FryslanCup 2 Junioren C/B + Gewestelijke Wedstr. A Jun. en Ouder
Leeuwarden (NED) 5 November 2023 Source: inschrijven.schaatsen.nl
500m Men 5 November 2023
Rank | Name | Country | Time | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Johan TALSMA | MA2 | NED | 37,10 | ||
2 | Ivo de LA PORTE | MN2 | NED | 38,59 | SB | |
3 | Jornt DIJK | MN4 | NED | 38,69 | ||
4 | Lars STRAVER | MN1 | NED | 39,04 | ||
5 | Ties ROEMERS | MN1 | NED | 39,15 | ||
6 | Chris de VELDE | MA1 | NED | 39,27 | ||
7 | Thijmen PAARDEKOOPER | MA2 | NED | 39,35 | SB | |
8 | Johannes HOOMANS | MC1 | NED | 39,60 | PR SB | |
9 | Milan RIETVELD | MB2 | NED | 39,63 | ||
10 | Jurjen HIEMSTRA | MA2 | NED | 39,89 | ||
11 | Jesper FEENSTRA | MA1 | NED | 40,28 | ||
12 | Pieter ZIJLSTRA | MB1 | NED | 40,36 | ||
13 | Rick SCHUURMAN | MB1 | NED | 40,46 | ||
14 | Jan-Hendrik HOEKSTRA | MB1 | NED | 40,74 | ||
15 | Melle van der ZEE | MC2 | NED | 41,61 | PR SB | |
16 | Huub ADEMA | MB1 | NED | 41,68 | ||
17 | Jelte HELLINGA | MB1 | NED | 41,78 | ||
18 | Mart SYPERSMA | MC2 | NED | 41,86 | ||
19 | Christian GROENHOF | MB2 | NED | 42,30 | PR SB | |
20 | Robbin de JAGER | MB2 | NED | 42,37 | ||
21 | Lars DIJCK | MC1 | NED | 42,38 | ||
22 | Jorden BONNEMA | MN2 | NED | 42,52 | PR SB | |
23 | Anton van der TOL | MC2 | NED | 42,53 | ||
24 | Jesse TUINSTRA | MB1 | NED | 42,73 | PR SB | |
25 | Tijn BIJMA | MC1 | NED | 42,76 | PR SB | |
26 | Jordy KELDERHUIS | MB2 | NED | 42,80 | ||
27 | Stefan EVERTS | MC1 | NED | 42,81 | ||
28 | Martijn WESTERHOF | MB2 | NED | 42,93 | PR SB | |
29 | Atte de HAAN | MB1 | NED | 43,21 | PR SB | |
30 | Jetse TEUNISSEN | MN2 | NED | 43,25 | SB | |
31 | Sven BURGHOORN | MC2 | NED | 43,27 | ||
32 | Zeger BERENDS | MC2 | NED | 43,65 | ||
33 | Tudor PRISADA | MN2 | FIN | 43,78 | SB | |
34 | Oane-Jacob NAUTA | MN1 | NED | 44,22 | SB | |
35 | Luca STROETINGA | MC1 | NED | 44,51 | ||
36 | Colin de VELDE | MC1 | NED | 44,87 | ||
37 | Jelmer TASMA | MC1 | NED | 45,31 | ||
38 | Wester van der HEIDE | MC2 | NED | 45,32 | ||
39 | Hidde-Jan POIESZ | MC1 | NED | 46,09 | PR SB | |
40 | Wessel JACOBS-MONSEES | MB2 | NED | 46,27 | SB | |
41 | Sem de VRIES | MB1 | NED | 47,01 | ||
42 | Leon van STEINVOORN | MC1 | NED | 47,33 | PR SB | |
43 | Rimer TJOELKER | MC1 | NED | 47,50 | ||
44 | Wiebe van der POL | M45 | NED | 47,58 | PR SB | |
45 | Jeroen LANGEGGER | MC1 | NED | 48,16 | PR SB | |
46 | Jeroen WESSELS | MC1 | NED | 48,28 | PR SB | |
47 | Jorrit KIESTRA (2009) | MC2 | NED | 48,74 | ||
48 | Bram WIMMENHOVE | MC1 | NED | 49,90 | PR SB | |
49 | Stijn SLOOT | MC2 | NED | 50,61 | ||
50 | Thijs JORRITSMA | MC1 | NED | 50,94 | ||
51 | Romke JEPMA | MC1 | NED | 52,07 | ||
52 | Timo van der POL | MC1 | NED | 54,12 | PR SB | |
53 | Thijs de WIT | MC1 | NED | 1.04,25 | ||
DQ | Eelke WESTRA | MN1 | NED | DQ |
PR - Personal Record, SB - Season Best
500m (2) Men 5 November 2023
Rank | Name | Country | Time | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sven BURGHOORN | MC2 | NED | 42,84 | PR SB | |
2 | Jorrit KIESTRA (2009) | MC2 | NED | 48,94 | ||
3 | Jeroen LANGEGGER | MC1 | NED | 49,48 | ||
4 | Stijn SLOOT | MC2 | NED | 49,69 | PR SB | |
5 | Jeroen WESSELS | MC1 | NED | 49,75 | ||
6 | Thijs JORRITSMA | MC1 | NED | 50,65 | PR SB | |
7 | Romke JEPMA | MC1 | NED | 51,90 | PR SB | |
