Jeugd Mass Starts en Wedstrijd 300-100m 1
Enschede (NED) 10 December 2023 Source: inschrijven.schaatsen.nl
Mass Start (1 laps) Pupillen E Mixed 10 December 2023
Rank | Name | Country | Time | Points | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Owen KUIPER | MYE | NED | 1.11,52 | 60 | |
2 | Kris de VRIES | LYE | NED | 1.11,66 | 40 | |
3 | Myrthe GROBBINK | LYE | NED | 1.14,17 | 20 | |
4 | Pieter van het BOLSCHER | MYE | NED | 1.16,68 | 10 | |
5 | Bo ROOZEBOOM | LYE | NED | 1.17,65 | 5 | |
6 | Liv ROUWENHORST | LYE | NED | 1.24,34 |
Mass Start (1 laps) Pupillen F Mixed 10 December 2023
Rank | Name | Country | Time | Points | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lux ROSINK | MYF | NED | 1.25,44 | 60 | |
2 | Lunde POTS | LYF | NED | 1.27,84 | 40 | |
3 | Vajèn HEMERSMA | LYF | NED | 1.34,81 | 20 | |
4 | Nil SCHOUTEN | MYF | NED | 1.34,96 | 10 |
Mass Start (2 laps) Pupillen D Mixed 10 December 2023
Rank | Name | Country | Time | Points | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Iris TEKELENBURG | LYD | NED | 2.01,59 | 60 | |
2 | Suus ter BRAAK | LYD | NED | 2.12,98 | 40 | |
3 | Dirk LOK | MYD | NED | 2.14,10 | 20 | |
4 | Milou APPELMAN | LYD | NED | 2.15,42 | 10 | |
5 | Marith van WORKUM | LYD | NED | 2.15,78 | 5 | |
6 | Tessa KOOP | LYD | NED | 2.22,07 | ||
7 | Rojin ILBOGA | LYD | NED | 2.28,71 |
Mass Start (3 laps) Pupillen C Mixed 10 December 2023
Rank | Name | Country | Time | Points | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Marit GROBBINK | LYC | NED | 2.40,03 | 60 | |
2 | Maud BAAS | LYC | NED | 2.42,00 | 40 | |
3 | Veerle PEETERS | LYC | NED | 2.44,66 | 20 | |
4 | Lynn SCHEPERS | LYC | NED | 2.48,63 | 10 | |
5 | Teun POUWELS | MYC | NED | 2.51,36 | 5 | |
6 | Max ROOZEBOOM | MYC | NED | 3.09,26 | ||
7 | Meijs DIKKEN | LYC | NED | 3.09,33 | ||
8 | Jorne KRAMER | LYC | NED | 3.09,56 | ||
9 | Elise KUIPER | LYC | NED | 3.18,41 | ||
10 | Sepp HASELHORST | MYC | NED | 3.34,63 | ||
11 | Lois KOSTERINK | LYC | NED | 3.39,75 | ||
12 | Iris BOSWERGER | LYC | NED | 22,71 | ||
DNS | Famke MATEL | LYC | NED | DNS |
Mass Start (5 laps) Pupillen B Mixed 10 December 2023
Rank | Name | Country | Time | Points | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Huib de VRIES | MYB | NED | 3.38,47 | 60 | |
2 | Lieke GROBBINK | LYB | NED | 4.01,28 | 40 | |
3 | Wes BLOEMEN | MYB | NED | 4.22,21 | 20 | |
4 | Mar SCHOUTEN | LYB | NED | 4.34,06 | 10 |
Mass Start (8 laps) Pupillen A Mixed 10 December 2023
Rank | Name | Country | Time | Points | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dionne GEERDINK | LYA | NED | 6.28,98 | 60 | |
2 | Jens PIEPERS | MYA | NED | 6.51,56 | 40 | |
3 | Jort van der KOOI | MYA | NED | 7.13,95 | 20 | |
4 | Sam REICHGELT | MYA | NED | 7.35,98 | 10 | |
5 | Amy ELSCHOT | LYA | NED | 7.45,42 | 5 | |
6 | Imke MOGEZOMP | LYA | NED | 7.46,77 | ||
7 | Maud BRUGGEMAN | LYA | NED | 8.09,46 | ||
8 | Bram APPELMAN | MYA | NED | 8.16,50 | ||
WDR | Lena de VRIES | LYA | NED | WDR | ||
WDR | Noor LEUSINK | LYA | NED | WDR |
Mass Start (12 laps) Junioren C Mixed 10 December 2023
Rank | Name | Country | Time | Points | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Liv KOGELMAN | LC1 | NED | 9.59,45 | 60 | |
2 | Jelle OVERKAMP | MC2 | NED | 10.00,23 | 40 | |
3 | Milou KAMPHUIS | LC2 | NED | 10.01,76 | 20 | |
4 | Witse VEREIKEN | MC2 | NED | 10.04,98 | 10 | |
5 | Anne KEPPELS | LC2 | NED | 10.05,33 | 5 | |
6 | Pien TASSCHE | LC1 | NED | 10.26,65 | ||
7 | Mart BLOEMEN | MC1 | NED | 10.52,48 | ||
WDR | Tess SNELLERS | LC2 | NED | WDR | ||
WDR | Sem BOL | MC1 | NED | WDR |
Native Language Names