Leeuwarden (NED) Top 20 2020-2021

100m Men

1 12,03 Niek BIJMA MYA NED NED Elfstedenhal Gewestelijke Wedstrijd Alle Cat.
Leeuwarden (NED) 11 October 2020
2 12,04 Berend LANGE MYA NED NED Elfstedenhal Gewestelijke Wedstrijd Alle Cat.
Leeuwarden (NED) 11 October 2020
3 12,23 Sybren KAMSTRA MB2 NED NED Elfstedenhal Gewestelijke Wedstrijd Alle Cat.
Leeuwarden (NED) 11 October 2020
4 12,69 Tsjerk van der MEER MYA NED NED Elfstedenhal Gewestelijke Wedstrijd Alle Cat.
Leeuwarden (NED) 11 October 2020
5 12,85 Jan-Hendrik HOEKSTRA MYA NED NED Elfstedenhal Gewestelijke Wedstrijd Alle Cat.
Leeuwarden (NED) 11 October 2020
6 13,16 Jente KIWIET MYB NED NED Elfstedenhal Gewestelijke Wedstrijd Alle Cat.
Leeuwarden (NED) 11 October 2020
7 13,22 Mart SYPERSMA MYB NED NED Elfstedenhal Gewestelijke Wedstrijd Alle Cat.
Leeuwarden (NED) 11 October 2020
8 13,43 Melle van der ZEE MYB NED NED Elfstedenhal Gewestelijke Wedstrijd Alle Cat.
Leeuwarden (NED) 11 October 2020
9 13,44 Mats WESTRA (2) MYB NED NED Elfstedenhal Gewestelijke Wedstrijd Alle Cat.
Leeuwarden (NED) 11 October 2020
10 13,47 Colin de VELDE MYC NED NED Elfstedenhal Gewestelijke Wedstrijd Alle Cat.
Leeuwarden (NED) 11 October 2020
Kelvin GJALTEMA MYB NED NED Elfstedenhal Gewestelijke Wedstrijd Alle Cat.
Leeuwarden (NED) 11 October 2020
Wester van der HEIDE MYB NED NED Elfstedenhal Gewestelijke Wedstrijd Alle Cat.
Leeuwarden (NED) 11 October 2020
13 13,55 Bauke Gerben KALSBEEK MYB NED NED Elfstedenhal Gewestelijke Wedstrijd Alle Cat.
Leeuwarden (NED) 11 October 2020
14 13,62 Jelmer TASMA MYC NED NED Elfstedenhal Gewestelijke Wedstrijd Alle Cat.
Leeuwarden (NED) 11 October 2020
15 13,63 Lars DIJCK MYC NED NED Elfstedenhal Gewestelijke Wedstrijd Alle Cat.
Leeuwarden (NED) 11 October 2020
16 13,64 Sverre BAKKER MYB NED NED Elfstedenhal Gewestelijke Wedstrijd Alle Cat.
Leeuwarden (NED) 11 October 2020
17 13,71 Niels van der WEIJ MYA NED NED Elfstedenhal Gewestelijke Wedstrijd Alle Cat.
Leeuwarden (NED) 11 October 2020
18 13,82 Tijmen KIWIET MYB NED NED Elfstedenhal Gewestelijke Wedstrijd Alle Cat.
Leeuwarden (NED) 11 October 2020
19 14,06 Tijn BIJMA MYC NED NED Elfstedenhal Gewestelijke Wedstrijd Alle Cat.
Leeuwarden (NED) 11 October 2020
20 14,07 Anton BOERSMA MYD NED NED Elfstedenhal Gewestelijke Wedstrijd Alle Cat.
Leeuwarden (NED) 11 October 2020

Native Language Names