668	[6]	205,018
7	Overbosch, Renske            	LB1	NED	49,82  	49,820	[7]	2.31,70	50,566	[7]	1.42,09	51,045	[7]	5.35,09	55,848	[7]	207,279
8	van Vloten, Vera             	LB1	NED	49,25  	49,250	[5]	2.36,99	52,330	[8]	1.43,61	51,805	[8]	5.40,94	56,823	[8]	210,208
9	Haasnoot, Susan              	L40	NED	56,12  	56,120	[10]	2.49,26	56,420	[10]	1.55,79	57,895	[9]	5.59,91	59,985	[10]	230,420
	van Assema, Nienke           	LB2	NED	50,08  	50,080	[9]	2.40,15	53,383	[9]	       			       		DNS	103,463

Sprint Ladies - Sprint
	Name                         			500m 			1000m  			500m   			1000m  			Total
	                             			29 Feb 			29 Feb 			1 Mar  			1 Mar  				
1	van de Rhee, Sterre          	LB1	NED	43,25  	43,250	[1]	1.29,41	44,705	[2]	42,49  	42,490	[1]	1.27,27	43,635	[1]	174,080
2	Velthuijsen, Renata          	LSA	NED	43,54  	43,540	[2]	1.28,87	44,435	[1]	43,88  	43,880	[2]	1.27,78	43,890	[2]	175,745
3	van der Veer, Renske         	LB2	NED	48,24  	48,240	[4]	1.37,04	48,520	[3]	48,29  	48,290	[3]	1.37,10	48,550	[3]	193,600
4	Rijksbaron, Milou            	LB2	NED	48,16  	48,160	[3]	1.38,82	49,410	[4]	48,59  	48,590	[4]	1.37,87	48,935	[4]	195,095
	de Boer, Francisca           	LSA	NED	52,79  	52,790	[5]	1.51,26	55,630	[5]	       			       			108,420
	van Leeuwen-van Noort, Ramona	L50	NED	58,72  	58,720	[7]	       		DNF	58,65  	58,650	[7]	2.00,02	60,010	[6]	177,380
	Kikstra, Tjitske             	LB2	NED	57,37  	57,370	[6]	       		WDR	1.04,97	64,970	[8]	       		WDR	122,340
	Udo, Channa                  	LB1	NED	       		DNS	       		DNS	52,05  	52,050	[5]	1.49,30	54,650	[5]	106,700

