Chelyabinsk-Inga (RUS) Top 20 2019-2020

500m Men

1 39,37 Ruslan SAFIN Руслан Сафин MB2 RUS RUS Interregional Competition - A.V. Beloglazov Prize
Chelyabinsk-Inga (RUS) 22 December 2019
2 39,92 Egor SHOROKHOV Егор Шорохов MB2 RUS RUS Sports School No. 1 Championships - Junior B/C Первенство СШОР №1 по Конькобежному Спорту
Chelyabinsk-Inga (RUS) 8 February 2020
3 40,21 Maksim KORNAUKHOV Максим Корнаухов MB2 RUS RUS Sports School No. 1 Championships - Junior B/C Первенство СШОР №1 по Конькобежному Спорту
Chelyabinsk-Inga (RUS) 8 February 2020
4 40,26 Matvej TUMANOV Матвей Туманов MA1 RUS RUS Interregional Competition - A.V. Beloglazov Prize
Chelyabinsk-Inga (RUS) 22 December 2019
5 40,35 Sergej NALIVAJKO Сергей Наливайко MB1 RUS RUS Interregional Competition - A.V. Beloglazov Prize
Chelyabinsk-Inga (RUS) 22 December 2019
6 40,46 Semen POLISHHUK Семен Полищук MA1 RUS RUS Interregional Competition - A.V. Beloglazov Prize
Chelyabinsk-Inga (RUS) 22 December 2019
7 40,90 Aleksandr CHERNECZOV Александр Чернецов MC2 RUS RUS Sports School No. 1 Championships - Junior B/C Первенство СШОР №1 по Конькобежному Спорту
Chelyabinsk-Inga (RUS) 8 February 2020
8 40,93 Aleksej KHARCHIKOV Алексей Харчиков MB2 RUS RUS Vladimir Shumkov Memorial Соревнования по Конькобежному Спорту Посвященные Памяти Тренера Шумкова Владимира Александровича
Chelyabinsk-Inga (RUS) 28 December 2019
9 41,11 Vladislav LUNEGOV Владислав Лунегов MB2 RUS RUS Interregional Competition - A.V. Beloglazov Prize
Chelyabinsk-Inga (RUS) 22 December 2019
10 41,18 Pavel KAZYMIN Павел Казымин MA2 RUS RUS Interregional Competition - A.V. Beloglazov Prize
Chelyabinsk-Inga (RUS) 22 December 2019
11 41,28 Gleb ZABOLOTSKIKH Глеб Заболотских MB1 RUS RUS Vladimir Shumkov Memorial Соревнования по Конькобежному Спорту Посвященные Памяти Тренера Шумкова Владимира Александровича
Chelyabinsk-Inga (RUS) 28 December 2019
12 41,54 Andrej ZENIN Андрей Зенин MB1 RUS RUS Interregional Competition - A.V. Beloglazov Prize
Chelyabinsk-Inga (RUS) 22 December 2019
13 41,57 Danila MININ Данила Минин MB1 RUS RUS Sports School No. 1 Championships - Junior B/C Первенство СШОР №1 по Конькобежному Спорту
Chelyabinsk-Inga (RUS) 8 February 2020
14 41,67 Vladimir ARTEBYAKIN Владимир Артебякин MB1 RUS RUS Interregional Competition - A.V. Beloglazov Prize
Chelyabinsk-Inga (RUS) 22 December 2019
Albert ISMAGILOV Альберт Исмагилов MB1 RUS RUS Sports School No. 1 Championships - Junior B/C Первенство СШОР №1 по Конькобежному Спорту
Chelyabinsk-Inga (RUS) 8 February 2020
16 41,81 Evgenij VAGNER Евгений Вагнер MB2 RUS RUS Interregional Competition - A.V. Beloglazov Prize
Chelyabinsk-Inga (RUS) 22 December 2019
17 41,96 Pavel TYUSHHANOV Павел Тющанов MC1 RUS RUS Sports School No. 1 Championships - Junior B/C Первенство СШОР №1 по Конькобежному Спорту
Chelyabinsk-Inga (RUS) 8 February 2020
18 42,07 Artemij DOROFEEV Артемий Дорофеев MB2 RUS RUS Interregional Competition - A.V. Beloglazov Prize
Chelyabinsk-Inga (RUS) 22 December 2019
19 42,18 Denis KUZMICHEV Денис Кузьмичев MC2 RUS RUS Sports School No. 1 Championships - Junior B/C Первенство СШОР №1 по Конькобежному Спорту
Chelyabinsk-Inga (RUS) 8 February 2020
20 42,27 Lev TERESHHENKO Лев Терещенко MB2 RUS RUS Interregional Competition - A.V. Beloglazov Prize
Chelyabinsk-Inga (RUS) 22 December 2019

Native Language Names