Chelyabinsk-Inga (RUS) Top 20 2019-2020

1500m Men

1 2.11,69 Danila MININ Данила Минин MB1 RUS RUS Sports School No. 1 Championships - Junior B/C Первенство СШОР №1 по Конькобежному Спорту
Chelyabinsk-Inga (RUS) 9 February 2020
2 2.13,04 Pavel TYUSHHANOV Павел Тющанов MC1 RUS RUS Sports School No. 1 Championships - Junior B/C Первенство СШОР №1 по Конькобежному Спорту
Chelyabinsk-Inga (RUS) 8 February 2020
3 2.14,25 Albert ISMAGILOV Альберт Исмагилов MB1 RUS RUS Sports School No. 1 Championships - Junior B/C Первенство СШОР №1 по Конькобежному Спорту
Chelyabinsk-Inga (RUS) 9 February 2020
4 2.14,29 Gleb SIZYURIN Глеб Сизюрин MC2 RUS RUS Sports School No. 1 Championships - Junior B/C Первенство СШОР №1 по Конькобежному Спорту
Chelyabinsk-Inga (RUS) 8 February 2020
5 2.14,62 Konstantin ZYKOV Константин Зыков MC1 RUS RUS Sports School No. 1 Championships - Junior B/C Первенство СШОР №1 по Конькобежному Спорту
Chelyabinsk-Inga (RUS) 8 February 2020
6 2.15,41 Vyacheslav AKHMETSHIN Вячеслав Ахметшин MB2 RUS RUS Sports School No. 1 Championships - Junior B/C Первенство СШОР №1 по Конькобежному Спорту
Chelyabinsk-Inga (RUS) 9 February 2020
7 2.18,55 Denis KUZMICHEV Денис Кузьмичев MC2 RUS RUS Sports School No. 1 Championships - Junior B/C Первенство СШОР №1 по Конькобежному Спорту
Chelyabinsk-Inga (RUS) 8 February 2020
8 2.18,69 Maksim BARANNIKOV Максим Баранников MB2 RUS RUS Sports School No. 1 Championships - Junior B/C Первенство СШОР №1 по Конькобежному Спорту
Chelyabinsk-Inga (RUS) 9 February 2020
9 2.21,96 Matvej STARIKOV Матвей Стариков MC2 RUS RUS Sports School No. 1 Championships - Junior B/C Первенство СШОР №1 по Конькобежному Спорту
Chelyabinsk-Inga (RUS) 8 February 2020
10 2.24,53 Andrej MASALOVICH Андрей Масалович MC2 RUS RUS Sports School No. 1 Championships - Junior B/C Первенство СШОР №1 по Конькобежному Спорту
Chelyabinsk-Inga (RUS) 8 February 2020
11 2.25,74 Andrej ALENICHKIN Андрей Аленичкин MC1 RUS RUS Sports School No. 1 Championships - Junior B/C Первенство СШОР №1 по Конькобежному Спорту
Chelyabinsk-Inga (RUS) 8 February 2020
12 2.26,33 Damil NIZAMOV Дамиль Низамов MC2 RUS RUS Sports School No. 1 Championships - Junior B/C Первенство СШОР №1 по Конькобежному Спорту
Chelyabinsk-Inga (RUS) 8 February 2020
13 2.27,77 Ivan SMIRNOV (2004) Иван Смирнов MC2 RUS RUS Sports School No. 1 Championships - Junior B/C Первенство СШОР №1 по Конькобежному Спорту
Chelyabinsk-Inga (RUS) 8 February 2020
14 2.28,69 Vladislav YANVARCEV Владислав Январцев MC2 RUS RUS Sports School No. 1 Championships - Junior B/C Первенство СШОР №1 по Конькобежному Спорту
Chelyabinsk-Inga (RUS) 8 February 2020
15 2.29,51 Dmitrij SIZIKOV Дмитрий Сизиков MC2 RUS RUS Sports School No. 1 Championships - Junior B/C Первенство СШОР №1 по Конькобежному Спорту
Chelyabinsk-Inga (RUS) 8 February 2020
16 2.30,13 PR Egor ROMANOV Егор Романов MB1 RUS RUS Sports School No. 1 Championships - Junior B/C Первенство СШОР №1 по Конькобежному Спорту
Chelyabinsk-Inga (RUS) 9 February 2020
17 2.30,27 Artyom KURMYGIN Артём Курмыгин MB1 RUS RUS Sports School No. 1 Championships - Junior B/C Первенство СШОР №1 по Конькобежному Спорту
Chelyabinsk-Inga (RUS) 9 February 2020
18 2.31,65 Ilya BOGDANOV (2004) Илья Богданов MC2 RUS RUS Sports School No. 1 Championships - Junior B/C Первенство СШОР №1 по Конькобежному Спорту
Chelyabinsk-Inga (RUS) 8 February 2020
19 2.31,79 Zakhar ANTONOV Захар Антонов MC1 RUS RUS Sports School No. 1 Championships - Junior B/C Первенство СШОР №1 по Конькобежному Спорту
Chelyabinsk-Inga (RUS) 8 February 2020
20 2.33,28 Denis EREMEEV (2004) Денис Еремеев MB1 RUS RUS Sports School No. 1 Championships - Junior B/C Первенство СШОР №1 по Конькобежному Спорту
Chelyabinsk-Inga (RUS) 9 February 2020

Native Language Names