Enschede (NED) Top 20 2019-2020

3000m Ladies

1 4.15,16 Esther KIEL LN4 NED NED Rabo Holland Cup Finale/NK Afstanden Neo-Senioren
Enschede (NED) 1 March 2020
2 4.15,24 Sanne in 't HOF LN3 NED NED Rabo Holland Cup Finale/NK Afstanden Neo-Senioren
Enschede (NED) 1 March 2020
3 4.15,62 Roza BLOKKER LSA NED NED Rabo Holland Cup Finale/NK Afstanden Neo-Senioren
Enschede (NED) 1 March 2020
4 4.15,89 Paulien VERHAAR LN1 NED NED Rabo Holland Cup Finale/NK Afstanden Neo-Senioren
Enschede (NED) 1 March 2020
5 4.19,82 Robin GROOT LA2 NED NED ISU Junior World Cup #2
Enschede (NED) 23 November 2019
6 4.20,20 Aveline HIJLKEMA LSA NED NED Rabo Holland Cup Finale/NK Afstanden Neo-Senioren
Enschede (NED) 1 March 2020
7 4.20,58 Ahenar ADAKE 阿合娜尔 阿达克 LN2 CHN CHN ISU Junior World Cup #2
Enschede (NED) 23 November 2019
8 4.20,88 Evelien VIJN LB2 NED NED Netherlands - Junior Allround/Single Distances Championships 2020 Nederlands Kampioenschap Junioren Allround / Afstanden
Enschede (NED) 2 February 2020
Sterre JONKERS LN2 NED NED Rabo Holland Cup Finale/NK Afstanden Neo-Senioren
Enschede (NED) 1 March 2020
10 4.21,58 CHEN Xiangyu 陈翔宇 LN1 CHN CHN ISU Junior World Cup #2
Enschede (NED) 23 November 2019
11 4.21,62 Abigail MCCLUSKEY LN4 CAN CAN ISU Junior World Cup #2
Enschede (NED) 23 November 2019
12 4.21,67 Merel CONIJN LA1 NED NED ISU Junior World Cup #2
Enschede (NED) 23 November 2019
13 4.21,74 Rin KOSAKA LA1 JPN JPN ISU Junior World Cup #2
Enschede (NED) 23 November 2019
14 4.22,26 Kim TALSMA LA2 NED NED Rabo Holland Cup Finale/NK Afstanden Neo-Senioren
Enschede (NED) 1 March 2020
15 4.22,36 Eline JANSEN (2002) LA1 NED NED Rabo Holland Cup Finale/NK Afstanden Neo-Senioren
Enschede (NED) 1 March 2020
16 4.22,95 Anastasiya GRIGOREVA (2001) Анастасия Григорьева LA2 RUS RUS ISU Junior World Cup #2
Enschede (NED) 23 November 2019
17 4.23,77 LEE Sol 이솔 LB1 KOR KOR ISU Junior World Cup #2
Enschede (NED) 23 November 2019
18 4.24,01 Chloé HOOGENDOORN LB1 NED NED Netherlands - Junior Allround/Single Distances Championships 2020 Nederlands Kampioenschap Junioren Allround / Afstanden
Enschede (NED) 2 February 2020
19 4.25,02 Suzuka MIYAGAWA LB2 JPN JPN ISU Junior World Cup #2
Enschede (NED) 23 November 2019
20 4.26,03 Laura PEVERI LA1 ITA ITA ISU Junior World Cup #2
Enschede (NED) 23 November 2019

Native Language Names