Districtskampioenschap Junioren in Hoorn
Hoorn (NED)
2 March 2019

Allround Ladies - Junioren A
	Name                   			500m 			1500m  			Total
1	Paul, Mirthe           	LA1	NED	43,90  	43,900	[1]	2.22,04	47,346	[2]	91,246
2	Zuiderduin, Sosha      	LA1	NED	45,20  	45,200	[2]	2.19,62	46,540	[1]	91,740
3	Hoogenboom, Iris       	LA2	NED	49,30  	49,300	[3]	2.43,99	54,663	[3]	103,963
4	Butter, Iris           	LA1	NED	52,03  	52,030	[4]	2.46,82	55,606	[4]	107,636
	Vermeulen, Romy        	LA1	NED	       		DNS	       		DNS	

Allround Ladies - Junioren B
	Name                   			500m 			1500m  			Total
1	Koot, Rianne           	LB2	NED	45,75  	45,750	[1]	2.24,83	48,276	[1]	94,026
2	Butter, Milou          	LB2	NED	45,92  	45,920	[2]	2.28,94	49,646	[3]	95,566
3	van Schie, Tessa       	LB2	NED	47,19  	47,190	[5]	2.25,18	48,393	[2]	95,583
4	Zwetsloot, Mijke       	LB1	NED	46,06  	46,060	[3]	2.32,53	50,843	[5]	96,903
5	van der Spek, Marije   	LB1	NED	47,69  	47,690	[7]	2.29,58	49,860	[4]	97,550
6	Heemskerk, Avery       	LB1	NED	46,60  	46,600	[4]	2.38,27	52,756	[9]	99,356
7	Koek, Kely             	LB2	NED	47,52  	47,520	[6]	2.35,94	51,980	[8]	99,500
8	Akerboom, Suus         	LB1	NED	49,70  	49,700	[9]	2.34,46	51,486	[6]	101,186
9	Fredrikze, Nikita      	LB2	NED	50,57  	50,570	[10]	2.35,88	51,960	[7]	102,530
10	Duineveld, Mendy       	LB1	NED	49,20  	49,200	[8]	2.41,76	53,920	[10]	103,120
11	Tukker, Meike          	LB2	NED	50,84  	50,840	[11]	2.44,38	54,793	[11]	105,633
	Klavert-Onnen, Eva     	LB2	NED	       		DNS	       		DNS	
	van Rijn, Ronja        	LB1	NED	       		DNS	       		DNS	

Sprint Ladies - Junioren C
	Name                   			500m 			1000m  			Total
1	Kraaijeveld, Sophie    	LC2	NED	45,03  	45,030	[1]	1.27,59	43,795	[1]	88,825
2	de Blois, June         	LC1	NED	45,45  	45,450	[2]	1.32,52	46,260	[2]	91,710
3	Blaauw, Shelley        	LC1	NED	46,07  	46,070	[3]	1.34,67	47,335	[3]	93,405
4	van Klink, FĂ©line      	LC1	NED	46,99  	46,990	[5]	1.35,06	47,530	[4]	94,520
5	van Santen, Guusje     	LC1	NED	47,04  	47,040	[6]	1.35,66	47,830	[5]	94,870
6	Linssen, Laura         	LC1	NED	46,20  	46,200	[4]	1.37,86	48,930	[7]	95,130
7	de Jong, Indy          	LC2	NED	48,24  	48,240	[7]	1.36,41	48,205	[6]	96,445
8	Obdam, Anouk           	LC2	NED	49,14  	49,140	[8]	1.39,92	49,960	[8]	99,100
9	de Roos, Joelle        	LC1	NED	49,93  	49,930	[9]	1.48,23	54,115	[9]	104,045
10	Hogenboom, Famke       	LC1	NED	52,32  	52,320	[10]	1.48,76	54,380	[10]	106,700
11	Koek, Ruby             	LC2	NED	52,85  	52,850	[11]	1.49,21	54,605	[11]	107,455
12	Zegers, Tessa          	LC1	NED	53,31  	53,310	[12]	1.49,72	54,860	[12]	108,170
	van Dooren, Fien       	LC2	NED	       		DNS	       		DNS	

