Inter Universitair Braga Sprintcup Tilburg
Tilburg (NED)
16 November 2019

Sprint Ladies - Groep A
	Name                     			500m 			500m 			1000m  			Total
1	Willemsen, Iris          	LN4	NED	43,74  	43,740	[1]	43,33  	43,330	[1]	1.28,01	44,005	[1]	131,075
2	van Loon, Kim            	LN2	NED	43,95  	43,950	[2]	43,45  	43,450	[2]	1.30,75	45,375	[3]	132,775
3	Jonker, Hanna            	LN4	NED	45,82  	45,820	[4]	44,78  	44,780	[3]	1.29,46	44,730	[2]	135,330
4	Messemaker, Esmée        	LN3	NED	45,76  	45,760	[3]	45,23  	45,230	[4]	1.35,92	47,960	[4]	138,950
5	Primavera, Alessandra    	LA2	NED	47,82  	47,820	[6]	47,64  	47,640	[5]	1.36,03	48,015	[5]	143,475
	Jansen, Frederieke       	LSA	NED	47,69  	47,690	[5]	48,59  	48,590	[6]	       		DNS	96,280

Sprint Ladies - Groep B
	Name                     			500m 			500m 			1000m  			Total
1	de Jong, Meike           	LSA	NED	47,33  	47,330	[2]	47,72  	47,720	[1]	1.35,27	47,635	[1]	142,685
2	van Rijn, Lisa           	LSA	NED	47,10  	47,100	[1]	48,15  	48,150	[3]	1.38,26	49,130	[4]	144,380
3	Schreurs, Ilse           	LN1	NED	47,74  	47,740	[3]	47,89  	47,890	[2]	1.40,08	50,040	[6]	145,670
4	van Rijswijk, Nicolle    	LN3	NED	48,50  	48,500	[5]	49,57  	49,570	[6]	1.37,49	48,745	[3]	146,815
5	Visser, Fenna (1997)     	LN3	NED	48,90  	48,900	[6]	48,76  	48,760	[4]	1.39,46	49,730	[5]	147,390
6	Paans, Anne-Linde        	LSA	NED	49,42  	49,420	[9]	49,20  	49,200	[5]	1.41,06	50,530	[7]	149,150
7	Weerts, Anke             	LSA	NED	49,22  	49,220	[7]	49,87  	49,870	[8]	1.41,09	50,545	[8]	149,635
8	Aarsen, Carlijn          	LA2	NED	49,37  	49,370	[8]	49,58  	49,580	[7]	1.42,11	51,055	[10]	150,005
9	Dekker, Else             	LSA	NED	49,80  	49,800	[10]	49,89  	49,890	[9]	1.41,52	50,760	[9]	150,450
10	Berendschot, Kaija       	LN2	NED	49,94  	49,940	[11]	50,61  	50,610	[10]	1.43,99	51,995	[12]	152,545
11	van 't Klooster, Mariska 	L?	NED	50,99  	50,990	[13]	51,42  	51,420	[11]	1.43,79	51,895	[11]	154,305
12	Hulshof, Emma            	LSA	NED	47,92  	47,920	[4]	59,91  	59,910	[15]	1.35,57	47,785	[2]	155,615
13	Linthorst, Mirte         	LN4	NED	50,94  	50,940	[12]	55,16  	55,160	[13]	1.49,84	54,920	[14]	161,020
14	Slinger, Natasja         	LN3	NED	53,22  	53,220	[14]	53,96  	53,960	[12]	1.48,52	54,260	[13]	161,440
15	van den Hove, Mariska    	LSA	NED	55,52  	55,520	[15]	55,27  	55,270	[14]	1.50,94	55,470	[15]	166,260