Allround Ladies - IJsbeercup
	Name                         			500m 			1500m  			1000m  			3000m  			Total
	                             			29 Feb 			29 Feb 			1 Mar  			1 Mar  				
1	Dingjan, Lara                	LC2	NED	46,69  	46,690	[1]	2.25,30	48,433	[1]	1.35,25	47,625	[2]	5.11,61	51,935	[1]	194,683
2	de Graaf, Fenna              	LC1	NED	47,31  	47,310	[3]	2.29,55	49,850	[2]	1.34,60	47,300	[1]	5.26,96	54,493	[4]	198,953
3	de Bock, Lotte               	LC1	NED	47,25  	47,250	[2]	2.30,80	50,266	[3]	1.36,65	48,325	[3]	5.28,01	54,668	[6]	200,509
4	Könst, Anouk                 	LC1	NED	47,77  	47,770	[4]	2.34,63	51,543	[5]	1.36,81	48,405	[4]	5.25,26	54,210	[3]	201,928
5	Groeneveld, Julia            	LC1	NED	47,85  	47,850	[5]	2.31,06	50,353	[4]	1.39,34	49,670	[5]	5.27,25	54,541	[5]	202,414
6	Huizinga, Maerle             	LC2	NED	48,04  	48,040	[6]	2.37,89	52,630	[7]	1.40,25	50,125	[6]	5.39,95	56,658	[12]	207,453
7	Freeze, Sanne                	LC1	NED	48,97  	48,970	[10]	2.39,91	53,303	[9]	1.41,23	50,615	[9]	5.30,99	55,165	[7]	208,053
8	Weenink, Eeke Emilie         	LC2	NED	48,69  	48,690	[8]	2.40,87	53,623	[11]	1.40,82	50,410	[7]	5.39,63	56,605	[11]	209,328
9	Heijnen, Marit               	LC2	NED	50,03  	50,030	[11]	2.41,27	53,756	[14]	1.42,20	51,100	[11]	5.42,90	57,150	[13]	212,036
10	Mol, Carlijn                 	LC1	NED	52,07  	52,070	[16]	2.41,02	53,673	[12]	1.41,58	50,790	[10]	5.33,46	55,576	[8]	212,109
11	Kamphuis, Sterre             	LC2	NED	51,30  	51,300	[14]	2.39,33	53,110	[8]	1.45,40	52,700	[15]	5.38,07	56,345	[10]	213,455
12	Prenen, Mees                 	LC1	NED	51,29  	51,290	[13]	2.49,76	56,586	[19]	1.41,11	50,555	[8]	5.35,98	55,996	[9]	214,427
13	de Bruin, Merit              	LC1	NED	51,12  	51,120	[12]	2.40,15	53,383	[10]	1.42,86	51,430	[14]	5.52,53	58,755	[14]	214,688
14	Ganzinga, Sanne              	LC1	NED	48,80  	48,800	[9]	2.41,23	53,743	[13]	1.42,49	51,245	[12]	6.05,98	60,996	[17]	214,784
15	Aarsen, Roos                 	LC2	NED	52,00  	52,000	[15]	2.44,06	54,686	[16]	1.47,58	53,790	[17]	5.54,74	59,123	[15]	219,599
16	Koetsier, Els                	LC2	NED	52,50  	52,500	[18]	2.55,38	58,460	[21]	1.49,73	54,865	[18]	6.22,00	63,666	[20]	229,491
17	Kraan, Jasmijn               	LC1	NED	53,89  	53,890	[20]	2.53,94	57,980	[20]	1.51,66	55,830	[19]	6.14,48	62,413	[18]	230,113
18	de Ruyter, Rinske            	LC1	NED	54,97  	54,970	[21]	2.46,27	55,423	[17]	2.01,98	60,990	[21]	6.01,58	60,263	[16]	231,646
19	Krom, Eveline                	LC1	NED	57,00  	57,000	[23]	2.58,17	59,390	[22]	1.56,33	58,165	[20]	6.18,81	63,135	[19]	237,690
20	Verbeek, Annemijn            	LC1	NED	59,94  	59,940	[24]	3.18,94	66,313	[24]	2.20,04	70,020	[23]	7.19,69	73,281	[21]	269,554
	Nijman, Valerie              	LC1	NED	52,24  	52,240	[17]	2.42,76	54,253	[15]	1.42,83	51,415	[13]	       			157,908
	van den Heuvel, Sylvie       	LC2	NED	52,51  	52,510	[19]	2.49,66	56,553	[18]	1.47,24	53,620	[16]	       			162,683
	Ruissen, Tessa               	LC1	NED	56,26  	56,260	[22]	3.05,84	61,946	[23]	2.04,20	62,100	[22]	       			180,306
	Kosters, Jade                	LC1	NED	48,56  	48,560	[7]	2.36,69	52,230	[6]	       		DQ	5.24,22	54,036	[2]	154,826

