Hutspot Race Clubwedstrijd Ferwerter IIsclub
Leeuwarden (NED) 10 March 2024 Source: inschrijven.schaatsen.nl
500m Women 10 March 2024
Rank | Name | Country | Time | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nynke VISSER (2006) | LA1 | NED | 46,01 | SB | |
2 | Danieke STAVLEU | LN1 | NED | 47,09 | SB | |
3 | Marit CNOSSEN | LA1 | NED | 50,00 | SB | |
4 | Gesina de VRIES | LA2 | NED | 53,04 | SB | |
5 | Jantina MARRA | L? | NED | 56,30 | PR SB | |
6 | Sjoukje SCHAAFSMA | LA2 | NED | 1.02,29 | PR SB | |
7 | Daniek SIPMA | LN1 | NED | 1.03,44 | SB |
PR - Personal Record, SB - Season Best
100m Women 10 March 2024
Rank | Name | Country | Time | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nynke VISSER (2006) | LA1 | NED | 12,08 | SB | |
2 | Danieke STAVLEU | LN1 | NED | 12,35 | SB | |
3 | Daniek SIPMA | LN1 | NED | 13,27 | SB | |
3 | Marit CNOSSEN | LA1 | NED | 13,27 | ||
5 | Gesina de VRIES | LA2 | NED | 13,65 | SB | |
6 | Sjoukje SCHAAFSMA | LA2 | NED | 15,40 | SB | |
7 | Jantina MARRA | L? | NED | 22,16 | SB |
SB - Season Best
500m Women - Junioren B 10 March 2024
Rank | Name | Country | Time | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Femke BOSKMA | LB2 | NED | 47,74 | PR SB | |
2 | Daphne Marit van der HEIDE | LB1 | NED | 48,91 | PR SB | |
3 | Lotte de JONG (2007) | LB1 | NED | 49,28 | PR SB | |
4 | Beitske FABER | LB1 | NED | 50,65 | PR SB | |
5 | Thirza de VRIES | LB2 | NED | 52,34 | PR SB | |
6 | Geertje van der WEIDE | LB2 | NED | 53,92 | PR SB | |
7 | Iris KINGMA | LB1 | NED | 55,14 | PR SB |
PR - Personal Record, SB - Season Best
100m Women - Junioren B 10 March 2024
Rank | Name | Country | Time | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Daphne Marit van der HEIDE | LB1 | NED | 12,45 | SB | |
2 | Lotte de JONG (2007) | LB1 | NED | 12,56 | SB | |
3 | Thirza de VRIES | LB2 | NED | 13,20 | SB | |
4 | Beitske FABER | LB1 | NED | 13,23 | SB | |
5 | Femke BOSKMA | LB2 | NED | 13,45 | ||
6 | Geertje van der WEIDE | LB2 | NED | 13,74 | SB | |
7 | Iris KINGMA | LB1 | NED | 13,80 | SB |
SB - Season Best
500m Women - Junioren C 10 March 2024
Rank | Name | Country | Time | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Mirte KINGMA | LC1 | NED | 47,63 | ||
2 | Janoek DIJKSTRA | LC2 | NED | 48,96 | PR SB | |
3 | Anna Maaike WASSENAAR | LC2 | NED | 52,13 | PR SB | |
4 | Rixt Marie de VRIES | LC2 | NED | 52,23 | PR SB | |
5 | Nynke van der LEEST | LC2 | NED | 53,61 | ||
6 | Janneke GOMMERS | LC1 | NED | 54,64 | PR SB | |
7 | Ilse ZOODSMA | LC1 | NED | 1.12,06 | ||
8 | Jamie DE VRIES (2009) | LC2 | NED | 1.17,84 | PR SB | |
DNS | Lina van der HORST | LC2 | NED | DNS |
PR - Personal Record, SB - Season Best
100m Women - Junioren C 10 March 2024
Rank | Name | Country | Time | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Mirte KINGMA | LC1 | NED | 12,56 | SB | |
2 | Nynke van der LEEST | LC2 | NED | 12,65 | SB | |
3 | Janneke GOMMERS | LC1 | NED | 12,66 | SB | |
4 | Janoek DIJKSTRA | LC2 | NED | 12,92 | SB | |
5 | Anna Maaike WASSENAAR | LC2 | NED | 13,59 | SB | |
6 | Rixt Marie de VRIES | LC2 | NED | 13,74 | SB | |
7 | Ilse ZOODSMA | LC1 | NED | 15,28 | ||
8 | Jamie DE VRIES (2009) | LC2 | NED | 17,04 | ||
DNS | Lina van der HORST | LC2 | NED | DNS |
SB - Season Best
500m Women - Pupillen A/B 10 March 2024
Rank | Name | Country | Time | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Hailey VIJVERDA | LYA | NED | 53,19 | PR SB | |
2 | Tooske SCHRAMA | LYA | NED | 56,65 | PR SB | |
3 | Anne Frouk van der ENDE | LYB | NED | 56,99 | PR SB | |
