Clubkampioenschap Nut en Vermaak / Blauwe Beugel
Haarlem (NED) 11 March 2023
500m Women 11 March 2023
Rank | Name | Country | Time | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zhara MÖLLERS | LB1 | NED | 45,29 | ||
2 | Lotte de BOCK | LB2 | NED | 46,75 | ||
3 | Sanne ROOS | LA2 | NED | 47,29 | SB | |
4 | Manouk van EMMERIK | L35 | NED | 48,16 | SB | |
5 | Merit de BRUIN | LB2 | NED | 48,86 | ||
6 | Roëlle de KONING | LSA | NED | 49,91 | PR SB | |
7 | Marieke van de ZWAAN-WEIJ | L40 | NED | 52,63 | SB | |
8 | Tamar van der ZWAAN | L35 | NED | 52,65 | SB | |
9 | Dione DOMPELING | LC1 | NED | 53,15 | ||
10 | Leandra MULDER | LSA | NED | 53,33 | PR SB | |
11 | Franca BAARS | LC1 | NED | 53,58 | PR SB | |
12 | Laurena van DOORN | LYC | NED | 53,69 | ||
13 | Wieke EIKELENBOOM | LB1 | NED | 54,64 | ||
14 | Rinske van der MAARL | LYB | NED | 55,36 | PR SB | |
15 | Dana de BRUIN | LC2 | NED | 55,83 | ||
16 | Wendy STRAATHOF | LSA | NED | 55,98 | SB | |
17 | Anne LUBBERS | LC2 | NED | 56,20 | ||
18 | Iris DEKKER | LB1 | NED | 56,29 | SB | |
19 | Esmee BIJL | LYB | NED | 56,99 | ||
20 | Ellis ZANDVLIET | LN2 | NED | 57,27 | PR SB | |
21 | Danischa AUKES | LYA | NED | 58,10 | PR SB | |
22 | Astrid ENGELE | L50 | NED | 58,46 | SB | |
23 | Senna RAVESTIJN | LC1 | NED | 58,90 | SB | |
24 | Mara NUMMERDOR | LYA | NED | 59,62 | PR SB | |
25 | Feline WESSELIUS | LC1 | NED | 1.00,38 | PR SB | |
26 | Nikki HEUZEN | LYA | NED | 1.05,71 | PR SB | |
27 | Ilsa KOEK | LC1 | NED | 1.07,24 | PR SB | |
28 | Carla ENGELE | L60 | NED | 1.08,95 | SB | |
29 | Corina BLAAZER | L50 | NED | 1.10,40 | SB | |
30 | Arlinde VLETTER | L55 | NED | 1.10,62 | SB |
PR - Personal Record, SB - Season Best
1500m Women 11 March 2023
Rank | Name | Country | Time | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zhara MÖLLERS | LB1 | NED | 2.25,08 | ||
2 | Merit de BRUIN | LB2 | NED | 2.27,91 | ||
3 | Lotte de BOCK | LB2 | NED | 2.28,77 | ||
4 | Manouk van EMMERIK | L35 | NED | 2.29,14 | SB | |
5 | Sanne ROOS | LA2 | NED | 2.35,17 | ||
6 | Roëlle de KONING | LSA | NED | 2.36,38 | SB | |
7 | Dione DOMPELING | LC1 | NED | 2.43,56 | PR SB | |
8 | Wieke EIKELENBOOM | LB1 | NED | 2.50,43 | SB | |
9 | Franca BAARS | LC1 | NED | 2.54,72 | ||
10 | Tamar van der ZWAAN | L35 | NED | 2.55,53 | SB | |
11 | Marieke van de ZWAAN-WEIJ | L40 | NED | 2.58,53 | SB | |
12 | Leandra MULDER | LSA | NED | 3.00,71 | PR SB | |
13 | Anne LUBBERS | LC2 | NED | 3.01,47 | ||
14 | Wendy STRAATHOF | LSA | NED | 3.02,23 | SB | |
15 | Astrid ENGELE | L50 | NED | 3.04,45 | SB | |
16 | Dana de BRUIN | LC2 | NED | 3.04,46 | ||
17 | Iris DEKKER | LB1 | NED | 3.05,23 | PR SB | |
18 | Senna RAVESTIJN | LC1 | NED | 3.05,79 | PR SB | |
19 | Ellis ZANDVLIET | LN2 | NED | 3.11,97 | SB | |
20 | Feline WESSELIUS | LC1 | NED | 3.17,37 | PR SB | |
21 | Carla ENGELE | L60 | NED | 3.36,93 | SB | |
22 | Corina BLAAZER | L50 | NED | 3.42,63 | PR SB | |
23 | Arlinde VLETTER | L55 | NED | 3.50,11 | PR SB | |
24 | Ilsa KOEK | LC1 | NED | 3.59,23 | PR SB |
PR - Personal Record, SB - Season Best
3000m Women 11 March 2023
Rank | Name | Country | Time | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Manouk van EMMERIK | L35 | NED | 5.14,60 | SB | |
2 | Merit de BRUIN | LB2 | NED | 5.21,98 | ||
3 | Lotte de BOCK | LB2 | NED | 5.27,48 | ||
4 | Sanne ROOS | LA2 | NED | 5.36,47 | SB | |
5 | Zhara MÖLLERS | LB1 | NED | 5.43,77 | ||
6 | Franca BAARS | LC1 | NED | 6.17,27 | PR SB | |
7 | Anne LUBBERS | LC2 | NED | 6.35,31 | PR SB |
PR - Personal Record, SB - Season Best
300m Women 11 March 2023
Rank | Name | Country | Time | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Laurena van DOORN | LYC | NED | 32,30 | ||
2 | Rinske van der MAARL | LYB | NED | 34,08 | SB | |
3 | Danischa AUKES | LYA | NED | 35,38 | SB | |
4 | Esmee BIJL | LYB | NED | 35,55 | ||
5 | Mara NUMMERDOR | LYA | NED | 35,97 | SB | |
6 | Nikki HEUZEN | LYA | NED | 40,10 | SB |
SB - Season Best
Native Language Names