Allround Men - Allround
	Name                         			500m 			1500m  			1000m  			3000m  			Total
	                             			29 Feb 			29 Feb 			1 Mar  			1 Mar  				
1	Koeleman, Jelle              	MB1	NED	40,59  	40,590	[3]	2.04,29	41,430	[1]	1.19,99	39,995	[2]	4.19,77	43,295	[1]	165,310
2	van Dijk, Mike               	MA2	NED	39,84  	39,840	[2]	2.05,24	41,746	[2]	1.20,27	40,135	[3]	4.37,77	46,295	[4]	168,016
3	Heijnen, Sven                	MA2	NED	38,99  	38,990	[1]	2.07,92	42,640	[3]	1.19,60	39,800	[1]	4.55,74	49,290	[10]	170,720
4	van Nobelen, Bob             	M35	NED	40,88  	40,880	[4]	2.09,76	43,253	[6]	1.23,52	41,760	[5]	4.35,42	45,903	[2]	171,796
5	Weenink, Abe Jan             	MB2	NED	41,87  	41,870	[6]	2.08,71	42,903	[5]	1.23,20	41,600	[4]	4.36,96	46,160	[3]	172,533
6	van het Kaar, Joost          	M40	NED	43,28  	43,280	[9]	2.13,47	44,490	[7]	1.26,37	43,185	[6]	4.44,28	47,380	[8]	178,335
7	van Dijk, Evert Jan          	M40	NED	44,26  	44,260	[11]	2.13,64	44,546	[8]	1.27,29	43,645	[7]	4.38,26	46,376	[5]	178,827
8	Wijte, Simon                 	M30	NED	44,09  	44,090	[10]	2.15,27	45,090	[10]	1.28,20	44,100	[8]	5.01,31	50,218	[13]	183,498
9	van Woesik, Floris           	M40	NED	45,18  	45,180	[13]	2.15,69	45,230	[11]	1.29,00	44,500	[10]	4.51,61	48,601	[9]	183,511
10	van der Slot, Wim            	M50	NED	46,14  	46,140	[17]	2.14,86	44,953	[9]	1.30,53	45,265	[11]	4.43,70	47,283	[7]	183,641
11	Kamper, Bastiaan             	MN2	NED	43,04  	43,040	[8]	2.15,83	45,276	[12]	1.28,21	44,105	[9]	5.11,90	51,983	[18]	184,404
12	Woudsma, Jorrit              	MN1	NED	44,77  	44,770	[12]	2.20,07	46,690	[16]	1.30,76	45,380	[12]	4.56,20	49,366	[11]	186,206
13	Teunisse, Mike               	M40	NED	45,71  	45,710	[15]	2.18,18	46,060	[14]	1.31,09	45,545	[13]	4.58,49	49,748	[12]	187,063
14	Baas, Cock                   	M55	NED	45,19  	45,190	[14]	2.20,39	46,796	[17]	1.33,89	46,945	[18]	5.06,23	51,038	[16]	189,969
15	Molenaar, Fred (1968)        	M50	NED	47,11  	47,110	[18]	2.22,76	47,586	[20]	1.31,85	45,925	[14]	5.04,48	50,746	[14]	191,367
16	Langeveld, Kees              	M60	NED	47,43  	47,430	[19]	2.19,85	46,616	[15]	1.32,69	46,345	[16]	5.10,85	51,808	[17]	192,199
17	Weenink, Johan               	M45	NED	45,82  	45,820	[16]	2.22,08	47,360	[19]	1.32,03	46,015	[15]	5.19,68	53,280	[22]	192,475
18	Zonneveld, Jaap              	MB2	NED	47,55  	47,550	[20]	2.21,61	47,203	[18]	1.33,56	46,780	[17]	5.14,39	52,398	[20]	193,931
19	Dijkstra, Jan Willem         	M50	NED	48,42  	48,420	[21]	2.23,39	47,796	[21]	1.35,43	47,715	[19]	5.14,35	52,391	[19]	196,322
20	van der Pol, Tjarko          	M35	NED	49,89  	49,890	[22]	2.29,01	49,670	[22]	1.40,55	50,275	[20]	5.27,57	54,595	[24]	204,430
21	Peters, Mark                 	M60	NED	50,95  	50,950	[23]	2.35,01	51,670	[23]	1.48,48	54,240	[21]	5.37,52	56,253	[27]	213,113
	de Kruijk, Maas              	MA1	NED	41,38  	41,380	[5]	2.07,92	42,640	[3]	       			       			84,020
	van Mulligen, Joeke          	MA1	NED	42,30  	42,300	[7]	2.16,62	45,540	[13]	       			       			87,840
	Altes, Willem Korthals       	M55	NED	       		DNS	       		DNS	       		DNS	       			