Sprint Ladies - Groep C
	Name                     			500m   			500m   			1000m  			Total
1	Buiten, Milanne          	LSA	NED	54,39  	54,390	[1]	54,86  	54,860	[1]	1.50,40	55,200	[1]	164,450
2	Vogelaar, Simone         	LN2	NED	56,64  	56,640	[2]	57,38  	57,380	[2]	2.00,68	60,340	[3]	174,360
3	Teeuwen, Paula           	LN2	NED	58,51  	58,510	[3]	59,90  	59,900	[3]	1.59,78	59,890	[2]	178,300
4	van Leersum, Anouk       	LN2	NED	1.17,08	77,080	[4]	1.14,00	74,000	[4]	2.34,42	77,210	[4]	228,290
5	van Leersum, Indra       	LN1	NED	1.23,88	83,880	[5]	1.22,14	82,140	[5]	3.11,93	95,965	[5]	261,985

Sprint Men - Groep A
	Name                     			500m 			500m 			1000m  			Total
1	van Reisen, Stan         	MN3	NED	39,66  	39,660	[1]	39,65  	39,650	[2]	1.18,99	39,495	[1]	118,805
2	Hulst, Bart              	MN4	NED	39,67  	39,670	[2]	39,49  	39,490	[1]	1.20,23	40,115	[2]	119,275
3	Vermist, Martijn         	MN1	NED	39,98  	39,980	[3]	40,07  	40,070	[3]	1.20,33	40,165	[3]	120,215
4	Kuin, Jurriën            	MN1	NED	40,74  	40,740	[4]	40,39  	40,390	[4]	1.21,41	40,705	[6]	121,835
5	Huijben, Teun            	MSA	NED	40,89  	40,890	[5]	41,19  	41,190	[6]	1.22,05	41,025	[7]	123,105
6	Kraaijeveld, Jelmer      	MSA	NED	41,63  	41,630	[8]	41,26  	41,260	[7]	1.22,05	41,025	[7]	123,915
7	Copier, Wessel           	MSA	NED	40,89  	40,890	[5]	41,74  	41,740	[9]	1.23,14	41,570	[9]	124,200
8	Hermans, Joost           	MSA	NED	42,23  	42,230	[11]	41,64  	41,640	[8]	1.21,21	40,605	[5]	124,475
9	Ruwiel, Tim              	MSA	NED	41,16  	41,160	[7]	40,92  	40,920	[5]	1.25,25	42,625	[13]	124,705
10	Westenberg, Jurjen       	MSA	NED	42,00  	42,000	[10]	42,29  	42,290	[13]	1.21,00	40,500	[4]	124,790
11	Oomen, Johannes          	MSA	NED	41,83  	41,830	[9]	41,99  	41,990	[11]	1.23,46	41,730	[10]	125,550
12	Boere, Remco (1996)      	MN4	NED	42,33  	42,330	[12]	42,05  	42,050	[12]	1.25,12	42,560	[12]	126,940
13	Snoek, Rutger            	MSA	NED	42,68  	42,680	[13]	42,60  	42,600	[14]	1.25,90	42,950	[14]	128,230
14	Goudswaard, Jeroen       	MSA	NED	44,09  	44,090	[14]	44,42  	44,420	[15]	1.28,80	44,400	[15]	132,910
	Asser, Joey              	MSA	NED	       		DQ	41,81  	41,810	[10]	1.23,52	41,760	[11]	83,570

