1 |
41,27 |
|
Kim TALSMA
|
LA2 |
|
NED |
Rabo Holland Cup 4 / Gruno Bokaal / Zilveren Schaats
|
Groningen (NED)
|
11 January 2020 |
2 |
41,42 |
|
Leeyen HARTEVELD
|
LSA |
|
NED |
Klassecompetitie #1
|
Groningen (NED)
|
2 November 2019 |
3 |
41,43 |
|
Emma KANT
|
LA2 |
|
NED |
Landelijke Selectiewedstrijd NK Sprint Jun. A
|
Groningen (NED)
|
30 November 2019 |
4 |
41,47 |
|
Leonie BATS
|
LA1 |
|
NED |
Klassecompetitie #2
|
Groningen (NED)
|
23 November 2019 |
5 |
41,52 |
|
Paulien VERHAAR
|
LN1 |
|
NED |
Rabo Holland Cup 4 / Gruno Bokaal / Zilveren Schaats
|
Groningen (NED)
|
11 January 2020 |
6 |
41,64 |
|
Marit STEUNENBERG
|
LN3 |
|
NED |
Rabo Holland Cup 4 / Gruno Bokaal / Zilveren Schaats
|
Groningen (NED)
|
11 January 2020 |
7 |
41,67 |
|
Reina ANEMA
|
LSA |
|
NED |
Rabo Holland Cup 4 / Gruno Bokaal / Zilveren Schaats
|
Groningen (NED)
|
11 January 2020 |
8 |
41,76 |
|
Henny de VRIES
|
LA1 |
|
NED |
Landelijke Selectiewedstrijd NK Sprint Jun. A
|
Groningen (NED)
|
30 November 2019 |
9 |
41,79 |
|
Sanne in 't HOF
|
LN3 |
|
NED |
Rabo Holland Cup 4 / Gruno Bokaal / Zilveren Schaats
|
Groningen (NED)
|
11 January 2020 |
10 |
41,89 |
|
Anna BOERSMA
|
LA2 |
|
NED |
Landelijke Selectiewedstrijd NK Sprint Jun. A
|
Groningen (NED)
|
30 November 2019 |
11 |
41,93 |
|
Britt de BOER
|
LN2 |
|
NED |
NSK Sprint 2020
|
Groningen (NED)
|
19 January 2020 |
12 |
42,01 |
|
Muriël MEIJER (1999)
|
LN2 |
|
NED |
Rabo Holland Cup 4 / Gruno Bokaal / Zilveren Schaats
|
Groningen (NED)
|
11 January 2020 |
13 |
42,07 |
|
Nienke KLEINSMAN
|
LSA |
|
NED |
Rabo Holland Cup 4 / Gruno Bokaal / Zilveren Schaats
|
Groningen (NED)
|
11 January 2020 |
14 |
42,16 |
|
Anne PLAT
|
LN1 |
|
NED |
Klassecompetitie #3
|
Groningen (NED)
|
7 December 2019 |
15 |
42,22 |
|
Ruth BALVERT
|
LA2 |
|
NED |
Landelijke Selectiewedstrijd NK Sprint Jun. A
|
Groningen (NED)
|
30 November 2019 |
16 |
42,27 |
|
Merel CONIJN
|
LA1 |
|
NED |
Rabo Holland Cup 4 / Gruno Bokaal / Zilveren Schaats
|
Groningen (NED)
|
11 January 2020 |
17 |
42,28 |
|
Ariane SMIT
|
LN4 |
|
NED |
Rabo Holland Cup 4 / Gruno Bokaal / Zilveren Schaats
|
Groningen (NED)
|
11 January 2020 |
18 |
42,29 |
|
Jildou HOEKSTRA
|
LB1 |
|
NED |
Regio NO Sel. NK Allround Jun. B (Groningen / Deventer)
|
Groningen (NED)
|
4 January 2020 |
19 |
42,34 |
PR |
Jade GROENEWOUD
|
LB1 |
|
NED |
Kardingebokaal
|
Groningen (NED)
|
23 November 2019 |
|
|
|
Berit HUITING
|
LA1 |
|
NED |
Landelijke Selectiewedstrijd NK Sprint Jun. A
|
Groningen (NED)
|
30 November 2019 |
|
|
|
Roos MARKUS
|
LA2 |
|
NED |
Rabo Holland Cup 4 / Gruno Bokaal / Zilveren Schaats
|
Groningen (NED)
|
11 January 2020 |