4 | Fenna Elize VELLEMA | LYB | NED | 58,56 | PR SB | |
5 | Nynke MIEDEMA | LYA | NED | 1.00,00 | PR SB | |
6 | Marit FOKKENS | LYB | NED | 1.00,30 | ||
7 | Fimke van der WEY | LYC | NED | 1.02,29 | PR SB | |
8 | Ammarins TOERING | LYA | NED | 1.05,33 | ||
9 | Nardy SPAN | LYA | NED | 1.05,51 | PR SB | |
10 | Anne Lieke KAMMA | LYB | NED | 1.06,07 | PR SB | |
11 | Anna DIJK | LYB | NED | 1.09,38 | PR SB | |
12 | Sanne RIKST MERKUS | LYA | NED | 1.11,23 | SB | |
13 | Amarins WOLTERS | LYA | NED | 1.12,95 | PR SB |
PR - Personal Record, SB - Season Best
100m Women - Pupillen A/B 10 March 2024
Rank | Name | Country | Time | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Hailey VIJVERDA | LYA | NED | 12,90 | SB | |
2 | Tooske SCHRAMA | LYA | NED | 13,39 | SB | |
3 | Marit FOKKENS | LYB | NED | 13,43 | ||
4 | Fenna Elize VELLEMA | LYB | NED | 13,46 | SB | |
5 | Nynke MIEDEMA | LYA | NED | 13,82 | SB | |
6 | Fimke van der WEY | LYC | NED | 14,01 | ||
7 | Ammarins TOERING | LYA | NED | 14,11 | SB | |
8 | Nardy SPAN | LYA | NED | 14,68 | SB | |
9 | Anne Lieke KAMMA | LYB | NED | 15,08 | SB | |
10 | Sanne RIKST MERKUS | LYA | NED | 15,58 | SB | |
11 | Amarins WOLTERS | LYA | NED | 16,66 | SB | |
12 | Anna DIJK | LYB | NED | 17,04 | SB | |
13 | Anne Frouk van der ENDE | LYB | NED | 22,77 |
SB - Season Best
100m Women - Pupillen C-F 10 March 2024
Rank | Name | Country | Time | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sofie BOERSMA | LYC | NED | 13,62 | SB | |
2 | Liselot TOERING | LYC | NED | 14,66 | SB | |
3 | Yasmine BUMA | LYD | NED | 14,69 | SB | |
4 | Elin VEENSTRA | LYE | NED | 14,78 | SB | |
5 | Marije MEIRINK | LYD | NED | 14,84 | SB | |
6 | Fenna WEIDENAAR | LYC | NED | 15,07 | SB | |
7 | Chantal KINGMA | LYD | NED | 15,21 | ||
8 | Jenna FENNEMA | LYD | NED | 15,32 | SB | |
9 | Neeltje Brecht REITSMA | LYE | NED | 15,48 | SB | |
10 | Sanne-Lyse TJEPKEMA | LYD | NED | 15,50 | SB | |
11 | Lotte ANEMA | LYE | NED | 15,86 | SB | |
12 | Lotte BOSGRA | LYE | NED | 15,96 | ||
13 | Elske ANEMA | LYF | NED | 16,12 | SB | |
14 | Ilsa Sjoeke TOLSMA | LYD | NED | 16,39 | SB | |
15 | Fearle JONGSMA | LYE | NED | 16,73 | ||
16 | Anna-Beitske de HAAN | LYE | NED | 16,99 | SB | |
17 | Ryanne VELLEMA | LYC | NED | 17,03 | SB | |
18 | Elserikst BURUMA | LYE | NED | 17,15 | SB | |
19 | Sarah STIENSTRA | LYF | NED | 17,17 | SB | |
20 | Marij MULLER | LYE | NED | 17,32 |
SB - Season Best
100m (2) Women - Pupillen C-F 10 March 2024
Rank | Name | Country | Time | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sofie BOERSMA | LYC | NED | 13,73 | ||
2 | Liselot TOERING | LYC | NED | 14,52 | SB | |
2 | Elin VEENSTRA | LYE | NED | 14,52 | SB | |
4 | Marije MEIRINK | LYD | NED | 14,55 | SB | |
5 | Yasmine BUMA | LYD | NED | 14,83 | ||
6 | Jenna FENNEMA | LYD | NED | 14,84 | SB | |
7 | Lotte BOSGRA | LYE | NED | 14,91 | SB | |
8 | Fenna WEIDENAAR | LYC | NED | 15,17 | ||
9 | Sanne-Lyse TJEPKEMA | LYD | NED | 15,23 | SB | |
10 | Chantal KINGMA | LYD | NED | 15,44 | ||
11 | Lotte ANEMA | LYE | NED | 15,47 | SB | |
12 | Neeltje Brecht REITSMA | LYE | NED | 15,61 | ||
13 | Ilsa Sjoeke TOLSMA | LYD | NED | 15,88 | SB | |
14 | Elske ANEMA | LYF | NED | 16,22 | ||
15 | Ryanne VELLEMA | LYC | NED | 16,59 | SB | |
16 | Anna-Beitske de HAAN | LYE | NED | 16,68 | SB | |
17 | Marij MULLER | LYE | NED | 16,69 | ||
18 | Fearle JONGSMA | LYE | NED | 16,84 | ||
19 | Elserikst BURUMA | LYE | NED | 17,14 | SB | |
20 | Sarah STIENSTRA | LYF | NED | 17,55 |
SB - Season Best
Native Language Names