Sprint Men - Groep B
	Name                     			500m 			500m   			1000m  			Total
1	van der Meer, Anne Sietze	MSA	NED	42,24  	42,240	[3]	42,03  	42,030	[1]	1.24,83	42,415	[1]	126,685
2	van Ooijen, Jacob        	MSA	NED	42,23  	42,230	[2]	42,12  	42,120	[2]	1.25,63	42,815	[3]	127,165
3	Oostra, Roel             	MN2	NED	42,05  	42,050	[1]	42,14  	42,140	[3]	1.26,81	43,405	[5]	127,595
4	Melenhorst, Swen         	MA1	NED	43,30  	43,300	[5]	43,75  	43,750	[9]	1.25,17	42,585	[2]	129,635
5	Rijs, Maurice            	MSA	NED	43,42  	43,420	[6]	42,93  	42,930	[5]	1.27,66	43,830	[8]	130,180
6	van Donselaar, Kevin     	MN4	NED	42,66  	42,660	[4]	43,10  	43,100	[6]	1.29,43	44,715	[12]	130,475
7	van Son, Jesse           	MN4	NED	43,50  	43,500	[7]	42,85  	42,850	[4]	1.28,81	44,405	[11]	130,755
8	van de Beek, Hidde       	MSA	NED	44,21  	44,210	[11]	43,30  	43,300	[7]	1.27,37	43,685	[7]	131,195
9	Middelhuis, Stijn        	MN4	NED	43,79  	43,790	[8]	44,13  	44,130	[12]	1.26,63	43,315	[4]	131,235
10	Ravenhorst, Joris        	MN4	NED	43,92  	43,920	[9]	43,98  	43,980	[11]	1.29,58	44,790	[14]	132,690
11	Reessink, Mark           	MSA	NED	45,44  	45,440	[14]	45,38  	45,380	[15]	1.27,29	43,645	[6]	134,465
12	Eikelenboom, Daniël      	MSA	NED	43,96  	43,960	[10]	45,23  	45,230	[14]	1.30,63	45,315	[16]	134,505
13	Oude Nijeweme, Max       	MA2	NED	44,99  	44,990	[13]	44,94  	44,940	[13]	1.30,34	45,170	[15]	135,100
14	Koekkoek, Aron           	MN4	NED	55,44  	55,440	[21]	43,72  	43,720	[8]	1.29,51	44,755	[13]	143,915
15	Dreef, Mannes            	MSA	NED	49,12  	49,120	[18]	47,75  	47,750	[18]	1.35,07	47,535	[17]	144,405
16	Koster, Tom              	MN3	NED	48,71  	48,710	[17]	47,58  	47,580	[17]	1.37,59	48,795	[19]	145,085
17	van der Grift, Stefan    	MN3	NED	48,50  	48,500	[16]	48,58  	48,580	[20]	1.37,70	48,850	[20]	145,930
18	Harmsen, Jannick         	MSA	NED	49,41  	49,410	[19]	48,57  	48,570	[19]	1.36,90	48,450	[18]	146,430
19	de Vries, Robin          	MSA	NED	50,56  	50,560	[20]	49,89  	49,890	[21]	1.40,39	50,195	[21]	150,645
20	Groen, Jacco             	MN2	NED	44,78  	44,780	[12]	1.02,97	62,970	[22]	1.28,44	44,220	[9]	151,970
	Geerligs, Jeroen         	MSA	NED	       		DNS	43,82  	43,820	[10]	1.28,75	44,375	[10]	88,195
	Top, Gert                	MSA	NED	47,19  	47,190	[15]	47,01  	47,010	[16]	       		DNS	94,200

Sprint Men - Groep C
	Name                     			500m   			500m   			1000m  			Total
1	Bos, Aucke               	MN4	NED	47,06  	47,060	[1]	46,92  	46,920	[1]	1.35,85	47,925	[1]	141,905
2	Blom, Sjors              	MN2	NED	49,80  	49,800	[2]	48,97  	48,970	[2]	1.42,77	51,385	[3]	150,155
3	Bloemen, Oliver          	MN2	NED	52,57  	52,570	[4]	49,66  	49,660	[3]	1.39,02	49,510	[2]	151,740
4	Visser, Stijn            	MN3	NED	50,62  	50,620	[3]	51,21  	51,210	[4]	1.45,82	52,910	[4]	154,740
5	de Groot, Boris          	MN1	NED	54,32  	54,320	[6]	54,10  	54,100	[5]	1.55,94	57,970	[5]	166,390
6	Bakker, Menno (2)        	M?	NED	57,97  	57,970	[7]	57,17  	57,170	[6]	2.01,35	60,675	[7]	175,815
7	Maas Geesteranus, Tim    	MN1	NED	54,26  	54,260	[5]	1.07,42	67,420	[9]	1.57,37	58,685	[6]	180,365
8	Groothuis, Sjoerd        	MN4	NED	59,85  	59,850	[8]	1.00,13	60,130	[7]	2.32,29	76,145	[9]	196,125
9	Garritzen, Jan           	MN4	NED	1.17,30	77,300	[9]	1.01,10	61,100	[8]	2.05,63	62,815	[8]	201,215

            

Native Language Names