Allround Men - Junioren A
	Name                   			500m 			1500m  			Total
1	Verhagen, Pim          	MA2	NED	39,14  	39,140	[1]	2.00,29	40,096	[1]	79,236
2	Langemaire, Remco      	MA1	NED	39,58  	39,580	[3]	2.00,74	40,246	[2]	79,826
3	Verheij, Jarno         	MA1	NED	39,49  	39,490	[2]	2.01,55	40,516	[3]	80,006
4	van Rijn, Jelle        	MA2	NED	39,89  	39,890	[4]	2.03,45	41,150	[4]	81,040
5	van Randeraat, Ruben   	MA1	NED	39,89  	39,890	[4]	2.03,48	41,160	[5]	81,050
6	Hoogendoorn, Sander    	MA1	NED	40,09  	40,090	[6]	2.09,78	43,260	[6]	83,350
7	Kleijbeuker, Swen      	MA1	NED	40,60  	40,600	[7]	2.17,23	45,743	[9]	86,343
8	Vlagsma, Niels         	MA2	NED	42,37  	42,370	[8]	2.16,30	45,433	[8]	87,803
9	de Boer, Jort          	MA1	NED	43,25  	43,250	[9]	2.15,14	45,046	[7]	88,296
	Seegers, Conor         	MA1	NED	       		DNS	       		DNS	

Allround Men - Junioren B
	Name                   			500m 			1500m  			Total
1	Tettero, Sjors         	MB1	NED	39,30  	39,300	[1]	2.04,35	41,450	[2]	80,750
2	Springer, Stan         	MB2	NED	40,03  	40,030	[2]	2.03,24	41,080	[1]	81,110
3	Leltz, Tom             	MB2	NED	40,16  	40,160	[3]	2.06,64	42,213	[3]	82,373
4	van Atten, Henk        	MB1	NED	40,46  	40,460	[4]	2.06,96	42,320	[4]	82,780
5	van der Lans, Erben    	MB2	NED	41,59  	41,590	[5]	2.17,05	45,683	[6]	87,273
6	Bennis, Freek          	MB2	NED	42,82  	42,820	[6]	2.14,20	44,733	[5]	87,553
7	Blonk, Joost (2003)    	MB1	NED	43,36  	43,360	[7]	2.21,24	47,080	[7]	90,440
8	Dungelmann, Guus       	MB1	NED	43,98  	43,980	[8]	2.23,88	47,960	[8]	91,940
9	Schrama, Sydo          	MB1	NED	47,22  	47,220	[9]	2.24,73	48,243	[9]	95,463
10	Gringold, Boaz         	MB2	NED	47,79  	47,790	[10]	2.35,52	51,840	[10]	99,630

Sprint Men - Junioren C
	Name                   			500m 			1000m  			Total
1	Dielissen, Ward        	MC1	NED	40,83  	40,830	[1]	1.23,16	41,580	[1]	82,410
2	van Bostelen, Thijs    	MC1	NED	43,93  	43,930	[2]	1.27,14	43,570	[2]	87,500
3	de Haas, Wessel        	MC2	NED	44,13  	44,130	[3]	1.30,85	45,425	[3]	89,555
4	Fredrikze, Luka        	MC2	NED	44,35  	44,350	[4]	1.31,68	45,840	[4]	90,190
5	van Deursen, Joes      	MC2	NED	45,07  	45,070	[5]	1.32,85	46,425	[5]	91,495
6	Duivenvoorden, Cas     	MC1	NED	45,56  	45,560	[7]	1.33,65	46,825	[6]	92,385
7	Dongelmans, Siem       	MC1	NED	46,14  	46,140	[8]	1.33,75	46,875	[7]	93,015
8	Jansen, Duco           	MC1	NED	45,50  	45,500	[6]	1.35,18	47,590	[8]	93,090
9	van Gorkom, Tim        	MC2	NED	48,98  	48,980	[9]	1.40,76	50,380	[9]	99,360
10	van der Meulen, Lucas  	MC1	NED	50,13  	50,130	[10]	1.43,28	51,640	[11]	101,770
11	Vlagsma, Roel          	MC2	NED	50,35  	50,350	[11]	1.45,75	52,875	[12]	103,225
12	Heemskerk, Bart        	MC2	NED	56,37  	56,370	[12]	1.42,28	51,140	[10]	107,510

            

Native Language Names