Results

<Prev 1 2 3 4 5 6 7 ... 903 Next>
Baancompetitie Jun. A en (Neo)Sen. / Klasse 2-3 Jun. B en Masters Den Haag (NED) 19 January 2020
Pupillen en Junior C/B Deventer (NED) 19 January 2020
LB8 Eindhoven (NED) 19 January 2020
SYE Clubwedstrijd Enschede (NED) 19 January 2020
Recordwedstrijd Thialf Heerenveen (NED) 19 January 2020
Langebaan - Pupillen Hoorn (NED) 19 January 2020
Elfstedenhal Gewestelijke Wedstrijd Alle Cat. / FryslânCup Leeuwarden (NED) 19 January 2020
Regional Competition - Three Rinks Tour Региональные Соревнования по Конькобежному Спорту - Турне Трех Катков Olenegorsk (RUS) 19 January 2020
Zondagmorgen (Finale Baancompetitie) Utrecht (NED) 19 January 2020
Zondagavond (Finale Baancompetitie) Utrecht (NED) 19 January 2020
Italy - Junior Sprint Championships 2020 Campionati Italiani Junior Sprint Baselga di Pinè (ITA) 18 - 19 January 2020
29. Pokal der Störche Berlin-Wilmersdorf (GER) 18 - 19 January 2020
Sächsische Meisterschaften Chemnitz (GER) 18 - 19 January 2020
Buskerudsprinten 2020 (Drammen/Geithus) Drammen (NOR) 18 - 19 January 2020
NRW Meisterschaften Grefrath (GER) 18 - 19 January 2020
NSK Sprint 2020 Groningen (NED) 18 - 19 January 2020
Japan - Masters Championships 2020 Ikaho (JPN) 18 - 19 January 2020
Bayerische Meisterschaften 2020 Inzell (GER) 18 - 19 January 2020
58th Karuizawa JHS Competition Karuizawa (JPN) 18 - 19 January 2020
Nataliya Shive Prize Kemerovo (RUS) 18 - 19 January 2020
Junior B/C Championships - Far Eastern Federal District (Stage 2) Первенство Дальневосточного Федерального Округа по Многоборью Khabarovsk (RUS) 18 - 19 January 2020
Moscow Region Championships - Junior D/E Первенство Московской Области среди Юношей и Девушек до 13 лет Kolomna (RUS) 18 - 19 January 2020
Jeremy Wotherspoon Open Red Deer (CAN) 18 - 19 January 2020
LDM / Sørmarkaløpet 2020 Stavanger (NOR) 18 - 19 January 2020
Landelijke Selectie NK Allround Junioren A en B Tilburg (NED) 18 - 19 January 2020
<Prev 1 2 3 4 5 6 7 ... 903 Next>

Native Language Names