Sprint Men - Sprint
	Name                         			500m 			1000m  			500m 			1000m  			Total
	                             			29 Feb 			29 Feb 			1 Mar  			1 Mar  				
1	Kleijne, Luuk                	MSA	NED	40,12  	40,120	[1]	1.22,00	41,000	[1]	40,75  	40,750	[1]	1.21,18	40,590	[1]	162,460
2	Schrama, Ivar                	MB2	NED	41,01  	41,010	[2]	1.25,63	42,815	[2]	41,02  	41,020	[2]	1.24,62	42,310	[2]	167,155
3	de Vries, Daan (1987)        	M30	NED	42,78  	42,780	[3]	1.26,44	43,220	[3]	43,89  	43,890	[6]	1.28,11	44,055	[6]	173,945
4	Schouwenaar, Robert          	M50	NED	44,74  	44,740	[5]	1.27,85	43,925	[4]	43,95  	43,950	[7]	1.27,08	43,540	[4]	176,155
5	Hoogewerf, Lou               	M65	NED	53,34  	53,340	[7]	1.51,43	55,715	[7]	55,67  	55,670	[14]	1.53,16	56,580	[9]	221,305
	Heinis, Klaas                	MB2	NED	43,79  	43,790	[4]	1.29,36	44,680	[5]	       			       			88,470
	Schoenmaker, Leendert        	M45	NED	49,69  	49,690	[6]	1.43,75	51,875	[6]	       			       			101,565

Allround Men - IJsbeercup
	Name                         			500m   			1500m  			1000m  			3000m  			Total
	                             			29 Feb 			29 Feb 			1 Mar  			1 Mar  				
1	van der Ham, Freek           	MC2	NED	42,17  	42,170	[1]	2.10,18	43,393	[1]	1.23,48	41,740	[1]	4.29,69	44,948	[1]	172,251
2	Verdel, Tim                  	MC1	NED	44,62  	44,620	[3]	2.17,68	45,893	[2]	1.28,53	44,265	[4]	4.56,00	49,333	[4]	184,111
3	Bocxe, Stein                 	MC2	NED	45,39  	45,390	[4]	2.18,95	46,316	[3]	1.27,83	43,915	[2]	4.53,11	48,851	[3]	184,472
4	van Mieghem, Jesper          	MC2	NED	43,42  	43,420	[2]	2.20,13	46,710	[4]	1.30,18	45,090	[5]	5.01,00	50,166	[6]	185,386
5	Huizenga, Stefan             	MC1	NED	45,90  	45,900	[5]	2.21,49	47,163	[6]	1.30,99	45,495	[8]	4.48,70	48,116	[2]	186,674
6	Schouwenaar, Fred            	MC1	NED	45,96  	45,960	[7]	2.22,25	47,416	[7]	1.30,64	45,320	[6]	4.57,92	49,653	[5]	188,349
7	de Groot, Mik                	MC1	NED	45,94  	45,940	[6]	2.23,26	47,753	[8]	1.30,81	45,405	[7]	5.04,73	50,788	[7]	189,886
8	van der Slot, Jelmer         	MC1	NED	48,11  	48,110	[9]	2.35,96	51,986	[11]	1.38,85	49,425	[9]	5.25,56	54,260	[9]	203,781
9	van der Veer, Miel           	MC2	NED	1.16,68	76,680	[13]	2.20,90	46,966	[5]	1.28,23	44,115	[3]	5.06,79	51,131	[8]	218,892
10	Enzler, Otis                 	MC1	NED	52,63  	52,630	[11]	2.49,04	56,346	[12]	1.47,85	53,925	[12]	6.01,76	60,293	[11]	223,194
11	van Bakel, Toine             	MC1	NED	55,21  	55,210	[12]	2.58,20	59,400	[13]	1.54,80	57,400	[14]	6.22,05	63,675	[12]	235,685
	Adriaansen, Ivar             	MC2	NED	46,17  	46,170	[8]	2.24,19	48,063	[9]	       			       			94,233
	Braak, Bram                  	MC1	NED	50,89  	50,890	[10]	2.34,26	51,420	[10]	       			       			102,310
	Zwart, Sietse                	MC2	NED	       		WDR	       		WDR	1.43,07	51,535	[10]	       			51,535

            

Native Language Names