8 | Thijs de WIT | MC1 | NED | 1.06,28 |
PR - Personal Record, SB - Season Best
1000m Men 5 November 2023
Rank | Name | Country | Time | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lars STRAVER | MN1 | NED | 1.17,93 | ||
2 | Jan-Hendrik HOEKSTRA | MB1 | NED | 1.19,20 | SB | |
3 | Pieter ZIJLSTRA | MB1 | NED | 1.19,97 | PR SB | |
4 | Rick SCHUURMAN | MB1 | NED | 1.20,37 | PR SB | |
5 | Huub ADEMA | MB1 | NED | 1.21,97 | PR SB | |
6 | Johannes HOOMANS | MC1 | NED | 1.22,32 | ||
7 | Jelte HELLINGA | MB1 | NED | 1.22,98 | PR SB | |
8 | Anton van der TOL | MC2 | NED | 1.23,03 | PR SB | |
9 | Robbin de JAGER | MB2 | NED | 1.23,30 | ||
10 | Mart SYPERSMA | MC2 | NED | 1.24,50 | ||
11 | Jesse TUINSTRA | MB1 | NED | 1.24,69 | PR SB | |
12 | Jetse TEUNISSEN | MN2 | NED | 1.25,62 | SB | |
13 | Stefan EVERTS | MC1 | NED | 1.26,12 | ||
14 | Tijn BIJMA | MC1 | NED | 1.26,13 | PR SB | |
15 | Oane-Jacob NAUTA | MN1 | NED | 1.27,08 | PR SB | |
16 | Jorden BONNEMA | MN2 | NED | 1.28,16 | ||
17 | Jelmer TASMA | MC1 | NED | 1.29,45 | PR SB | |
18 | Colin de VELDE | MC1 | NED | 1.30,65 | PR SB | |
19 | Wiebe van der POL | M45 | NED | 1.33,60 | PR SB | |
20 | Hidde-Jan POIESZ | MC1 | NED | 1.34,65 | PR SB | |
21 | Leon van STEINVOORN | MC1 | NED | 1.37,22 | PR SB | |
22 | Rimer TJOELKER | MC1 | NED | 1.37,46 | PR SB | |
23 | Bram WIMMENHOVE | MC1 | NED | 1.41,45 | PR SB | |
24 | Timo van der POL | MC1 | NED | 1.51,59 | PR SB |
PR - Personal Record, SB - Season Best
1500m Men 5 November 2023
Rank | Name | Country | Time | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Thijmen PAARDEKOOPER | MA2 | NED | 1.58,20 | SB | |
2 | Milan RIETVELD | MB2 | NED | 1.59,45 | SB | |
3 | Zeger BERENDS | MC2 | NED | 2.09,11 | PR SB | |
4 | Melle van der ZEE | MC2 | NED | 2.09,98 | ||
5 | Christian GROENHOF | MB2 | NED | 2.11,33 | ||
6 | Jordy KELDERHUIS | MB2 | NED | 2.12,21 | PR SB | |
7 | Lars DIJCK | MC1 | NED | 2.14,22 | ||
8 | Atte de HAAN | MB1 | NED | 2.16,23 | ||
9 | Martijn WESTERHOF | MB2 | NED | 2.16,38 | PR SB | |
10 | Wessel JACOBS-MONSEES | MB2 | NED | 2.16,54 | SB | |
11 | Luca STROETINGA | MC1 | NED | 2.18,06 | ||
12 | Wester van der HEIDE | MC2 | NED | 2.19,03 | PR SB | |
13 | Sem de VRIES | MB1 | NED | 2.26,25 | PR SB | |
WDR | Ivo de LA PORTE | MN2 | NED | WDR |
PR - Personal Record, SB - Season Best
100m Men 5 November 2023
Rank | Name | Country | Time | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Johan TALSMA | MA2 | NED | 10,10 | SB | |
2 | Ties ROEMERS | MN1 | NED | 10,50 | ||
3 | Jornt DIJK | MN4 | NED | 10,65 | SB | |
4 | Jesper FEENSTRA | MA1 | NED | 10,79 | ||
5 | Eelke WESTRA | MN1 | NED | 10,91 | ||
6 | Jurjen HIEMSTRA | MA2 | NED | 11,12 | SB | |
7 | Tudor PRISADA | MN2 | FIN | 11,26 | SB | |
DQ | Chris de VELDE | MA1 | NED | DQ |
SB - Season Best
300m Men 5 November 2023
Rank | Name | Country | Time | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Johan TALSMA | MA2 | NED | 23,68 | ||
2 | Ties ROEMERS | MN1 | NED | 24,53 | SB | |
3 | Jornt DIJK | MN4 | NED | 24,87 | SB | |
4 | Chris de VELDE | MA1 | NED | 25,15 | SB | |
5 | Jurjen HIEMSTRA | MA2 | NED | 25,49 | SB | |
6 | Jesper FEENSTRA | MA1 | NED | 25,51 | SB | |
7 | Eelke WESTRA | MN1 | NED | 25,56 | SB | |
WDR | Tudor PRISADA | MN2 | FIN | WDR |
SB - Season Best
Native Language Names